Öğretmen'de Senarist Değişikliği!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Senaristten önce yçnetmen değişmeli...

Enver nerdeyse birebir Kadın'daki rölünü oynuyor sadece kıyafeti değişmişti :F @kerem izlemiyorsan yine de spoiler içine alayım.

Çocuklar için yemek istenıyor. Enver ben götürcem derken ne kadar naifti. Sanki polis teşkılatının başi filan değil de karşisinda Bahar varmiş da naza çekiyormuş kendini gibi ne kadar naiflikle "ben götürcem içeri yemekleri" deyişi var görmen gerek

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Senaristten önce yçnetmen değişmeli...

Enver nerdeyse birebir Kadın'daki rölünü oynuyor sadece kıyafeti değişmişti :F @kerem izlemiyorsan yine de spoiler içine alayım.

Çocuklar için yemek istenıyor. Enver ben götürcem derken ne kadar naifti. Sanki polis teşkılatının başi filan değil de karşisinda Bahar varmiş da naza çekiyormuş kendini gibi ne kadar naiflikle "ben götürcem içeri yemekleri" deyişi var görmen gerek
Enver Dedecigim iste, hep pamuk kalplidir o. :bhr: Biyiklari da unutmayalim. :F

Satilmis da dizide yer aliyor, fark ettin mi bilmiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Enver Dedecigim iste, hep pamuk kalplidir o. :bhr: Biyiklari da unutmayalim. :F

Satilmis da dizide yer aliyor, fark ettin mi bilmiyorum. :A
Yok cok izleyemedim malasef. Fragmanda azcık LCDP'ye benzettim. Oraya cadir filan kurulmuş. Ama malasef o heycanı alamadım diziden. Zaten cocuk oyuncular başta olmak üzere oyunculuklar çok kötü. Yçnetmen kesinlikle değişmeli. Belki oyuncukları iyidir aslında:F

• Harika

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Yok cok izleyemedim malasef. Fragmanda azcık LCDP'ye benzettim. Oraya cadir filan kurulmuş. Ama malasef o heycanı alamadım diziden. Zaten cocuk oyuncular başta olmak üzere oyunculuklar çok kötü. Yçnetmen kesinlikle değişmeli. Belki oyuncukları iyidir aslında:F
Sonunda benim gibi düsünen biri oldu. @Aserat @alperuz @Bully'e sorsak harika olmus dedikleri icin bende mi bir sorun var dedim bir an. :A

Oyunculuklar gercekten kötü, yönetmen de kötü. Birkac degisiklik yapilirsa daha iyi olur ama simdiden böyle bir senariste devredildiyse gecmis olsun zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash and Bully

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sonunda benim gibi düsünen biri oldu. @Aserat @alperuz @Bully'e sorsak harika olmus dedikleri icin bende mi bir sorun var dedim bir an. :A

Oyunculuklar gercekten kötü, yönetmen de kötü. Birkac degisiklik yapilirsa daha iyi olur ama simdiden böyle bir senariste devredildiyse gecmis olsun zaten. :A
Geçen ilk fragmanda oyunculuğu beğenmediğim için tartişmiştim. Belki dedim haksızımdır dedim ama sonra yorumlari gördüm 2.fragmanında ilk fragmandan daha iyi dediler :F

Bölüme biraz bakma sebebim yine kendi kendime haksızlık mı yaptım acaba demem oldu :F Cevabımı da aldım:A

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Ben harika demedim ya, güzel dedim. :A Vaovv denilecek bir dizi değil ama farklı ve kaliteli, izlenir yani. :D

2.bölüm de ilk bölümün altındaydı bu arada, senarist daha iyi bir isim olabilirdi evet. :A

• Harika

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Geçen ilk fragmanda oyunculuğu beğenmediğim için tartişmiştim. Belki dedim haksızımdır dedim ama sonra yorumlari gördüm 2.fragmanında ilk fragmandan daha iyi dediler :F

Bölüme biraz bakma sebebim yine kendi kendime haksızlık mı yaptım acaba demem oldu :F Cevabımı da aldım:A
Ben harika demedim ya, güzel dedim. :A Vaovv denilecek bir dizi değil ama farklı ve kaliteli, izlenir yani. :D

2.bölüm de ilk bölümün altındaydı bu arada, senarist daha iyi bir isim olabilirdi evet. :A
Reytingi görünce sakız gibi uzatacaklar küçücük konuyu. Klasik türk dizisi. O yüzden izlemeye değmez. :A

Zaten oyunculuklar ve yönetmen kötü, senarist de kaymağı olmuş oldu böylece. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bir kişinin/grupun 2 diziyi bir anda yazması çok saçma. Sırf daha fazla para için 2 diziyi de batırıyorlar.
Birşeye odaklan, 2si için de nasıl hikaye ve gidişat kurabilirlerki? Kursalar bile ortaya çok kötü iş çıkar, net.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Reytingi görünce sakız gibi uzatacaklar küçücük konuyu. Klasik türk dizisi. O yüzden izlemeye değmez. :A

Zaten oyunculuklar ve yönetmen kötü, senarist de kaymağı olmuş oldu böylece. :A
Bu reytinglerden sonra uzatamayacaklar sanırım. :A

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Of sıktı ama bir hazmet artık patladığını :A sürekli Zemheri'yi getirme önüme, adam gibi bir finalle bitecek en azından çatla da patla :A
Sen 7 reyting ile ilk 5'te olmasına rağmen Öğretmen'e laf atarsan ben de 1 küsürle 26. olan diziye atarım kısasa kısas. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,971
Puanı
1,060
Sen 7 reyting ile ilk 5'te olmasına rağmen Öğretmen'e laf atarsan ben de 1 küsürle 26. olan diziye atarım kısasa kısas. :A
At umrumda değil :A Zemheri hiçbir zaman iyi reyting alamadı, Öğretmen ilk bölümüyle bu kadar izlenip, ikinci bölümünde 15+ alması beklenen bir diziyken 2. bölümden düşerse tabi laf atıcam :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
At umrumda değil :A Zemheri hiçbir zaman iyi reyting alamadı, Öğretmen ilk bölümüyle bu kadar izlenip, ikinci bölümünde 15+ alması beklenen bir diziyken 2. bölümden düşerse tabi laf atıcam :A
Yoo ilk bölümde 4 küsür almıştı o civarda gitse devam ederdi ama o kadarını bile alamadı. Öğretmen düşse bile reytingleri hala çok iyi neyi tartışıyoruz anlamadım . :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Zaten uyarlama değil mi. Ne senarist değişikliği bu. İlk bölüm gerçekten iyiydi. İkinci bölüm galiba kötü olmuş yorumlara bakarsak. İzledikte yorum yapacağım.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,971
Puanı
1,060
Yoo ilk bölümde 4 küsür almıştı o civarda gitse devam ederdi ama o kadarını bile alamadı. Öğretmen düşse bile reytingleri hala çok iyi neyi tartışıyoruz anlamadım . :A
Bunun gibi sert çöküş yaşamadı onu diyorum :A

Sen uzatıyorsun hezimetinden :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Zaten uyarlama değil mi. Ne senarist değişikliği bu. İlk bölüm gerçekten iyiydi. İkinci bölüm galiba kötü olmuş yorumlara bakarsak. İzledikte yorum yapacağım.
Kötü falan değil ya buldu mu bunayanlara bakma sen. :A
Bunun gibi sert çöküş yaşamadı onu diyorum :A

Sen uzatıyorsun hezimetinden :A
Sert çöküş yaşasa ne olacak bölüm kötü olduğu için düşmediğine göre gelecek hafta yine toparlanacaktır. :Z

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,971
Puanı
1,060
Kötü falan değil ya buldu mu bunayanlara bakma sen. :A

Sert çöküş yaşasa ne olacak bölüm kötü olduğu için düşmediğine göre gelecek hafta yine toparlanacaktır. :Z
1584003463715.png

• Sinir Bozucu
Reactions: Aserat