Show Tv'Den Günlük Dizi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Canol
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Canol

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Bizim Evin Halleri,Unutma Beni,Deniz Yıldızı,gibi dizilerin yapımcısı olan Focus Film'den Beni Affet 10 Ekim'den itibaren hafta içi hergün Show TV'de...

Setten bir kaç resim

Çoğunlukla FOX TV bu uygulamayı aktif hale getirmişti. Yakında daha çok karşımıza çıkabilir günlük dizi. Hayırlı Olsun, başarılar dilerim ve bakalım Show TV'ye yararlı olacak mı ? :)

Merak ediyorumda konusu, senaryosu ve hatta oyuncuları kim yani daha hiç bir bilgi vermemişler medyaya.

Son alinan bilgeye göre dizide Özgün Çoban oynayacak. Tek belli olan isim o.

yigit.jpg

Arkadaslar cok yakinda show tv de yeni bir projeye basliyorum, reklamlari donmeye baslar bu aralar... Ilk benden duyun istedim... Kadro cok guzel ve iyi oyunculardan toplanmis bir ekip biraz acikli bir hikaye ama eminim seveceksiniz... Tiyatro calismlarim icinse devlet tiyatrosu diyarbakir programina bakmaniz yeterli... Iyi bakin kendinize...
Özgün...

Demis Özgün Abi :D

Arkadaslar cok yakinda show tv de yeni bir projeye basliyorum, reklamlari donmeye baslar bu aralar... Ilk benden duyun istedim... Kadro cok guzel ve iyi oyunculardan toplanmis bir ekip biraz acikli bir hikaye ama eminim seveceksiniz... Tiyatro calismlarim icinse devlet tiyatrosu diyarbakir programina bakmaniz yeterli... Iyi bakin kendinize...
Özgün...

bende gerçek sandıydım :D

Özgün...

Sen başlıyorsun sandım ilk başta :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,587
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove