Unutulmaz Ezel (2009-2011)

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
80,766
47,721
1,061
70

Cengiz son oyununu oynadı ama Can var. Can eve geldiğini gördü Ezel'in. Ezel bi şekilde kurtulacak ama Eyşan ile olmayacak. Eyşansız olacak.:(

Eyşan'ada üzüldük yaa daha ne diyeyim. Hoş ben seviyordum Eyşan'ı ve mutlu olması çok hoşuma gitmişti. Sağlık olsun.:bhr:

Finali yarın izlerim ve bitirim her halde artık.:A

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
80,766
47,721
1,061
Son yarım saat ezelle beraber Eysan için ağladık. Ezel'in hepsi ile vedalaşması sırasında Dayının şiir okuması beni bitirdi.:(

Ezel öldü ve tekrar Ömer doğdu olarak yorumlanıyor ama Dayı'nın dediği "Bundan sonra yaşananlar hiç yaşanmadı" demesi hayal son sahnenin hayal ürünü olduğunu da işaret ediyor. İlginç bir final oldu. Ne olduğunu uzun uzun tartışmak gerekir.
Ramiz dayı yine bize oyun etti.

Ömer Ezel olmak için 12 yıl bekledi. Ezel tekrar Ömer olabilmek için 8 yıl uğraştı. Ömer olabilmek için Can'a baba olabilmek için oraya hapsetti kendini. Tren'de içtiği şeyin kendini öldüreceğini düşündü ama dayı yine ona ders verdi. Yaşamak için tek bir sebebin varsa tak o yüzüğü dedi. Can'ın sebep olduğunu anlattı ve Fener'de başlayan hikaye Fenerde arınarak bitti.

Eyşan başından beri Ezel'i sevdi. Kardeşi için onu harcadı. Kenan onu kardeşinin katili diye kandırdı ve kavuşmaları zor oldu. En sonunda tek istediği şeye kavuştu onun kollarında öldü. Ömer ile Eyşan oldu ve öldü.

Cengiz Eyşan için her şeyi yaptı ama yaptıkları hep kendi içindi aslında. Diğerleri tarafından sevilmek ve özellikle Ömer'in sahip olduklarına sahip olmak istedi. Bunun hırsı onu bitirdi.

Ali ve Azad hikayesi en mutlu biten oldu. Hepsini özleyeceğiz.:(

Bu ne güzel sürpriz Eyşan diyen Kenan'ıda..

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

eskici

Favori Üye
21 Ocak 2013
26,212
7,512
1,059
Bende her şeyi bilerek izledim. Sadece son 3 bölümü bilmiyordum. Onuda zevkle izledim.:A
69 çok sıkıcı ama 70-71 efsane.:(
Yarım saat ağlattı beni dizi.:(
Tam sonunu ben de bilmiyorum ve merak ediyorum. Sıkıcı bölümler vardı tabi özellikle 2.sezonda ama Selma’nın ölümüyle falan hareketlendi biraz ortalık :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
80,766
47,721
1,061
Tam sonunu ben de bilmiyorum ve merak ediyorum. Sıkıcı bölümler vardı tabi özellikle 2.sezonda ama Selma’nın ölümüyle falan hareketlendi biraz ortalık :A
Cengiz işini biliyor. Adam kaos çıksın dedi ve çıktı. O yüzden Selma öldü tıpkı Bahar'ın ölme sebebi gibi:F

• Güldürdün
Reactions: eskici