🕵 Doğum Günün Kutlu Olsun Sherlock Bey! 🕵

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Teşekkür ediyorum, canım. :bhr: Karizmanın öz oğlu resmen, bu konuda da belirtmem gerekir ki şu an Süper Lig'de forma giyen en iyi futbolculardan birisi... Fenerbahçe'yi terk etsin, Lemina ile beraber orta sahamıza konumlandıralım seneye. :A
Ohh, Şampiyonlar Ligi kupasını kazanmak isterken bile böyle bir kadro kurulmaz yalnız. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock doğum günün kutlu olsun Enes'im, sevdiklerinle beraber nice mutlu sağlıklı seneler diliyorum sana. 🙏 Hediyelerin. :A

55ea8b4af018fbb8f886e79f.jpg
raw_yigit-ozsener-hayatin-adil-olduguna-inanmiyorum_486068570.jpg
Dmw6zYUW0AElGkE.jpg

Vay vay vay, çok teşekkür ederim Kaan'ım güzel dileklerinin hepsi için. :bhr: Hep beraber inşallah. Hediyelere bak be... dünyanın en iyi iki futbolcusu, Türk dizi tarihinin en kral dizi karakteri ki aynı zamanda dostluğumuzun pekişmesine sebep olmuştu zamanında. Heeeeeeey gidi hey. Ve @Sherlock beyciğim... :A Hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim. :A Fotoğrafımızı gören Arap kudurdu kesin... :A @Maskeli Fedai

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Onu mazeret olsun diye söyledim yoksa kendisi tahmin edilebilir, sıradan ve düz bir insan. :A Huhahahaha olmayan eski sevgilime bile böyle hakaret etmemiştim. :A
Peki sana niye sordum hiç düşündün mü? neden okadar üye arasında seçilen nadir kişilerden oldun? :A

• Harika
Reactions: DarkLegenD

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Vay vay vay, çok teşekkür ederim Kaan'ım güzel dileklerinin hepsi için. :bhr: Hep beraber inşallah. Hediyelere bak be... dünyanın en iyi iki futbolcusu, Türk dizi tarihinin en kral dizi karakteri ki aynı zamanda dostluğumuzun pekişmesine sebep olmuştu zamanında. Heeeeeeey gidi hey. Ve @Sherlock beyciğim... :A Hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim. :A Fotoğrafımızı gören Arap kudurdu kesin... :A @Maskeli Fedai
Yeni yaşında her şey gönlünce olsun kardeşim. :A

Özenle seçtim zaten hepsini. :A Hahaha ağlasın Arap. :A

Sherlock ve John reyizleri konuşamamıştık, aslında etiketleyecektim seni yorum konusuna ama kısmet bugüneymiş. :A Ben tatillerimden birinde diziyi izledim, @Maskeli Fedai de tavsiye ediyordu zaten hep. :A

Çok kaliteli bir iş olmuş, Sherlock'un efsane çözümlemeleri, Johnla dostlukları ve Moriarty karakteri de muazzamdı :A Epey beğendim diziyi :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ooo sayın Gs'li dostum dünyaya gelmiş demek :A İyimi doğdun Şerlok beyciğim :A Sevdiklerinle beraber nice sağlıklı ve mutlu yıllara :A İyiki tanımışım seni :A

Hediyen :A

images (78).jpeg

vedo2181.JPG

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yeni yaşında her şey gönlünce olsun kardeşim. :A

Özenle seçtim zaten hepsini. :A Hahaha ağlasın Arap. :A

Sherlock ve John reyizleri konuşamamıştık, aslında etiketleyecektim seni yorum konusuna ama kısmet bugüneymiş. :A Ben tatillerimden birinde diziyi izledim, @Maskeli Fedai de tavsiye ediyordu zaten hep. :A

Çok kaliteli bir iş olmuş, Sherlock'un efsane çözümlemeleri, Johnla dostlukları ve Moriarty karakteri de muazzamdı :A Epey beğendim diziyi :D

İnşallah kardeşim, eyvallah. :A

Ooooo bak bu sürpriz oldu, demek aradan çıkardın sonuna efsane diziyi. :A Hayret @Maskeli Fedai sonunda başladığı bir diziyi bitirebilmiş demek. :A

Bir sezoda üç bölüm olması, her bölümün film gibi olması falan gerçekten çok iyi iş ya. Karakterlerin hepsi çok iyi dediğin gibi, sen yazmamışsın ama Sherlock’un abisi de çok iyi karakter. Baya renk katıyordu diziye. :A Moriarty efsane ya, çok çok ilginç bir karakter. “Did you miss me?” diye diye çıkardı her yerden. :A

Yeni sezon da çıkarmıyorlar hainler... :T: En çok hangi sezonu ve bölümü beğendin peki? :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ooo sayın Gs'li dostum dünyaya gelmiş demek :A İyimi doğdun Şerlok beyciğim :A Sevdiklerinle beraber nice sağlıklı ve mutlu yıllara :A İyiki tanımışım seni :A

Hediyen :A

Ekli dosyayı görüntüle 75480

Ekli dosyayı görüntüle 75481

Geldik işte buradayız sayın Gs’li dostum. :A Teşekkür ediyorum sayın Gs’li dostum, ben de seni iyi ki tanımışım. :A İyi oldu çok da güzel oldu ve hep beraber... :A

Aman aman hediyelere bak, birisi dünyanın en güzel sanat eserlerinden birisi... diğeri ise Gs’mizin saygıdeğer, yetenekli, zeki 10 numarası. Asistin asisti, ikinci sarıdan kırmızı kart reisi... :A Bu sezonda da bizi şampiyon yapacağına inanıyorum, haftaya kendisinden bir derbi şovu bekliyorum. :A

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ohh, Şampiyonlar Ligi kupasını kazanmak isterken bile böyle bir kadro kurulmaz yalnız. :A

Kuracağız kuracağız, inanıyorum. :A Lemina-Gustavo-Elneny-Belhanda orta sahası. Forvette Ts’nin forveti Sörtloth ve formunun zirvesinde bir Adem BIG. :A Bu oluşumun şampiyon olamayacağı lig yok... :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kuracağız kuracağız, inanıyorum. :A Lemina-Gustavo-Elneny-Belhanda orta sahası. Forvette Ts’nin forveti Sörtloth ve formunun zirvesinde bir Adem BIG. :A Bu oluşumun şampiyon olamayacağı lig yok... :A
Adem Büyük ile en fazla kümeye düşersin. :A

• İlginç