5. Aserat TV Ödülleri (2018-2019) | Aserat'tan Sezonun En İyileri - Part III

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aaa bir sohbetimiz olmustu senle @Aserat izlemeye vakit kaybı listelerini yapıyor diye büyük sevap ayoll :A :A :A @serhatt @Forumdash @xemrexxx
Kimse Bilmez veya Şampiyon izleyip her hafta 2-3 saatimi çöpe atmaktan iyidir. :A
Yok bir şey atmadım zaten merak etme, sonuçta kendi içerisinde değerlendirmiş kıymetli zamanını ayırmış. Sadece TV ödülleri altında kendi izlediklerine ödül dağıtması garip. :A Zaten kendi çalıp kendi oynuyor yani bu nasıl bir merci, nasıl bir ödül? Hayır köşe yazısı gibi bir şey yapsa anlarım da böyle komik yani, hatta komik de değil sinir bozucu yani kusura bakma Eray dost acı söyler. :A @Aserat
İzlemediğim şeyleri nasıl değerlendireyim onu izah edersen öyle yapayım bir dahaki sefere. Her seferinde özellikle belirtiyorum izlediğim yapımlarla olacağını. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
DsoIvE0WoAUSv4y.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
TV ödülleri adı altında sadece izlediğin şeylere ödül dağıtmak ve tek başına adayları belirleyip, ödülü vermenin ne kadar narsist bir şey olduğunu gör diye diyorum da hala farkında değilsin. Birak aday falan koymayı direk köşe yazısı tarzında yap o zaman en azından kendi fikrine katılıp katılmadığımi ifade edebilirdim. :A
Narsistlik derken? Ben bunu eğlencesine yapıyorum. Bu tarz ödül ve adaylık olayları hoşuma gittiği için için her sene yapıp paylaşıyorum. Sadece sevdiğim için yapıyorum ve elimden geldiği kadar devam etmek istiyorum. Açıkçası ben çok isterim herkesin böyle şeyler yapmasını. Ki zaten köşe yazısı bölümüne açıyorum ki öznel bir şey olduğu iyice anlaşılsın. Kimseye bir şey dayattığım falan da yok. Fikirlerine değer veriyorum ama böyle yapan her insanı narsist diye damgalayacaksak işimiz var.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Narsistlik derken? Ben bunu eğlencesine yapıyorum. Bu tarz ödül ve adaylık olayları hoşuma gittiği için için her sene yapıp paylaşıyorum. Sadece sevdiğim için yapıyorum ve elimden geldiği kadar devam etmek istiyorum. Açıkçası ben çok isterim herkesin böyle şeyler yapmasını. Ki zaten köşe yazısı bölümüne açıyorum ki öznel bir şey olduğu iyice anlaşılsın. Kimseye bir şey dayattığım falan da yok. Fikirlerine değer veriyorum ama böyle yapan her insanı narsist diye damgalayacaksak işimiz var.
Ben de yapıcam finallerden sonra canım çekti :A

• Harika
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kimse Bilmez veya Şampiyon izleyip her hafta 2-3 saatimi çöpe atmaktan iyidir. :A

İzlemediğim şeyleri nasıl değerlendireyim onu izah edersen öyle yapayım bir dahaki sefere. Her seferinde özellikle belirtiyorum izlediğim yapımlarla olacağını. :A
@xemrexxx sülümanı bulusturucak tekrar bizi ozaman ortak hareket ederiz :A :A :A @serhatt @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Aserat