Acun Ilıcalı'dan Sürpriz Yayın!

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
72,359
43,484
1,061
Ankara
1579985262159.png

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'dan sürpriz yayın!

Elazığ'da yaşanan deprem felaketi sebebiyle 'O Ses Türkiye' programı bugün yayınlanmama kararı almıştı, programın yeni bölümü yarın da yayınlanmayacak. Yarın akşam TV8'de özel bir yayın olacak ve yardım kampanyası düzenlenecek. Ilıcalı, ''Yarın akşam depremzede vatandaşlarımız yararına TV8’de saat 20.00’de bir yardım kampanyası yapacağız. Hepimizin kalbi onlar için atıyor. Hep beraber kenetlenip elimizden gelen desteği verelim.'' açıklamasını yaptı.

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
72,359
43,484
1,061
Ankara
Helal olsun sana Acun Ilıcalı, böyle durumlarda her zaman hassasiyetini gösterip mükemmel işler yaptın. Laf değil, icraat yapıyorsun. Aldığın her reyting, her ücret de sana helal olsun. Daha önce de kaç kere yaptığını biliyoruz, samimiyetinden de bir gram şüphe duymam zaten. 👏 👏 👏

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
57,019
37,517
1,061
İstanbul
İnsanların acılarını umursamayıp komedi dizisi yayınlayanların aksine böyle hareketler bekliyoruz işte. Acun'a bayılan biri değilim ama gerçekten takdiri hak ediyor bu hareketi. Umarım hakkını verir. :Z

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
4,367
4,083
390
Acun benim yorumlarımı okuyor herhalde. :A @DarkLegenD

O değil de smslerle zenginliğine zenginlik katan ve paraya para demeyen Acun'a güvenip de yardım sms'i atmak da saflık olur. Şahsen programdan sonra yardımın nereye gittiğine dair herhangi bir kamuoyu bilgilendirmesi yapacağını sanmıyorum.

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
17,979
20,419
860
İstanbul
İnsanların acılarını umursamayıp komedi dizisi yayınlayanların aksine böyle hareketler bekliyoruz işte. Acun'a bayılan biri değilim ama gerçekten takdiri hak ediyor bu hareketi. Umarım hakkını verir. :Z
Bir tarafı överken, diğer tarafı gömme zorunluluğu mu var? Övülen isim de Acun Ilıcalı, bu topluma belki de en büyük zararı sessizce vermiş kişi.

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
18,537
11,337
1,060
21
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com
Acun benim yorumlarımı okuyor herhalde. :A @DarkLegenD

O değil de smslerle zenginliğine zenginlik katan ve paraya para demeyen Acun'a güvenip de yardım sms'i atmak da saflık olur. Şahsen programdan sonra yardımın nereye gittiğine dair herhangi bir kamuoyu bilgilendirmesi yapacağını sanmıyorum.
Vay hain vay. :A Ben de tam seni etiketleyip "başarımızı" kutlayacaktım. :A

Yardımın çoğunluğunu halk yaparsa komik olur.

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Hachiko

Favori Üye
4 Ocak 2012
18,295
5,226
860
22
Bulgaristan
Meyve veren ağaç taşlanır, laf dışı bir şey üretemeyenler doğal olarak üretenleri eleştiriyor. Burada ne gibi kötü amaç olabilir, neler düşünüyor insanlar hayret ediyorum. İnsanın içi önemli ya, inanıyorum buna ben. :D
Yani herseye negatif yaklasan, Muge Anli'ya bile sahte diyen adamlari da ciddiye alamicam artik. :D

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
4,367
4,083
390
Vay hain vay. :A Ben de tam seni etiketleyip "başarımızı" kutlayacaktım. :A

Yardımın çoğunluğunu halk yaparsa komik olur.
Zaten Acun'un en iyi yaptığı şey o işte, sms attıracaktır millete. :A Bir tane de kimsenin duymadığı, bilmediği bir noteri çıkartır tamamdır bu iş. Sonra para nereye gitti, ne oldu artık gerisini düşünen, soran yok. :A

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
18,537
11,337
1,060
21
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com
Zaten Acun'un en iyi yaptığı şey o işte, sms attıracaktır millete. :A Bir tane de kimsenin duymadığı, bilmediği bir noteri çıkartır tamamdır bu iş. Sonra para nereye gitti, ne oldu artık gerisini düşünen, soran yok. :A
Yok bu olayda öyle bir şey olmaz. :A Asıl önemli olan sadece SMS mi olacak? Sanmıyorum...

• Güldürdün
Reactions: blacklion

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
88,155
54,432
1,061
Ankara
TRT1 Kalk Gidelim tekrarı yayınladı, şuan Kanal D'de de Afilli Aşk var, ikisi de komedi dizisi ama olsun tekrar olunca o diziler komedi olmuyor(!) :) Ne kadar anlamsız, yeni bölüm yayınlayınca uygunsuz ama tekrar bölüm komedi dizisi yayınlayınca oluyor. :)

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
4,367
4,083
390
Program sonunda yarışmacısı kazanan kişi sallasın bir 500.000 TL mesela. :A
Sence kim yanaşır ona, öyle bir şey yapmazlar yani yarışma tarzı olacağını sanmam. Sürekli sms gönderilecek numarayı hatırlatıp deprem ile ilgili konuşurlar. Bu bile Acun'dan beklenmeyecek bir hareket gerçi, adam gündem ile ilgili normalde her şeyi sallardı şimdi depremle ilgili özel yayın yapıyor. Garip gelmedi mi sana da? :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD