TVen İtiraf Ediyoruz 83.Bölüm

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beni böyle sev. :bhr: Bu halimle bile bir bölümde hakkımda 2-3 tane itiraf yapılmıştı. :A Fitne-fesatçı olsam dağıtırım bu programı. :A
Sana kim itiraf yaptı ya, varlığın yokluğun belli değil. Mesaj kaliten de epey düştü, ne diye itiraf yapmışlar? Yoksa paralı reklamın için sen mi yaptırdın, beklerm senden :A

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ya bu sokak sanatı olayı ne? Mazur görün, olayı bilmiyorum konuşulanları anlamak için soruyorum.
Üstte yazdım bak. :D Kendisi sürekli birilerini aşağılayan, hakaretler eden bir arkadaş. :D Son zamanlarda olaylar çığrından çıktı, kendini tutamadı. Yine hakaretler etti ve en sonunda aldığı cezalardan dolayı banlandı. :D

• Beğendim
Reactions: alperuz and Aserat

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sana kim itiraf yaptı ya, varlığın yokluğun belli değil. Mesaj kaliten de epey düştü, ne diye itiraf yapmışlar? Yoksa paralı reklamın için sen mi yaptırdın, beklerm senden :A
Mesajlarımın kalitesine laf atmak mı... Sanırım yeni bir düşman kazanıyorum. :mad: Bu reklam işlerine girişmiştim ama sunucuların hiçbiri kabul etmemişti. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
İftira mı atıyorum? Bunu ben sana yazsam kışkırtıcı verip beni banlayacaksınız, sen yazınca güllük gülüstanlık mı oluyor? Neden kendinde suç aramıyorsun, kimlerin dolduruşuna geldin merak ediyorum açıkçası. Senle aram iyiydi, geceleri kaynatır, sohbet ederdik. Ne oldu, neden tavır aldın bana karşı? Ne yaptım sana ben çok merak ediyorum, herkesin duvarına bir şeyler yazarken paylaşırken benle geldiğinden beri tek kelime konuşmadın? Bir sorunun varsa gelip yazabilirdin, istemeden kalbini mi kırdım? Sen niye kinlendin bilmiyorum fakat düşman kesilip bu hallere düşmen hiç hoş değil, kendini çok yanlış tanıtıyorsun ya da bazılarının lafıyla tavır almaya başladın. Başka açıklama bulamıyorum.
Sen tavır koymaya başladın. Konulara etiketledim, cevap gelmedi. Özelden ben sana yazdım geçtiğimiz ay bunların hiç biri yaşanmadan gayet doğal ve sıcak bir yazıyla sordum, neden aramız soğuk diye. Cevap yazdın "bilmem senden kaynaklı" şekline. "Bunu nereden çıkardın :D" diye sordum cevap bile gelmedi. Niye kinlendin bunu benim sana sormam lazım. 8 yıldır forumdayım ayrlıklarım olsa da hiç bir zaman bırakmadım. "Forumda hiç bir vasfın yok", "sen kimsin" diye ikidir hakaretler ediyorsun, insaf. Ben sana hala hakaret etmedim, çünkü en azından forum için yaptıklarına, emeğine saygı duyuyorum, sen ise hakaret ediyorsun. Farkımız bu.

Son düzenleme:

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Yanlış bilmiyorsam 1.5-2 yıl önce müthiş bir ego ve kibir patlaması yaşadı arkadaş. :A Ondan önce tatlı, yanakları sıkılası bir adamdı. :A Artık entrika, kaos, nefret, kin, düşmanlık gibi kelimeleri forumun arama kısmına yazınca sonuç olarak sokak sanatı çıkıyor karşımıza. :A
Allah razı olsun, konuya bi gireyim dedim savaş alanına dönmüş itiraf sayfası öğrendiğim iyi oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Üstte yazdım bak. :D Kendisi sürekli birilerini aşağılayan, hakaretler eden bir arkadaş. :D Son zamanlarda olaylar çığrından çıktı, kendini tutamadı. Yine hakaretler etti ve en sonunda aldığı cezalardan dolayı banlandı. :D
Anladım. Kötü olmuş ya. Niye böyle şeyler oldu ya gülüp eğlenecekken kavgaya, dövüşe ne gerek var. Mesela biz @Aserat'la Yasak Elma konusunda hep tatlış tatlış takılırız birbirimize. :D Görüşler farklı ama sıkıntı yok. Keşke herkes böyle olsa :T

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
@Yiğitt tebrik ederim anonim değil itirafların, itiraf yapacak kişi amacı sadece suyu bulandırmak değilse anonim yapmamalı.

Onun dışında resmen kaos çıkmış dengeler her an değişiyor forumda :eek: detaylı yorumu sonra yapacağım

Eline sağlık bebişim @Ahmed :X
Senin ilk defa birini tebrik ettiğini gördüm :eek:
Ondan ziyade ilk kez cümle sonunda nokta kullanması daha dikkat çekici. :eek:

• İlginç
Reactions: xemrexxx

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sen tavır koymaya başladın. Konulara etiketledim, cevap gelmedi. Özelden ben sana yazdım geçtiğimiz ay bunların hiç biri yaşanmadan gayet doğal ve sıcak bir yazıyla sordum, neden aramız soğuk diye. Cevap yazdın "bilmem senden kaynaklı" şekline. "Bunu nereden çıkardın :D" diye sordum cevap bile gelmedi. Niye kinlendin bunu benim sana sormam lazım. 8 yıldır forumdayım ayrlıklarım olsa da hiç bir zaman bırakmadım. "Forumda hiç bir vasfın yok", "sen kimsin" diye ikidir hakaretler ediyorsun, insaf. Ben sana hala hakaret etmedim, çünkü en azından forum için yaptıklarına, emeğine saygı duyuyorum, sen ise hakaret ediyorsun. Farkımız bu.
Yok artık, şimdi de ben mi suçlu oldum? :F Benim senle hiçbir problemim yoktu, geldiğin zaman da gayet güzel yazdım hoş geldin diye. Bir ara epey yoğundum belki konuşamadık lakin ben hiç beni etiketlediğini ya da konuşmaya çalıştığını görmedim de hatırlamıyorum da. Ne yaşadık da böyle bir tavır koyayım? Sen bazılarının dolduruşlarına gelmişsin, o nedenle tavır koydun gibi. Geçen mesaj atmanın sebebi de ben senin bir mesajını şikayet ettim, o nedenle yazmışsındır. Kusura bakma tamamen haklıyım, ben sana hep iyi niyetle yaklaşırken senin tavrın bambaşka oldu. Halbuki geldiğine de sevinmiştim, demek ki duygularımız karşılıklı değilmiş. “Hakaret” olarak gördüğün mesajlar ifade ve düşünce özgürlüğü kapsamına giriyor, ha bunlara ceza vermek (şaşırmam) daha ayıp, terbiyesiz yaklaşım. Ben kimin ne olduğunu çok biliyorum zaten, kaç yıldır yönetimdeyim kimin ne düşündüğünü, aklından geçenleri biliyorum. Gerek yok bunlara yani. :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İtiraflarda anladığım bu forumda gerçek hayatta sevilmeyen, hiç arkadaşı olmayan insanlar gelip burda kendini tatmin ediyor, millete saldırarak, iftira atarak kendini rahatlatıyor. Gerçekten kötü kalpli insanlar var..

@Sherlock beyciğim sen anonimleri takma sen benim sayın Gs'li dostumsun :A Hep bizimle kal ve doya doya sohbet selim :bhr: :A Kudurtucu moduna devam et :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
İtiraflarda anladığım bu forumda gerçek hayatta sevilmeyen, hiç arkadaşı olmayan insanlar gelip burda kendini tatmin ediyor, millete saldırarak, iftira atarak kendini rahatlatıyor. Gerçekten kötü kalpli insanlar var..

@Sherlock beyciğim sen anonimleri takma sen benim sayın Gs'li dostumsun :A Hep bizimle kal ve doya doya sohbet selim :bhr: :A Kudurtucu moduna devam et :A

Sayın Gs’li dostum adamdır... :A Doyasıya sıva yapalım, goygoy yapalım sayın Gs’li dostum. Belhanda övelim hatta sizin için. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ziyadesiyle çılgın bir bölüm olmuş. :A Tabi son yaşanan olaylardan sonra böyle bir şeyin olmasını bekliyordum ama bu kadar olmaz diyordum, nefret ve kinini kusan kusana. Ya da artık sayıları ne düzeyde bilmiyorum, tek kişi de olabilir. :A

Nefret kusulan kişinin @Sherlock adaşım olması ve onu gerçekten yakından tanıyor olmam bu kusulan nefretin ne kadar içi boş olduğunu en azından benim için gözler önüne seriyor. Bunu demeden geçemeyeceğim. Hayır tanımasam bu kadar şeyi gerçekten sen mi yaptın be adam diyip kuşkuya düşeceğim. Yaşananları, forumu neden bıraktığını, neden geri döndüğünü, her şeyi bildiğim için gülüyorum bu itiraflara. Ha kendisine de dedim çok daldın bu mevzulara, gerek yok bırak sal diye. Ama dinlemedi, girdi böyle gereksiz muhabbetlere. Zaten bu dakikadan sonra artık pek girmez diye düşünüyorum. Bizim derdimiz goygoy, spor, sanat ve buna benzer bilimum kültürel aktivitelerdir. Böyle gereksiz muhabbetlere gerek yok... Hem Oscar dönemi geliyor film izlemek lazım. :A @MasacRE Al sıvadım sonunda memnun oldun mu... :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
İtiraf 3
emreemreu kim? Ne ayak? Ne alaka? Ne mana? Bizim yedek üyelere ihtiyacımız yoktu ki. Önce forumda siyaset konuları açmamayı öğrensin, Süper Mod. yapmışlar birde. Fav10 her konuda hükümeti örnek alıyor sanırım. Torpil, adalet, hak, hukuk. Ne ararsan aynısı. :F
-Anonim-

emreemreu şu anda bu forumda en tecrübeli, en usta isimlerdendir sen yokken emre vardı adam ol. Şükürler olsun emre kardeşimizi yeniden kazandık bi daha gitmesine müsade etmeyiz.

Ayrıca hükümete taş atmissinda bu olaylar sadece bu hükümet döneminde olmadı. Ben torpil yapılmadı diye Ak Partiye küsen çok isim gördüm torpil yok diyemem ama çok az. Geçmiş hükümetlerin neler yaptığına sahit olduk. Adalet, hak, hukuk demişsin bu ülkede hukuk olmasaydı Rasim Ozan Kütahyalı şu an Beyaz Futbol yorumcusuydu ki hak etmediği halde gönderildi.

Sokak sanatı banlanmış mı? O kadar iftira atmışlığı var ki -olayım içeriğini bilmiyorum bi fikrim yok ama anlatılanlara göre yazıyorum- iftira dönüp dolaşıp kendisini bulmuş.

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Forumun veletlerle boş adamlarla dolduğu şu konudan belli oluyor hepsi çöp boş sözde itiraf cidden forumdaki bu coplesme üzücü sırf yılların alışkanlığından hala girip bakıyorum
Ciddiye alınacak bi mesaj yokta sadece birine cevap vercem emreemreu kim falan demiş veledin biri büyük ihtimal 15 yaşında falansındır o adam bu forumda süper modken ve forum forum olduğu zamanlarda sen süt emiyodun büyük ihtimal bebe kimmiş asıl sen kimsin

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ziyadesiyle çılgın bir bölüm olmuş. :A Tabi son yaşanan olaylardan sonra böyle bir şeyin olmasını bekliyordum ama bu kadar olmaz diyordum, nefret ve kinini kusan kusana. Ya da artık sayıları ne düzeyde bilmiyorum, tek kişi de olabilir. :A

Nefret kusulan kişinin @Sherlock adaşım olması ve onu gerçekten yakından tanıyor olmam bu kusulan nefretin ne kadar içi boş olduğunu en azından benim için gözler önüne seriyor. Bunu demeden geçemeyeceğim. Hayır tanımasam bu kadar şeyi gerçekten sen mi yaptın be adam diyip kuşkuya düşeceğim. Yaşananları, forumu neden bıraktığını, neden geri döndüğünü, her şeyi bildiğim için gülüyorum bu itiraflara. Ha kendisine de dedim çok daldın bu mevzulara, gerek yok bırak sal diye. Ama dinlemedi, girdi böyle gereksiz muhabbetlere. Zaten bu dakikadan sonra artık pek girmez diye düşünüyorum. Bizim derdimiz goygoy, spor, sanat ve buna benzer bilimum kültürel aktivitelerdir. Böyle gereksiz muhabbetlere gerek yok... Hem Oscar dönemi geliyor film izlemek lazım. :A @MasacRE Al sıvadım sonunda memnun oldun mu... :A
Memnun oldum yoldaşım harika olmuş ellerine sağlık. İşte senden her zaman böyle sıvalar bekliyoruz biz değil mi @Sherlock beyciğim :A

• Harika
Reactions: Sherlock and MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Memnun oldum yoldaşım harika olmuş ellerine sağlık. İşte senden her zaman böyle sıvalar bekliyoruz biz değil mi @Sherlock beyciğim :A

Aynen öyle Utku beyciğim ama adaşım olacak adam onları normal ruh haliyle yazmamıştır, boşluğuna falan denk geldi herhalde. :A @MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Aman aman aman sıvaya bak be kardeşim, kendimden geçtim bu nedir. :A

Senden bu güzel sözleri işitmek mutluluk verdi adaşım, teşekkür ediyorum. :A Çılgınlar gibi sıvamışsın, sanatını konuşturmuşsun, uygun bir zamanda hatırlat benzer bir sıva uygulayacağım sana. :A Gerçi duygularımızın karşılıklı olduğunu zaten biliyorsundur, söylememe gerek yoktur. :A Yukarılarda bir yerlerde bu konulara son kez değindim ve artık senin de tavsiyen üzerine bu mevzulara artık dalmama kararı aldım, yeterince kendimi açıkladım zaten fazlasına gerek yok diye düşünüyorum. :A Beni bilen, tanıyan sıvadaşlarım ve yoldaşlarım bu saçmalıklara inanmaz zaten, tanımayanlara da kendimi yeterince ifade ettim. :A

Bundan sonra dur durak bilmeden sıva zamanı, goygoy zamanı, boş yapma, salma zamanı. :A

Utku beyciğim bu adamın böyle sıva yapması neye delalettir? :A @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aman aman aman sıvaya bak be kardeşim, kendimden geçtim bu nedir. :A

Senden bu güzel sözleri işitmek mutluluk verdi adaşım, teşekkür ediyorum. :A Çılgınlar gibi sıvamışsın, sanatını konuşturmuşsun, uygun bir zamanda hatırlat benzer bir sıva uygulayacağım sana. :A Gerçi duygularımızın karşılıklı olduğunu zaten biliyorsundur, söylememe gerek yoktur. :A Yukarılarda bir yerlerde bu konulara son kez değindim ve artık senin de tavsiyen üzerine bu mevzulara artık dalmama kararı aldım, yeterince kendimi açıkladım zaten fazlasına gerek yok diye düşünüyorum. :A Beni bilen, tanıyan sıvadaşlarım ve yoldaşlarım bu saçmalıklara inanmaz zaten, tanımayanlara da kendimi yeterince ifade ettim. :A

Bundan sonra dur durak bilmeden sıva zamanı, goygoy zamanı, boş yapma, salma zamanı. :A

Utku beyciğim bu adamın böyle sıva yapması neye delalettir? :A @MasacRE
Şerlok beyciğim adam sizin için bütün ilkelerinden vazgeçmiş ve kendi dışında birisini sıvamaya karar vermiş, değerinizi bilin :A