19 Mart 2020 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• 3'te 3 Tarih | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yahu biz haftardır totalin kavgasını ettik, haliyle onun tantanası bu, sen yinede erdemli davranıp tebrik ettin, Aserat dizimizin konusunda 3 grupta da Mucize Doktor zirvede deyip kendini kandırıyor :F

Dizide 1 ay zaman atlaması oldu, olacak okadar sakal mevzusu :A :A
Teyzeler sevinçten unuttu virüsü :A

Ben saygıdeğer BZÇ destekçilerine karşı her zaman ılımlı davrandım, hatta geçtiğimiz hafta @Bully beyciğime kardeş kardeş takılsın iki dizi demiştim. :A Bu yüzden pek tabii tebrik edeceğim Dosi hanım. :A Zaten Mucize Doktor hala harika gidiyor (hem reyting, hem senaryo olarak) o yüzden benim açımdan herhangi bir problem teşkil etmiyor Total'de zirveyi almanız. :A @Aserat hem ironi, hem gönderme yapmış... Ancak görüyorum ki bu durum anlaşılmamış, kan dondurucu bir durum... :A

Çok göze batıyordu, lütfen daha kaliteli yapılsın. :A Dizinizin ekibine iletin... :A

Teyzelerime hemen kolonya verelim. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Evet bir itirazın mı var? :A
yok ben o diziye laf atmıyorum. İlgi alanım değil.
tek yapacağım eylem bu :
Dx8iRloW0AAOC4f.jpg

• Güldürdün
Reactions: alperuz and kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Ben saygıdeğer BZÇ destekçilerine karşı her zaman ılımlı davrandım, hatta geçtiğimiz hafta @Bully beyciğime kardeş kardeş takılsın iki dizi demiştim. :A Bu yüzden pek tabii tebrik edeceğim Dosi hanım. :A Zaten Mucize Doktor hala harika gidiyor (hem reyting, hem senaryo olarak) o yüzden benim açımdan herhangi bir problem teşkil etmiyor Total'de zirveyi almanız. :A @Aserat hem ironi, hem gönderme yapmış... Ancak görüyorum ki bu durum anlaşılmamış, kan dondurucu bir durum... :A

Çok göze batıyordu, lütfen daha kaliteli yapılsın. :A Dizinizin ekibine iletin... :A

Teyzelerime hemen kolonya verelim. :A
Biz ona ironu demiyoruz, çatlamaktan ne diyeceğini şaşırma diyoruz :A kendi paçanızı tebrik ederek kurtardınız. Bence Aserat'i kendi haline bırakın :A herkesi bezdirdi çünkü :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: Aserat and Sherlock

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
@Dosi fenasın heee, hemen hafızaya atmış, beklemişin heeeee 😂😂😂🙈🙈🙈 açıkçası şaşırdım, totalde minicik bir kayma olmuş, ama ab ve abc1 de 18 gördük gene... Elimizde o 2si kaldı valla.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
@Dosi fenasın heee, hemen hafızaya atmış, beklemişin heeeee 😂😂😂🙈🙈🙈 açıkçası şaşırdım, totalde minicik bir kayma olmuş, ama ab ve abc1 de 18 gördük gene... Elimizde o 2si kaldı valla.
Geçen hafta burun farkıyla geçmiştiniz.
Ben ve hafızama almak? yok ya hiç benlik birşey değil :A :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
ATV dizilerinin reytinglerinin şişirildiği de böylece ispatlanmış oldu. Osman'ın ve MD'nin yarısı kadar bile kitlesi olmayan BZÇ 17 reyting alıyor, gör de inan :F

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Biraz uzun olabilir şimdiden uyarayım ama @Aserat ve @Sherlock 'u geçen haftaki hareketkerinden dolayı rezil etmezsem olmaz :A
ve başlıyoruz :Z
Reyting sonuçlarını gören Aserat ve Sherlock:
Ekli dosyayı görüntüle 76449

Aserat gidip caps yapmıştı benim ismimi yazarak ve BÇZ izleyicilerine ona şu cevabı verdim ve yine yanılmadım :A

Bir şey mi demiştin? :A

sen de arada kayna :A geçmiş olsun :A

şimdi o bakışı ben yapıyorum sana :A

demek ki zirveyi alabilmek için senin bu lafı demeni bekliyormuşuz ve @mrt-06 'nında diziyi yorumlarken aramıza katılmasına :A

Bu da bizim pozumuz :
Ekli dosyayı görüntüle 76450
poz ile yetinmeyiz tabiki. Oynayalım BZÇ ekibi :Z bundan sonra total kaçarsada bu zevki yaşamak harika oldu :Z
Ekli dosyayı görüntüle 76451
@Ahmed @serhatt @Forumdash @Bully @alperuz @vadikızı @kerem @Turkuazz @MasacRE @MEnes @Tolstoyevski @xemrexxx @eskici
Dizimize uğurlu geldim cidden, zirveyi aldık. :A @Ahmed @Forumdash @Bully

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen, Sherlock diğer kısımdan yazmaya çalıştı ama tantananın ne üstüne olduğunu hatırlatmıştım kendisine :A
AB tartişirdim ama sosyal medya odaklı olmaya başladiklari için artık önemsemiyorum. Yoksa en AB dizi aslında BZÇ :A @Ahmed ile de dün gece kouşmuştuk kalitesi konusunda:A

• Harika
Reactions: Ahmed and Dosi