Fav10 Enleri - 2019/2020

Hiçbir zaman her şeyi bildiğimi iddia etmedim bu da adaşımın uydurmasıdır... :A Forum yenilendikten sonra incelemedim çünkü bir çok şeyi zaten kullanmıyorum. :A Ayrıca 20 yıldan uzun bir süredir bilgisayar kullanan bir insana teknolojiden bir haber demek de ne bileyim... :A

Ben uydurmam, yalan söylemem. :A Hatta bana bazı yerlerde "Doğrucunes" derler. :A Bilgisayarı kullanma amacın belli senin, bırak şimdi. Hatta çoktan amacına uygun olarak o malum oyuna girmiş olabilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes
Belki sırf bu uğurda spoiler yiyerek, sezon finalinden bir sahne bulup atıyorsun. :A Bunu bilemeyiz, yeterince güçlü bir argüman değil bu. :A Bence sen en iyisi git yorum yap, böylece her şeyi kanıtlamış olursun. :A 15 bölüm izleyip, 18 bölüm yorumlamamın seninle bir alakası yok. Kabullen artık bu gerçeği. :A
Bence diziyi izlerken sıkılıp sezon finaline atlamıştır. neden X bölüm değilde sezon finali? @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock
Ben o dönemki her şeyden haberdarım ve neyin neden olduğunu net şekilde biliyorum... :A Benim bilmem yeterli bunda ve dediğin şeyi asla kabullenmeyeceğim. :A Ve ve 18 bölüm yorumunu da asla yapmayacağım... :A

Asla ama asla tost makineleri hakkında her şeyi bilemezsin. :A Yorum yapmayanın hakkından, @Araf bey gelir demişler. :A Seni kendisine havale ediyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Araf
Ben uydurmam, yalan söylemem. :A Hatta bana bazı yerlerde "Doğrucunes" derler. :A Bilgisayarı kullanma amacın belli senin, bırak şimdi. Hatta çoktan amacına uygun olarak o malum oyuna girmiş olabilirsin. :A
Tamamıyla uydurma mesajlar üzerinden bana saldırdığını gördük bugün ama sert kayaya çarptın. :A Ulan nasıl olur da OLD versiyonuna saldırma cüretinde bulunuyorsun adam senden tecrübeli bir kere... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Arkadaş bu ....nes herşeye yakışıyor :A Doğrucunes, sevdim bu tabiri :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes
Asla ama asla tost makineleri hakkında her şeyi bilemezsin. :A Yorum yapmayanın hakkından, @Araf bey gelir demişler. :A Seni kendisine havale ediyorum. :A
Muhabbetinizin ucu bucağı olmadığı için daha fazla geriye gidemedim. Ben yerimi parantez reis @Maskeli Fedai'ye veriyorum. O benim yerime halletsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi
Tost makineleri hakkında değil senin neden o kadar bölüm izlediğin hakkında oldukça emin olduğum bilgilere sahibim, bu da bana yeter zaten... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Tamamıyla uydurma mesajlar üzerinden bana saldırdığını gördük bugün ama sert kayaya çarptın. :A Ulan nasıl olur da OLD versiyonuna saldırma cüretinde bulunuyorsun adam senden tecrübeli bir kere... :A

Ben daha yeni özelliklerle bezenmiş, NEW versiyonun oluyorum. Senin için geçmiş, işin bitmiş ve tükenme noktasına gelmişsin resmen. :A Zaten hepsi somut verilerdi, @Dosi hanıma uydurma kanıtlar ve deliller ortaya sunuyor mu dedin sen şimdi... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi
Ben daha yeni özelliklerle bezenmiş, NEW versiyonun oluyorum. Senin için geçmiş, işin bitmiş ve tükenme noktasına gelmişsin resmen. :A Zaten hepsi somut verilerdi, @Dosi hanıma uydurma kanıtlar ve deliller ortaya sunuyor mu dedin sen şimdi... :A
Yaşlı olduğu için asılsız iddialarda bulunuyor kendisi :A yalnız şuan manzaraya bakınca rezil olmuş ve panik ve stresten ne dediğini bilmeyen eli ayağına dolanan bir @MEnes görüyorum :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Forum İstatistikleri

Konular
171,506
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc