Şehitlerimiz Nedeniyle Hangi Yapımlar Yayınlanmayacak?

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,564
Puanı
1,060
Moral olması adına mı :F Böyle bir saçmalık görmedim :eek:

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
  • Beğendim
Reactions: alperuz

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben açıkcası bu konuda kimseyi yargılamayı sevmiyorum.

Şimdi dün yayınlamadılar, bugün yayınlıyor herkes yapımlarını. Ne oldu 1 güne acı mı diner? Yani göstermelik olsun diye 1 gün ara verip daha sonra yayınlayacağınız şeyler çok samimiyetsiz bence.

Komedileri ayırıyorum tabii ki yayınlanmamalı.

Ama dün yayınlıyorlar diye kızıp bugün açıp izlemek kadar manasız bir şey yok. Dünkü acın 1 günde dindi mi de açıp izliyorsun?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben açıkcası bu konuda kimseyi yargılamayı sevmiyorum.

Şimdi dün yayınlamadılar, bugün yayınlıyor herkes yapımlarını. Ne oldu 1 güne acı mı diner? Yani göstermelik olsun diye 1 gün ara verip daha sonra yayınlayacağınız şeyler çok samimiyetsiz bence.

Komedileri ayırıyorum tabii ki yayınlanmamalı.

Ama dün yayınlıyorlar diye kızıp bugün açıp izlemek kadar manasız bir şey yok. Dünkü acın 1 günde dindi mi de açıp izliyorsun?

Tamamen katılıyorum, komedileri bir kenara tutarsak çok çok gereksiz bir linç kültürü bu. Futbol maçlarının bile ertelenmesini isteyenler vardı, ertelenince ne oluyor kimse bilmiyor. O kadar samimiyetsizce bir olay Kİ bu, eğer sen istemiyorsan kapat tv’yi izleme ama başkalarının ne izleyip yayınladığına da karışma bir zahmet. Vatan hepimizin vatanı, TV’de filanca yapımı izleyince mi vatansız oluyoruz Ya da vatanseverlik ölçütü TV ve maçlar üzerinden mi ölçülüyor? Keşke bunlara duyar kesen kitle biraz da şehit açıklaması yaparken gülüp kahkaha atmamak için kendini zor tutanlara karşı hesap sorsa...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Yazdığımı siler tahminim gene forum yönetimi ama, 2 gün sonra açıklama yapan cumhurbaşkanımız gülümseyerek açıklamar yapması, damadının karşısında gülerek karşılık vermesi, şehitlerimizden ziyade turizm, kılıçdaroğlu, camilerden bashedilmesinden sonra tvlerin normal akışlarına dönmesini hiç yadırgamadım.. Yadırgayan yoktur sanırım.

• Beğendim
Reactions: xemrexxx

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Savaşçı nın asıl böyle bir zamanda yayınlanması gerektiğini savunanlarla,yayınlamayarak Fox un doğru bir karar verdiğini savunalar arasında fikir savaşları var twitterda.
Sizin bir düşünceniz var mı bu konuda?

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Savaşçı nın asıl böyle bir zamanda yayınlanması gerektiğini savunanlarla,yayınlamayarak Fox un doğru bir karar verdiğini savunalar arasında fikir savaşları var twitterda.
Sizin bir düşünceniz var mı bu konuda?
Dünen Show TV'nin dizisine ve FOX'un dizisine sırayla 9-8 reyting verenlerdir yayınlanmasın diyenler. Bir de Survivor var tabii.