Levent Düğün Günü Ela'yı Terk Ediyor! | Doktorlar 66. Bölüm - 2. Sezon Finali

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Burke Cristina yıda bu şekilde bırakıp gittiğinde çok sinir olmuştum.
Aynı sahnenin bu versiyonundada aynı duyguları hissetmiştim.

Çok iyi uarlamışlardı Doktorları Grey's Anatomy den; Grey's Anatomy 16.Sezonu devirdi.. Doktorlarda giderdi bayağı bir ama bizdeki sorun Edirne dışına çıkıldımı devreye giren RTÜK kuralları....

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ilk cocukluk tramvamdi Levent'in Ela'yi dügün günü terketmesi. :(

@Forumdash gec de olsa belese reklamin yapilmis. :A
@serhatt 'ın Bu Şarkı Benim'de zirve puani belli mi oldu ne?:A @Forumdash @kerem

Gelinlikle terkedilmek... Allah kimsenin başına getirmesin bu durumu. Zordur illaki
@Forumdash ın mı şarkısı bu :eek: hiç bilmiyordum :A Ben diziyi izliyorum az önce bu bölümü bitirdim de açayım dedim konusunu :A
Erkeği @Forumdash a destek olmak için konu açmış serhat aşığı örnek alın kızzz yanık karılar @Çiğdem @Dosi @vadikızı @xBUGRAx @alperuz
Yaa sahiden reklamımı yapmiş :bhr:

Nasıl bilmıyorsun be:F Şarkımı paylaştiğin zaman ben de doktorlari izliyorum bu aralar demiştin :A

Yaşı geçince azgın teke oldu @Forumdash herkese sulanıyor :A
Sen ilk göz ağrisisin unutmadım peşimden koştuğun günleri:A Neyseki şimdi bulmuşun birini de duruldun:A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,969
Puanı
1,060
Yaa sahiden reklamımı yapmiş :bhr:

Nasıl bilmıyorsun be:F Şarkımı paylaştiğin zaman ben de doktorlari izliyorum bu aralar demiştin :A

Sen ilk göz ağrisisin unutmadım peşimden koştuğun günleri:A Neyseki şimdi bulmuşun birini de duruldun:A
Unutmuşum, her şeyi aklımızda tutacak olursak :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060