Fav10 Enleri - 2019/2020

Yahu konunun içeriği ve sebepleri belli sen o mesaj üzerinden hiç bir şey kanıtlamış olmuyorsun, geçelim o işi... Benim işim gücüm yok foruma bile girmediğim bir dönemde bildirim olarak bile bana gelmemiş bir mesajı gidip duvardan tespit etmemi mi bekliyorsun. FUTURE ENES'le alakası ne bu durumun. Boş bir analiz yaparak hiç bir şeyi kanıtlamadın ısrar edip devam etme lütfen...

Aygıt konusuna ise herhangi bir cevap vermeme gerek yok el koydum bitti... :A :A

Boş yapmayı çok severim, biliyorsun ancak bu durumu yaptığım analizlere asla yansıtmam bunu da biliyor olman gerekirdi. :A İşte adaşım sana ders olsun, küçücük deyip geçmeyeceksin başına böyle büyük belalar açabilir o küçücük şeyler. Cümleye bak, filozof özelliğimi de açtım... SNK ve Eren'den yola çıkalım, ilk bölümde kendisi küçücükken büyük (dev) hali neler neler yapıyor... :A

Sırıtma lan... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes
Boş yapmayı çok severim, biliyorsun ancak bu durumu yaptığım analizlere asla yansıtmam bunu da biliyor olman gerekirdi. :A İşte adaşım sana ders olsun, küçücük deyip geçmeyeceksin başına böyle büyük belalar açabilir o küçücük şeyler. Cümleye bak, filozof özelliğimi de açtım... SNK ve Eren'den yola çıkalım, ilk bölümde kendisi küçücükken büyük (dev) hali neler neler yapıyor... :A

Sırıtma lan... :A
Benim umursamadığım bir konuyu bilmemi beklemen çok saçma... Bana hiç bir şey ders olmadı çünkü ders alacak bir şey yok ortada, her şey belli ve nedeni açık. :A Ve bizim konumuzla alakası yok, bu bağlantıyı inatla kurmaya çalışıyorsun ama yok... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Yahu benim 18 bölüm izlediğimin yorumu olması gerekmiyor sana sezon finalinden sahne söylerim izlemiş olduğum anlaşılır, mevzu çözülmüş olur. :A Buradaki mesele hiç yapmadığın halde senin 2 günde 15 bölüm izlemen. Hatta 15 diyip az bile söyledim senin de en son 2. bölüm yorumun vardı. Senin açından bakacak olursak resmi olarak 18 bölüm yorumu yaptığın için 2 günde 18 bölüm izlemiş oluyorsun... :A

Belki sırf bu uğurda spoiler yiyerek, sezon finalinden bir sahne bulup atıyorsun. :A Bunu bilemeyiz, yeterince güçlü bir argüman değil bu. :A Bence sen en iyisi git yorum yap, böylece her şeyi kanıtlamış olursun. :A 15 bölüm izleyip, 18 bölüm yorumlamamın seninle bir alakası yok. Kabullen artık bu gerçeği. :A

• Güldürdün
@Sherlock herşeyi bildiğini iddia eden Adaşın daha bir mesajı linklemeyi bilmiyor 😱 al bide burdan yak :A
Teknolojiden bir haber yaşlı, bunak bir vatandaş oldu iyice Dosi hanım. :A
Hiçbir zaman her şeyi bildiğimi iddia etmedim bu da adaşımın uydurmasıdır... :A Forum yenilendikten sonra incelemedim çünkü bir çok şeyi zaten kullanmıyorum. :A Ayrıca 20 yıldan uzun bir süredir bilgisayar kullanan bir insana teknolojiden bir haber demek de ne bileyim... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi
Benim umursamadığım bir konuyu bilmemi beklemen çok saçma... Bana hiç bir şey ders olmadı çünkü ders alacak bir şey yok ortada, her şey belli ve nedeni açık. :A Ve bizim konumuzla alakası yok, bu bağlantıyı inatla kurmaya çalışıyorsun ama yok... :A
Umursamadıgin konu ne? Benimlemi alakalı? 😱

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Belki sırf bu uğurda spoiler yiyerek, sezon finalinden bir sahne bulup atıyorsun. :A Bunu bilemeyiz, yeterince güçlü bir argüman değil bu. :A Bence sen en iyisi git yorum yap, böylece her şeyi kanıtlamış olursun. :A 15 bölüm izleyip, 18 bölüm yorumlamamın seninle bir alakası yok. Kabullen artık bu gerçeği. :A
Ben o dönemki her şeyden haberdarım ve neyin neden olduğunu net şekilde biliyorum... :A Benim bilmem yeterli bunda ve dediğin şeyi asla kabullenmeyeceğim. :A Ve ve 18 bölüm yorumunu da asla yapmayacağım... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Senin aygıtı almasını biliyor ama :A

Dosi hanım aygıtı almasının sebebi belli, hatta durun bir görselle özetleyeceğim. :A

UfB3v8.jpg

• Güldürdün
Hiçbir zaman her şeyi bildiğimi iddia etmedim bu da adaşımın uydurmasıdır... :A Forum yenilendikten sonra incelemedim çünkü bir çok şeyi zaten kullanmıyorum. :A Ayrıca 20 yıldan uzun bir süredir bilgisayar kullanan bir insana teknolojiden bir haber demek de ne bileyim... :A
Linki sana öğretebiliriz istersen? Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Tamamdır. sen buna kim beni eklerse bende eklerim demiyorsunda :A
Bende beni eklemeyeni eklemem mesela :A yani bazılarını yaparım gerçi :A

Yok kız ne alakası var orayada yazdım ya aklıma geldikçe güncellerim diye :A kaç gündür unutuyorum valla yazılmayayım umrumda değil yani

• Güldürdün
Reactions: Dosi