Fav10 Enleri - 2019/2020

O da doğru şimdi düşününce. Ben kimselere bırakmıyorum o işi genelde. :)) Farkındayım bu işten zevk aldığından... :))
Seninde hoşuna gidiyor bence. Artık kanın donmuyor çünkü ısındı :))

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Burda bile kendimi sıvayıp ben kendi kendimin terapisti olurum diyecektim de neyse... :)) Bir ara uğrarım sana terapi için değil de hasbıhal için. :))
Tamam beklerim. O bir ara uzunnnnnca bir ara olur gibi:))

• Güldürdün
Kısmet ama o kadar da uzun olmaz bee. :))
Zehirli ok 'Kısmet' geldiğine göre geçmiş olsun :))
Olurda yakın tarih düşünürsen yarın ve öbürgün yoğun olacağım.
Birinin tezine yardımcı olacağım ve beni bile sardı stresi. Yapmazsam küsecek. Yarına bilgilerimi tazeleyip ertesi gün 1saatlik verilen süreçte tamamlamamız gerekiyor.

• Beğendim
Benim canım can demek istemiş olamaz mı? :))

Bu arada benim nokta atışı tahminlerime 5 yıllık üye bahanesi getirmiştin. Peki ben 2017'de ki seçimde politikaya çok uzak biri olmama ve TR'deki lere ise hiç hakim olmama ma rağmen acaba nasıl nokta atışı yapmıştım seçim tahminlerinde?
Aha bu da tesçillenmiş kanıtım :))
Ekli dosyayı görüntüle 81645
@MasacRE @MEnes @Araf @Tolstoyevski @Maskeli Fedai @DarkLegenD @eskici @xemrexxx @DR (kabul edin çoğunuz Enler listem geldi sandınız ama bugün vakit bulursam gelecek)
Ben sonuçları açıkladın sandım :A

• Harika
Reactions: Dosi
Zehirli ok 'Kısmet' geldiğine göre geçmiş olsun :))
Olurda yakın tarih düşünürsen yarın ve öbürgün yoğun olacağım.
Birinin tezine yardımcı olacağım ve beni bile sardı stresi. Yapmazsam küsecek. Yarına bilgilerimi tazeleyip ertesi gün 1saatlik verilen süreçte tamamlamamız gerekiyor.
Tamam ayar çekerim ben ona... :))

• Beğendim
Reactions: Dosi
Kesinlikle gayet komik oluyor yeri gelince kullanılır artık... :A
Resmen Sabar grubu yeni bir akım getirdi :A Elinize sağlık :A
18 Mayıs bitince ben Utku beye karşı kullanacağım bir süre yine :A Enleri yapmayacakmış çünkü :A

• Güldürdün