Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

Vadici61

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
4
@Polat Şaşmaz s.a hocam mesaj atılamıyor sizede bir soru soracağım; kurtlar vadisinin moviemax yayınlarını bulabilir miyiz? ya da sinegraf'ın 720p ini (youtubede bir kanalın paylaştığı düşük kalite videolardan bahsetmiyorum) bulabilir miyiz? sizle nerden iletişim kurabilirim, sağolun iyi akşamlar!

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
@Polat Şaşmaz s.a hocam mesaj atılamıyor sizede bir soru soracağım; kurtlar vadisinin moviemax yayınlarını bulabilir miyiz? ya da sinegraf'ın 720p ini (youtubede bir kanalın paylaştığı düşük kalite videolardan bahsetmiyorum) bulabilir miyiz? sizle nerden iletişim kurabilirim, sağolun iyi akşamlar!
Moviemax bölümleri iyi değildi ya. Sinegrafıysa buluruz neden bulamayalım. Bende araştırıyorum bulursam atarım.

Vadici61

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
4
Bende senden bekliyorum

hocam ok.ru yu vk.comu mailruyu facebook googleyi vb. video sitelerini torrent siteleri baştan sonra taradım googlede kurtlar vadisini rusça, kazakça gibi bilimum dillere çevirip video sitelerini gezdim sadece bir tane bölüm buldum oda 360p kurtlar vadisi 2. bölüm sinegraf, anlaşılan kimsenin aklına gelmemiş 2014lü yıllarda başka bir siteye 720p olarak upload etmek :) elde edilecek tek yer zamanında indirip elinde bulunduranlar. 2 kişiyle konuştum ikiside vermeye adım atmadı, ganimet gibi saklıyorlar sanki kendileri çekmiş vadiyi ona sinirliyim.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
Amin bilmiyordum foruma üye olduğunu facebook'ta ekliydi bende de Allah rahmet eylesin tekrardan ailesine başsağlığı diliyorum