Zey TV Diss Savaşları - Özel Bölüm ( Başvuru)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
İşim zor ben son sırada kalabilirim hep tek umut sendin ama umutlarım suya düştü :A
Senin rakibin @Silinmiş Üye ve @MEnes ha bir de @S.G.A.T. olabilir. Askerdeydi yılın yarısında ve geleli daha 1000 mesaj tek yazmış. artık o 1000 mesajın kaçında diss yedi bilemeyiz ama bu 2 haftada hırs yapabilir. aaaa dur dur benim sayemde herşeyi bilen ördek diye bir konu vardı orda resmen disslerin alasını kaptı :eek: :eek: @MasacRE
neyse S.G.A.T. sizden daha fazla almıştır gibi. Eski konularını upplatsa liderliğe oynar :T

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Sunucular neden yarışıyor yahu. :( Ben nerden bileyim, dur hemen değiştireyim. :A
Yukardaki konudaki ilk linkten eski konuya gidip diğer bölümlerde de hep linklerle geriye gidersen neden yarıştığımı görürsün :A
Hem burada halkın bize kızarak verdiği dissleri yarıstırıyoruz. Sunucu falan yarışmamali kurali buraya işlemiyor :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Ben yeni üyeyim ve diss sayım acayip düşük. :X Bence yarışmamam daha doğru olur, sana izleyici desteği vereyim ben Zey. :A Hatta sen benden zaten çok kolay diss alırsın. :A @Dosi
Şuan senin ve @S.G.A.T. 'in mesajı birbiri kadar. 1000 küsür (o askerdeydi, geldiğinden beri senin mesaj sayın kadar yazmış) @Turkuazz a kimse kıymıyor. forumun en sakin kendi halinde kimseyle kavga etmeyen üyesi diyebiliriz. Menes pek mesaj yazmaz yani şartlarınız eşit sayılır :A
Seni yazdım. gerekirse konu mankeminiz gibi birşey olursun :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Turkuazz, adın neydi unuttum. :( Ama tek dertli sen değilsin, bende müzdaribim. Neyse bu özel bölümde baktık olmuyor biz çekiliriz artık napalım. :A Zey'e alkışla diyen stüdyo şeflerinin seyircileri gibi destek verir alkışlarız. :A @Dosi
Evet şansınızı deneyin ama ben yakaları kolay bırakmam :A
Devamını getireceksek bu kez toplama bakmıyoruz. Özel bölümde diyelim senin 20 dissin vardı toplam ve benimde 50. Bir sonraki bölüm sen 72 olsan ve ben 90 olsam sen lider oluyorsun çünkü sen o süreçte 52 diss kaparken ven 40 kapmış oluyorum. Anladın? :A

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sana soru işareti eklemiştim. Bizimle devam etmeye var mısın? :Z

Hepimiz baya aktifsiz dönemlerden geçtik :A kimin birinci olacağı belirsiz. Ben mayıs sonunda ekim ortalarına kadar piyasada yoktum :A
Mesaj yazmadığım için diss alamam. :A Ama düşünürüz bir şeyler. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Bir mesaja verilen diss değil sanırım, gün içinde veya hafta boyunca alınan disslerin toplamımı bu? ?
Okadar havada uçuştuki bildirimler
şimdi tek tek bakıyorum konudaki mesajlara kaçırmamak için. Toplam diss sayılarımızı hesaplayacağız :D ama galiba cevabı çoktan aldın :F

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Takılıyorum zaten beybi. ? 1.'ler belli ama şimdiden ben çok diss alamam gibi. :A
Bence kimse belli değil, Bu sene forumda herkeste bi aktifsizlik vardı. Ben yaklaşık bi 5 ay yoktum sayılır. Bu aralar çalışmam gerek diss içim :A :A
Yukarda nereden bakıldığını belirttim. Gördün mü o mesajı?

• Beğendim

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Format güzelmiş ama bu aralar çok yoğunum o yüzden pek fazla foruma giremiyorum. Ama etiketlersen bölümlere göz atarım @Dosi
Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Şu anki toplam diss sayısı da gelecek haftalarda üstüne konan diss sayısı önemli demedin mi sen 1.lik için? :rolleyes:

Tamam çekmem, ne tırstın. :A Bilsem böyle haince düşüncelerin olduğunu diss atmazdım. :A
Aynen aynen. Misal 31 Aralık'ta ki toplam diss sayın.
Haince plan mı :T: Nereden bileyim diss atacağını :A @Forumdash ? şunu fırlattı diss yerine :A :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Format güzelmiş ama bu aralar çok yoğunum o yüzden pek fazla foruma giremiyorum. Ama etiketlersen bölümlere göz atarım @Dosi
Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.
Yarışmacı olsaydın, tek yapacağın Yılbaşı zamanı bana diss sayını ss alıp göstermek olacaktı :A Nerdeyse 1 senedir üyesin sen de ve illaki baya olmamış kapmışsındır (rakam verme :A)

• Güldürdün
Reactions: alperuz