5 Mart 2020 Perşembe Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ezvmsm.jpg

Tüm kategorilerde "Mucize Doktor" zirvede!

TOTAL
1MUCIZE DOKTOR FOX
2BIR ZAMANLAR CUKUROVAATV
3FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABERFOX
4MUCIZE DOKTOR (ÖZET)FOX
5BIR ZAMANLAR CUKUROVA (ÖZET)ATV
6MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
7ESRA EROL'DAATV
8ATV ANA HABERATV
9SHOW ANA HABERSHOW
10HAVA DURUMUATV

AB
1MUCIZE DOKTOR FOX
2FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABERFOX
3BIR ZAMANLAR CUKUROVAATV
4MUCIZE DOKTOR (ÖZET)FOX
5BIR ZAMANLAR CUKUROVA (ÖZET)ATV
6GULDUR GULDUR SHOW (TKR)SHOW
7MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
8ZUHAL TOPAL'LA SOFRADAFOX
9SEKSENLERTRT 1
10OGRETMEN (TKR)FOX
Kaynak: Medyafaresi
TİAK'ın aldığı karar nedeniyle tablolarda reyting oranları paylaşılmamaktadır.
2PvoEN.png

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,121
Puanı
1,060
Bunları yorum konusunda yazsanıza. :A
Sen taşisana :( Spontene gelişen konular napalım şimdi :F ADmin olmak demek sadece konu acmak olmamalı :A @Dosi
Au geçen Aserat'ı etiketledim bir konumu taşı diye, daha duruyor yerinde :A bir kac kere işini iyi yapti nazar deydi :A

Ama @Bully e hit kazandırıyoruz böyle ne guzel. Varsın dursun :A Sanki dizi konularındaki yorumlar tek dizilerle alakali :A burasi Perşembe dizileri ile alakali, haliyle sakinca yok yorumlamakta :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,047
Puanı
1,061
Au geçen Aserat'ı etiketledim bir konumu taşı diye, daha duruyor yerinde :A bir kac kere işini iyi yapti nazar deydi :A

Ama @Bully e hit kazandırıyoruz böyle ne guzel. Varsın dursun :A Sanki dizi konularındaki yorumlar tek dizilerle alakali :A burasi Perşembe dizileri ile alakali, haliyle sakinca yok yorumlamakta :A
Biz nasıl Mucize Doktor'dan burada bahsetmiyorsak Çukurova'nın da yeri burası değil. :A

Hangi konu ben bir şey görmedim. :eek:

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Dosi and Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Aslında doğru perşembe dizisi sonucta kalkıp dünkü diziyi konusmuyoruz :A @Aserat
Hayır senın attıgın niyetle attım o emojiyi :A Az önce puanlamada yaptiğin analiz gibi bunuda yaprsın sandım:F ama evet:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Aserat

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Aynen @Aserat ı kınıyorum. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Aserat