Acun Ilıcalı'dan Sürpriz Yayın!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1579985262159.png

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'dan sürpriz yayın!

Elazığ'da yaşanan deprem felaketi sebebiyle 'O Ses Türkiye' programı bugün yayınlanmama kararı almıştı, programın yeni bölümü yarın da yayınlanmayacak. Yarın akşam TV8'de özel bir yayın olacak ve yardım kampanyası düzenlenecek. Ilıcalı, ''Yarın akşam depremzede vatandaşlarımız yararına TV8’de saat 20.00’de bir yardım kampanyası yapacağız. Hepimizin kalbi onlar için atıyor. Hep beraber kenetlenip elimizden gelen desteği verelim.'' açıklamasını yaptı.

• Beğendim
Reactions: Turkuazz and Hazem

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Helal olsun sana Acun Ilıcalı, böyle durumlarda her zaman hassasiyetini gösterip mükemmel işler yaptın. Laf değil, icraat yapıyorsun. Aldığın her reyting, her ücret de sana helal olsun. Daha önce de kaç kere yaptığını biliyoruz, samimiyetinden de bir gram şüphe duymam zaten. 👏 👏 👏

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İnsanların acılarını umursamayıp komedi dizisi yayınlayanların aksine böyle hareketler bekliyoruz işte. Acun'a bayılan biri değilim ama gerçekten takdiri hak ediyor bu hareketi. Umarım hakkını verir. :Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Direkt yayına sür o zaman ertesi gün. Niye reklamını yapıyor. Çok samimiyetsiz.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İnsanların acılarını umursamayıp komedi dizisi yayınlayanların aksine böyle hareketler bekliyoruz işte. Acun'a bayılan biri değilim ama gerçekten takdiri hak ediyor bu hareketi. Umarım hakkını verir. :Z

Bir tarafı överken, diğer tarafı gömme zorunluluğu mu var? Övülen isim de Acun Ilıcalı, bu topluma belki de en büyük zararı sessizce vermiş kişi.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Aserat Acun ne yaparsa yapsin bu foruma yaranamaz, yorumlar gercekten icler acisi.. :F
Meyve veren ağaç taşlanır, laf dışı bir şey üretemeyenler doğal olarak üretenleri eleştiriyor. Burada ne gibi kötü amaç olabilir, neler düşünüyor insanlar hayret ediyorum. İnsanın içi önemli ya, inanıyorum buna ben. :D

• Beğendim
Reactions: alperuz and Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Meyve veren ağaç taşlanır, laf dışı bir şey üretemeyenler doğal olarak üretenleri eleştiriyor. Burada ne gibi kötü amaç olabilir, neler düşünüyor insanlar hayret ediyorum. İnsanın içi önemli ya, inanıyorum buna ben. :D
Yani herseye negatif yaklasan, Muge Anli'ya bile sahte diyen adamlari da ciddiye alamicam artik. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yani herseye negatif yaklasan, Muge Anli'ya bile sahte diyen adamlari da ciddiye alamicam artik. :D
En güzelini yapıyorsun, ben ciddiye alıp uğraşma taraftarıyım. Aserat sabahtan beri bir şey anlatıyor, karşıdaki kitle 'Babil izledin mi?' deyip duruyor. Ey Allah'ım ya. :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
En güzelini yapıyorsun, ben ciddiye alıp uğraşma taraftarıyım. Aserat sabahtan beri bir şey anlatıyor, karşıdaki kitle 'Babil izledin mi?' deyip duruyor. Ey Allah'ım ya. :D
Aynen, onlar basimiz sagolsun diye vtr girip komedi dizisi yayinlayan samimiyet tomurcuklari kanallarini izlemeye devam etsinler. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
TRT1 Kalk Gidelim tekrarı yayınladı, şuan Kanal D'de de Afilli Aşk var, ikisi de komedi dizisi ama olsun tekrar olunca o diziler komedi olmuyor(!) :) Ne kadar anlamsız, yeni bölüm yayınlayınca uygunsuz ama tekrar bölüm komedi dizisi yayınlayınca oluyor. :)

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
"2010 yılında yaptığı "Yok Böyle Bir Dans" adlı programından gelecek 500 Bin TL’nin işitme engellilere için okul yapımında kullanılmasını sağladı. Ayrıca Show TV’nin başlatmış olduğu "81 İl 81 Okul" adlı sosyal sorumluluk projesinde yer aldı ve toplamda 3 milyon 725 bin 563 TL’lik bir yardım topladı. " Zaten Erzurumda okul yaptırdığını,her sene seçilen öğrencileri yarışmalarına getirdiğini herkes biliyor...Acun Medyada yüzlerce insana iş imkanı veriyor,onlarca eski yarışmacının elinden tutmuştur... Fenerbahçe WINWIN mimarlarındandır... Daha yığınla.... Çoğu eleştileri; meyve veren ağaç taşlanır sözüyle sonlandırıyorum. Kazandığı kadar yardımınıda asla esirgemeyen biri.. Avukatı değilim; bana şahsi bir faydasıda yok ama Acunun bu kadar eleştirilmesini doğru bulmuyorum.

• Harika
Reactions: Hazem

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Dizi yayınlamamak, komedi programı yayınlamamak kolaya kaçmaktır. Sen onu yayınlayınca kimsenin acısını katlamıyorsun ben yayınlanmamalarına karşıyım dizilerin ya da banttan çekilmiş işlerin. Canlı yayın olsa iptal olmasına okeyim ama bunlar önceden çekilmiş işler

Acunun yaptığı yayın çok iyi tebrik ediyorum ama ünlüler geçidine döneceğini ve çoğu ünlünün oraya katılıp kendini rahatlatacağını biliyorum

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bir tarafı överken, diğer tarafı gömme zorunluluğu mu var? Övülen isim de Acun Ilıcalı, bu topluma belki de en büyük zararı sessizce vermiş kişi.
Sanki toplumumuz çok mükemmelmiş de iki tane programıyla bozulmuş gibi davranmanın anlamı yok. Survivor'dan nefret ederim diğer programlarını izlemem kişiliğine de bayılmam. Burada sadece bu yayını yapacak olmasını destekledim başka yerlere çekilmemeli.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
O ses 10subattaki bölümü Elazığa itaf eder dedim ama maşallah acun yine vatanseverligini konuşturdu tebrikler 👏

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
100Milyon çıkar ölüsü gayet örnek bir davranış Abdullah kigilinin şimdiden 1milyonu garanti 🥴

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sanki toplumumuz çok mükemmelmiş de iki tane programıyla bozulmuş gibi davranmanın anlamı yok. Survivor'dan nefret ederim diğer programlarını izlemem kişiliğine de bayılmam. Burada sadece bu yayını yapacak olmasını destekledim başka yerlere çekilmemeli.

Hiçbir toplum mükemmel veya kusursuz değildir zaten, ancak topluma büyük zarar verdiği de açık. Bunu uzun uzun analiz de edebiliriz ama gerek yok.

Konumuz bu değil çünkü, bir soru sordum ama cevap vermemişsin. Neden bir tarafı överken, diğer tarafı gömüyorsun? Böyle bir zorunluluk mu var? Acun güzel bir hareket yapmış olabilir de gömdüğün Show TV, yıllardır Ay Yapım’la beraber yardım geceleri düzenliyor, ihtiyacı olan insanlara sürekli yardım tırları gönderiyorlar. Ama kimse çıkıp bunu överken, bunu yapmayanları gömmüyor. Çünkü bu bir zorunluluk değil. Aşırı derecede anlamsız tepkiler bunlar. Kaldı ki oradaki insanların umrunda bile değil hangi kanal dizisine ara vermiş, hangisi vermemiş...