Şehitlerimiz Nedeniyle Hangi Yapımlar Yayınlanmayacak?

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şaka gibi tüm kanallar dizilerini ve programlarını yayın akışından kaldırırken, atv bırakın hercaiyi esra erol'u bile yayınlamaya devam ediyor.

Şaşırtmayan şeyler... dün akşam malum kanalın haber yayını yapan diğer kanalında konuşulanları gördükten sonra şaşırmıyorum açıkçası.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Seksenler, Yemekteyiz, Doya Doya Moda da bugün yayınlanmamış.
Gerçeğin Peşinde ve Zuhal Topal'da yayınlanıyor, neden Esra Erol'a laf söylüyorsun sadece?
Ama ne diyorsun sen ona ve FOX lobisine göre o kanal ne yaparsa doğru yapar. Neredeyse tüm kanallar yayın yaparken Temizlik Benim İşim (yayın akışında öyle yazıyordu yayınlanmadıysa söylensin) ve Zuhal Topal'i yayınlamış tek akıllı o ya. Şimdi bazıları gelir ne yapsaydı, siyah ekran mı verseydi der ama ben asla ve asla FOX'un samimiyetine inanmıyorum. Bu kadar reyting açlığı yazıktır diyeceğim ama Fatih Portakal iki laf eder unutulur değil mi.

• Beğendim
Reactions: Hazem and alperuz

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Hercai kendi ayağına sıkacak.. hala yayın akışında

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Deprem haberlerinde yorumlarımı biliyorsun ama bu bambaşka bir olay Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir olay yaşadık. Bana kalırsa komple 1 hafta siyah ekran olmalı yayınlar...
O kadar da değil ama olayın üstünden 24 saat bile geçmmemesine rağmen dizi yayınlamak rezalettir. Gerçi yayınlanan iki dizi içerik olarak da leş olduğu için şaşırtmıyor.

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ulusal yas ilan edilmeliydi ya, ötesi yok...
O kadar da değil ama olayın üstünden 24 saat bile geçmmemesine rağmen dizi yayınlamak rezalettir. Gerçi yayınlanan iki dizi içerik olarak da leş olduğu için şaşırtmıyor.
Yazdıktan sonra içimden geçen de buydu aslında, TV kanallarından ziyade ulusal yas ilan edilmemiş olması çok daha büyük bir skandal. En azından bugün bekledim ki 81 ilde sela okunsun, yok yok yok... Yöneticilerden tut medyasına hepsi sınıfta kaldı.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Arka Sokaklar, Hercai ve Payitaht Abdülhamid yayınlanıyor. Show TV, Star TV, TV8 ve FOX yayın akışlarını değiştirdikleri için 👏.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yazdıktan sonra içimden geçen de buydu aslında, TV kanallarından ziyade ulusal yas ilan edilmemiş olması çok daha büyük bir skandal. En azından bugün bekledim ki 81 ilde sela okunsun, yok yok yok... Yöneticilerden tut medyasına hepsi sınıfta kaldı.

Kan dondurucu bir olay ya, dün geceden beri üç maymun oynanıyor resmen. İnternet yavaşlatılıyor falan. En kötüsü de ilk kez sınıfta kalmıyorlar, muhtemelen son da olmayacak.

• Beğendim
Reactions: mrt-06 and alperuz

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Arka Sokaklar, Hercai ve Payitaht Abdülhamid yayınlanıyor. Show TV, Star TV, TV8 ve FOX yayın akışlarını değiştirdikleri için 👏.
FOX da alkışı hak etmiyor. Bir tek Yaparsın Aşkım'ı kaldırması bir şey anlam ifade etmiyor gündüz kulağındaki lay lay lom programlar yayınlanmışken. Yarının akışında da Zümrüdüanka isimli leş dizi var hala.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu akşam Babil ve Jet Sosyete'yle tekrar gurur duydum. Birinin reytingleri yüksekken, diğeri de uzun aradan döneli yeni olmuşken şehitlerimize saygı olarak bölüm vermiyor ama birbirinden rezil üç dizi bir hafta ara verse hiçbir şey kaybetmeyecekken yayına devam ediyor. Bu lağım çöplükleri yerine böyle düşünceli yapımları izlediğim çok mutluyum.