Zey TV Diss Savaşları 9. Bölüm - Özel Bölüm

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sanki kötü niyetli bir şey yazdım? :A Ne yazdıysam şimdi söyledim. Ama kendisinin aklına gelmemiş hiç aynı puanı paylaşmamız. O kadar üye varken Utku'mla aynı puandayız. Valla evren bizim için çabalıyor resmen görmemek için kör olmak lazım. :A @MasacRE
ortak noktalar olunan her kişiye şans verseydik o O o :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Diss alma amacıyla atmıyorum aslında yorumlarımı, kendi fikirlerimi söylüyorum ama rahatsız olan diss atıyor. :A

Utkucum dikkat ettiysen aynı puandayız. 😍 Kader mi, tesadüf mü artık sen düşün ama normalde kadere inanmazdım fakat artık inanıyorum, zevklerimiz de uyuşuyorken. Bu kadar uyumlu başka biri çıkabilir miydi karşına bir düşün? :A
Tek seferlik bir tesadüf işte, büyük anlamlar yüklemeye gerek yok :A

Dosi başka bir bölüm daha yaparsa orada net olarak çıkacaktır zaten olayın tesadüflüğü :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sen arabuluculuk yapman gerekirken niye arabozuculuk yapıyorsun Zey, iki yetişkin insan belki de mutlu bir birlikteliğe adım atacak bu vesileyle belki :A
Çünkü ben @MasacRE yi tanıyorum ve bence hiç bu toplara girme :A illa birini bulacağım diyorsan @cookies gibi gönüllü kişilere şans ver :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İşin şakası takılıyorum ben Utku'yla ya. :A Görmediğim birinden etkilenecek kadar düşmedim, ama birçok konuda benzer fikirlere sahip olduğumuz için gerçekte tanışıp dostluğumuzu ilerletmek istediğim kişilerden. En azından evren bu işareti yollamış Utku artık ben dedim diyeceğimi gerisi sende. :A @MasacRE
Ben pek burada tanıştıklarımızla farklı mecralarda görüşme taraftarı değilim ya :A O yüzden bir şey diyemeyeceğim şu an ama zaman ne gösterir bilinmez tabii... :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: blacklion and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Dostluk dedi be sen de karıştırma ortalığı :A Diğer dedikleri karşısında kanım dondu zaten onlara cevap bile vermek istemedim :A
Çok mu safsın? dostluğu ilerletmek, evren bu işareti yolladi gerisi sende dedi ve sende son cümlende olabilir demeye getirmişsin işte :eek: cidden öyle algılanıyor😲
ozaman lafım geri @Silinmiş Üye sana engel olmaya devam edeceğim :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çok mu safsın? dostluğu ilerletmek, evren bu işareti yolladi gerisi sende dedi ve sende son cümlende olabilir demeye getirmişsin işte :eek: cidden öyle algılanıyor😲
ozaman lafım geri @Silinmiş Üye sana engel olmaya devam edeceğim :A :A
Öyle algılanıyorsa kötü olmuş :A Evet sen engel olmaya devam et en iyisi :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Zey dostluk diyorum hala neyin arabozuculuğunu yapmaya çalışıyorsun? :A Ciddi ciddi görmediğim birine mi yazacağım yahu takıldım alt tarafı. @MasacRE ile biz iki iyi dostuz zaten reele de taşırız umarım bir gün. :Z
Ciddi ciddi yazanlar oluyor oyüzden inanıyoruz tabiki :A :A son zamanlarda forumda o konuda herkes almış başını gidiyor :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ya tabi ki ama takıldığımı söylemiştim zaten. Zey ona rağmen anlamak istediği yerden anlamış. :A @Dosi sözde beni en iyi tanıyanlardan birisin püh sana. :A
Seni belki en iyi tanıyanlardanım ama çok tanimiyorum ki :A Ben bir ara sana birşey söyleyeceğim, haftalardır diyeceğim unutuyorum :A haftasonuna söylerim :A

• İlginç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Neyse senin inadını kırmak deveye hendek atlatmaktan zor olduğu için bekleyelim haftasonunu. :A
aslında çabuk kırılıyor ama bu mesaji yazmakla bana jest yaptın :Z :Z
okadar mühim sayılmaz ama yinede sana anlatmak istiyorum. Biraz komik bir şey :A bu da ikinci tüyo :F
bu kadar yeter bu mevzuyu konuşmak :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
ozaman @Silinmiş Üye a kafa tutmama gerek kalmadı. Açık kapı bıraktın :eek: @MEnes
ben aradan çekiliyorum :F @Sherlock

Utku beyciğim terbiyeli ve beyefendi bir insan olduğu için kan dondurucu yorumlar karşısında sakinliğini korumuş, farklı anlamlar yüklemeye gerek yok Dosi hanım. :A Yoldaşım bu konularda son derece nettir. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
ozaman @Silinmiş Üye a kafa tutmama gerek kalmadı. Açık kapı bıraktın :eek: @MEnes
ben aradan çekiliyorum :F @Sherlock
Diğer mesajları okuyunca farklı anlamlar olmadığını ben de çözdüm yukarıda benden önce davranan leş adaşım gibi. O yüzden yoldaşımın naif ve sakinliğine güvendiğimi belirtip konudan uzaklaşıyorum. :A