Eurovision 2020 | Genel Yorum Konusu

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
1582116195610.png

65. Eurovision yarışması bu yıl Hollanda'nın Rotterdam kentinde düzenlenecek. 12-14 Mayıs tarihlerinde yarıfinaller, 16 Mayıs Cumartesi gecesi ise yarışmanın büyük finali gerçekleşecek.
Macaristan ve Montenegro'nun çekilmesi, Bulgaristan ve Ukraynanın geri dönmesi ile birlikte toplamda 41 ülke bu yıl Rotterdam'da sahne alacak. Şu ana kadar ise sadece 11 ülke hem şarkısı, hem de temsilcisini seçti.
Tüm şarkılar ve temsilciler ise mart ayının 2. haftasına kadar belli olacak.

Yarışma ile ilgili tüm yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

1582116474187.png

• Harika
Reactions: Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
En büyük hüznüm ve mevcut yönetime nefretim Eurovision, Twitterdan azmı yazmadık zamanında trt ye.... Saçma sapan bir bahane ile yıllardır gitmiyoruz, tüm yabancı forumlarına kadar takip edip, irdelediğim bir yarışmaydı...

• Üzücü
Reactions: Ahmed

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi mayısa kadar coştururuz konuyu. :Z
Açmayı düşünüyordum bu aralar ama biraz üşeniyordum, kısmet sanaymış demek ki :A

Geçen sene iyi çoşturduk konuyu. Konu sahibi olarak bizi çoşturmak ve konuyu daima güncel tutmak senin görevin artık :A
Bazı ülkelerin şarkıları belli oldu bile. Belirdikçe ekleyip bizi etiketlersin. İsveç belli olunca özel konusunu açarım. Ona dokunma :A

• Güldürdün

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Açmayı düşünüyordum bu aralar ama biraz üşeniyordum, kısmet sanaymış demek ki :A

Geçen sene iyi çoşturduk konuyu. Konu sahibi olarak bizi çoşturmak ve konuyu daima güncel tutmak senin görevin artık :A
Bazı ülkelerin şarkıları belli oldu bile. Belirdikçe ekleyip bizi etiketlersin. İsveç belli olunca özel konusunu açarım. Ona dokunma :A
Azerbaycan için de ben konu açıcam. :A
Ben tüm şarkıları belli olsun sonra güncellemeletr başlarım burada. :A

• Güldürdün

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Eurovision'a bir daha kesinlikle katılmayacak mıyız biz?
neşesiydik eurovision'un biz ya :(

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Evet artık can ülke Azerbaycan için izliyorum... Elimi ayağımı çektim... Çok fanatiktim ya.. Biz ailecek Aman Petrol den bu yana izleriz, tabi ben biryerden sonra yetiştim :) :) :)

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Azerbaycan için de ben konu açıcam. :A
Ben tüm şarkıları belli olsun sonra güncellemeletr başlarım burada. :A
Seninki hemen sabitlenmiş. Geçen sene 1 tane yönetici bile konumu sabitlemedi🙄 ah sende yöneticiydin, sana mı sitem etsem :A
Geçen sene 22 Şubatta açmışım ve onu açmadan önce acaba erkenmi değilmi diye bakınirken senin önceki senelerdeki konunu gördüm. 1 sene öncesiydi galiba 2018 ve sen onu taaaaaa Ağustos'ta açmışsin ama hiç ilgilenmemişsin :A Aman bu konuya alakasiz kalma. Gerçi sen girmemezlik yaparsan ben güncel tutarım konuyu :A Sıkı bir eski Eurovision takipçisiyim ve geçen sene yine başladı ilgim:Z

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Seninki hemen sabitlenmiş. Geçen sene 1 tane yönetici bile konumu sabitlemedi🙄 ah sende yöneticiydin, sana mı sitem etsem :A
Geçen sene 22 Şubatta açmışım ve onu açmadan önce acaba erkenmi değilmi diye bakınirken senin önceki senelerdeki konunu gördüm. 1 sene öncesiydi galiba 2018 ve sen onu taaaaaa Ağustos'ta açmışsin ama hiç ilgilenmemişsin :A Aman bu konuya alakasiz kalma. Gerçi sen girmemezlik yaparsan ben güncel tutarım konuyu :A Sıkı bir eski Eurovision takipçisiyim ve geçen sene yine başladı ilgim:Z
Normalde şubat-mart şarkı yayınlama ayları olduğu için bu dönemde açılması en güzeli. :Z
Ben kendim sabitledim bu arada. Galiba emekli olsam da bazı mod aletleri hala aktif. :A
Temmuza kadar buralardayım, birlikte aktif tutarız artık. :Z :Z
Ben de ta 2006-dan beri heryıl izlerim ve sıkı fanım. :Z

• Harika

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Aynen jürinin şu isveç aşkı ne zaman bitecek. :A @Dosi
Ama geçen yıl Makedonya'ya değer verdikleri için gözüme girdi jüriler. :A
Makedonya'nın şarkısı çok kötüydü, niye bu kadar şişirirdi anlamadım. :A

2000-2009 arası gibi sadece halk oylaması olsa daha güzel ve heyecanlı olur. Şimdiki sistemi adaletli bulmuyorum. :A

• Beğendim