20 Şubat 2020 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• 3'te 3 Tarih | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Üç grupta da yüksek reyting alan diziyi Total'i yüksek AB'de yerlerde olan basit dizilerle kıyaslamaya kalkarlarsa sessiz kalamam. :A
Yorgunum baya. Haftaya 500 küsür mesaj sayısı yazılırsa haneme şaşirmam. Çok çok çok kaptırdim kendimi bu hafta ve yoruldum. cevap veremeyeceğim artık :A
Perşembe çok sıkıcı MD 1, BZÇ 2. oluyor bitiyor. Bunlar da boşuna burada birbirini yiyor. Perşembe kaosu da perşembe gibi sıkıcı :A :A
Sanada kaos beğendiremiyoruz :A iyi sen git yine Kadın ile ilgili kaosları izle :A BZÇ benim izlediğim bir dizi, haliyle ilgimi çekiyor :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz and Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Sıra bende. Hep ben mi başrol olacağım? Yeter. :A @alperuz @Dosi @Ahmed @Forumdash @phoebebuffay @Bully

5C9_%C3%83%C2%A7ekirdek-citlemek.jpg

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
%40- %50 share bandına çıkabilen bir dizi MD. Yane ölçümlenen her 2 daireden 1 i izliyor.
Bölümlerin durgunluğuna göre TOTAL de inişli çıkışlı ama Ben BZÇ geçeceğini sanmıyorum. AB den bashetmiyorsunuz ama hiç;sanırım MD Özeti bile BZÇ den fazla izleniyor ondan mı acaba?
Bir dizi gerçekten başarılıysa 3 segmenttede kendine yer edinebilmeli.Köyde ki amcada izlemeli,Şehirli Kokoş Teyzede.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dizi ortalama 17-18 alıyor ve başarılı demeyelim hmm okey. :A Bu hesapla Çukurova daha başarısız o zaman. :A
3 kere 20 reyting almış, ortalama 17-18 reyting alan bir diziye reyting açısından başarısız demek. Neresinden bakarsan bak çok saçma mantık. :A Senaryosu, hikayesi, sıkıcılığı, işlenişi gibi konulardan ötürü her dizi eleştirilebilir. Ona bir şey demiyorum ama reyting açısından bahsettiğim durum ortadayken, reyting açısından bu diziye başarısız demen gerçekten çok saçma. Özellikle SAK, bildiğim kadarıyla 10. bölümünde falan elindeki konuyu tüketti. Sonrası tamamen sakız gibi uzatma. Hercai hakkında hiçbir fikrim yok, yorum yapamayacağım o yüzden. Ama hem tür, hem işleniş açısından çok farklı diziler.
Birinize Ali diğerine Veli diyorum :A

Kırmızı yazı (senaryo)
Mavi yazı (reyting)

Alıntı yapıyorum yazdiğimla
Şimdi kimse MD başarılı filan demesin. Bir çok yorumlarda MD'nin sıktığını söyleyen yorumlar. Kaldı ki MF yapım bu sene ço iyi taktik yapıyor.

Kimse itiraz etmiyooooorrrr.... Siz kabullenemıyorsunuz sadece :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

Kırmızı yazı (senaryo)
Mavi yazı (reyting)

Eylül'de başladı demişsin ona bakarsak Çukurova da geçen sene sadece Bizim Hikaye varken başlamıştı Avlu ve diğer diziler hep sonradan geldi. Bu dizi Ocak'ta veya başka ayda başlasa da tutacaktı. Aynı şekilde Çukurova da tutardı. :D

Sıkma tarzı yorumlar da her dizide oluyor çünkü insan üstü bir şekilde 2 buçuk saat dizi yapan tek millet biziz ve eleştirilmeyen bir yapım yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

Kırmızı yazı (senaryo)
Mavi yazı (reyting)

Merak ettim; geçen sene 1.ydiniz hep;Neden 2.liğe sabitlendiniz.. MD nin 21 bölüm geçti hiç bunu düşündünüz mü?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben de uğraşamıcam dedim cumaya sıcrar yoksa dedim yine kabak patladı :F @Dosi

Neyse bu sefer renklere ayrıştırdım. Umarım ne demek istediğim anlaşilmiştir @Aserat @Sherlock

s-ecac62ad99215512d1bb0c972178a280b32fb3a7.webp
Tamam sen senaryonun başarılı olmadığından bahsediyorsun ama o da MD özelinde olan bir şey değil ve bugüne kadarki genel başarısını da etkilemez. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eylül'de başladı demişsin ona bakarsak Çukurova da geçen sene sadece Bizim Hikaye varken başlamıştı Avlu ve diğer diziler hep sonradan geldi. Bu dizi Ocak'ta veya başka ayda başlasa da tutacaktı. Aynı şekilde Çukurova da tutardı. :D

Sıkma tarzı yorumlar da her dizide oluyor çünkü insan üstü bir şekilde 2 buçuk saat dizi yapan tek millet biziz ve eleştirilmeyen bir yapım yok. :A
Bizim Hikaye kaç alıyordu? Cukurova yine 13-14 alıyordu:X Bizim Hikaye varken başlamiş yani kitlesi hazır bir dizi. Ama Cukurova gibi 13 reytingli bir dizi kitlesi hazır bir dizi yoktu MD başlarken. Ocak ayı olayıyla gayet net acıklamiştim. Birbirlerine bağlantı kurarlur diye ama neyse. Gocunmam tek tek acıklarım ne demek istediğimi.

Sor anlamadiğin bir kelime harf var mı:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tamam sen senaryonun başarılı olmadığından bahsediyorsun ama o da MD özelinde olan bir şey değil ve bugüne kadarki genel başarısını da etkilemez. :A
Niye reytinge yoruyorsunuz o zaman? Dirilişte 15-18 ortalamayla bitti. Sorsak dizi başarısız. SAK ilk sezon 18'lerde bitti sorsak yine başarız.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bizim Hikaye kaç alıyordu? Cukurova yine 13-14 alıyordu:X Bizim Hikaye varken başlamiş yani kitlesi hazır bir dizi. Ama Cukurova gibi 13 reytingli bir dizi kitlesi hazır bir dizi yoktu MD başlarken. Ocak ayı olayıyla gayet net acıklamiştim. Birbirlerine bağlantı kurarlur diye ama neyse. Gocunmam tek tek acıklarım ne demek istediğimi.

Sor anlamadiğin bir kelime harf var mı:A
Bu hesapla MD bu senenin Çukurova'sı, Çukurova da bu yılın Bizim Hikaye'si o zaman. Ayrıca başlama tarihleri arasında 1 hafta var sanki Çukurova iki ay sonra başlamış da MD o arada tüm kitleyi kapmış gibi konuşuyorsun. :A