eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 7. Hafta

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Geçen hafta Radioactive gibi efsane bir şarkı elenmekten zor kurtuldu o nedenle beklentini düşük tut bence. :A Benden iyi alacaksın tabii orası kesin. :D
Radioactive yine iyi puan aldı da benim hatam şarkıyı aşağı çekti :A Bu hafta geldiğim şarkı nasıl :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Oylarımı kullandım zorlandığımız haftalara girdik elimden geleni yaptım başarılar herkese :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
En sevdiğim Barış Manço şarkılarından ikisi olan bu efsanevi parçaları üzülerek liste dışı bırakmak zorunda kaldım herkese hitap etmeme riski olduğundan. Bu yüzden içimde kalmaması için burada paylaşıyorum. :(

Bu ikiliyi saf dışı bırakıyorsan yarışma tarihinin en rahat şampiyonluğunu sen yaşayacaksın demektir. Hayırlı olsun.

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu ikiliyi saf dışı bırakıyorsan yarışma tarihinin en rahat şampiyonluğunu sen yaşayacaksın demektir. Hayırlı olsun.

Böyle durumlarda tarih gösterir ki beklenmedik yerden darbe yenir yahut güvenilen karlara yağar malum o yüzden asla büyük konuşmamak gerekiyor. :A Bu sezonun gizli favorisini Şebnem Ferah görüyorum, geçen sezonki Candan Erçetin de bilmiyorum ama Şebnem Ferah gibi gizli gizli gelmişti herhalde? :D @kerem

• Beğendim
Reactions: kerem and dreamy

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Böyle durumlarda tarih gösterir ki beklenmedik yerden darbe yenir yahut güvenilen karlara yağar malum o yüzden asla büyük konuşmamak gerekiyor. :A Bu sezonun gizli favorisini Şebnem Ferah görüyorum, geçen sezonki Candan Erçetin de bilmiyorum ama Şebnem Ferah gibi gizli gizli gelmişti herhalde? :D @kerem
Şebnem Ferah çeyrek finale dahi gelirse bir daha bu yarışma için jüri koltuğunda oturmam. Buralara gelmesi bile kabul edilemez. Hiçbir numarası yok.

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,588
Puanı
1,060
Geçen sezon Candan Erçetin'le yarışan kimse yoktu. :A

Geçen sezon sessiz sessiz ilerleyen İrem Derici ve Kenan Doğulu vardı, ikisi de çeyrek finale kadar ilerlediler sanırım. :D