Unutulmaz Ezel (2009-2011)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ezel, 2009 yılında Show TV ekranlarında başlamış drama & aksiyon dizisidir. Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini yaptığı dizinin senaristliğini Kerem Deren ve Pınar Bulut üstlenmiştir. Dizinin başrollerinde ise Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere yer almıştır. Yiğit Özşener, Barış Falay, Salih Kalyon, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Burçin Terzioğlu ve Ramiz Karaeski karakteriyle ne kadar büyük oyuncu olduğunu bir kez daha kanıtlayan usta oyuncu Tuncel Kurtiz dizide yer alan önemli isimlerden bazılarıdır. Ayrıca usta oyuncu Haluk Bilginer dizinin ikinci sezonunda canlandırdığı Kenan Birkan karakteriyle başroller arasına dahil olmuştur. Kıvanç Tatlıtuğ da Sekiz karakteriyle diziye konuk olup o dönem adından epey söz ettirmiştir.

Dizi Show TV'de başladı dedik fakat dizinin Show TV'deki macerası aslında pek de uzun sürmedi. Dizinin ekibiyle Show TV maddi konularda sorun yaşayınca Ocak 2010'da dizi ATV'ye transfer olmuştur.

Ezel, özellikle seyirciden çaba isteyen yapısıyla dikkatleri üzerine çekmiş ve yayınlandığı dönemde önemli başarılar kazanmıştır. Ünü Türkiye sınırlarıyla da kalmayan dizi pek çok yabancı ülkede de yayınlanmıştır. Tüm bu özellikleriyle Ezel son yıllara damgasını vuran yapımlardan biri olmayı başardı...

RktnaItMGYrC2Cv4bYMykr4m.jpg

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Açıkçası izlemedim bu diziyi o yüzden net bir yorum yapamıyorum ama Kenan İmirzalıoğlu varsa o iş zaten iyidir.İzlemediğim için verebileceğim puan Kenan hatrına 6 :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
son 10 bölümünü yarım yamalak diğerlerini full izledim harika süper bi diziydi 9

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Süper diziydi. Ikinci sezonu iyi degildi senaryo yönünden, ama Ramiz Dayi, Ezel, Ali, Eysan... offf :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
1.Sezonu müthiş.2.sezonda Ramiz Dayı üzerine yüklenselerde oldukça sağlam olan dizi.Finaliyle bile 10'u aldı benden.:)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Türk dizi sektörünün kalitesini arttiran proje.. 9 puan

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Ramiz reyizi saygıyla anıyoruz...

Moderatörün son düzenlenenleri:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hiç izlemediğim bir projeydi, konuşulanlardan/capslerden falan hep geri kalıyordum. Artık zamanı dedim ve başladım, inşallah kısa sürede tamamlamayı düşünüyorum.

İlk 5 bölümü izledim bile, akıcı bir proje zaten. Eskiye dönüşleri, Ömer'in sahneleri epey ilgi çekici. Eyşan çok güzel be... Ezel ile Eyşan'ın sahnelerini epey merak ediyorum, Ezel'in ortaya çıkışı da epey olaylı olacak gibi. İsmail Filiz'i Kenan'ın eski hali yapmak mükemmel fikir, aşırı benziyor. İşin tek tuhaf yanı gençliklerinde herkes aynı, bi Ömer farklı... Herhalde izleyen herkesin gözüne batmıştır bu durum. :D

Sedef Avcı'yı tanıyamadım, imkanı yok çıkaramazdım herhalde. :eek: @ozgur2113

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür