eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 6. Hafta - Oylama Başladı!

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Haftanın önemi yok, kurala göre final puanı ya finalde ya da sonuncu olma durumunda kullanılırdı işte, bu da final puanı almanın önemini çok daha arttırırdı adeta bir can güvenliği gördüğü için.

İşte, sondan 2.bitiren yarışmacının da varsa final puanı onunki de ekleniyor kendisine. Eğer bu durumda sondan 2.sırada olan kurtuluyorsa elenmekten kural koyanların tercihine göre ya kendisinden kullanılmış olan final puanları iade edilir ya da final puanları düşer, ki biraz daha mantıklı olan o. Yani final puanları kullanıldığında kademeli olarak bir kelebek etkisi olacağı için sondan 3.sırada hatta 4.sırada olanın bile kendisine eklenecek final puanı olmadığı ya da yeterli olmadığı için elenme durumu olur.

Ama biraz fazla uğraştırıcı geldi gerçekten, teoride iyi hoş ama uygulamada işlenişini baya yavaşlatabilir. :D

Bence de yarışmaya yeni şeyler eklenmeli yıllardır aynı şey, ama şimdi değil artık sezon başladı. :D @Çiğdem @kerem

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Onunki şanssızlık + yanlış strateji. :A Gülben'de de Nil'de de yüksek leveldan düşüğe geçtiği oldu, halbuki her zaman düşükten yükseğe gitmelisin :A Mesela Kandıramazsın Beni ve Organize İşlerle 1.oluyor, sonra eleniyor. :D Demek ki 1.olduğun şarkıları daha geç kullanman gerekiyormuş :A

Gün içinde oyumu kullandıktan sonra yapayım o halde bir tahmin :A Tuğba'nın eleneceği çok barizdi, keza Hadise, Duman, Ajda onlar da zayıftı ama bu hafta öyle bir durum göremiyorum :A Bu inşallah yabancılardan birinin gideceğine işarettir :A
Bu hafta hayırlısıyla Yıldız Tilbe'ye güle güle diyoruz :F

• Harika
Reactions: DarkLegenD

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Oylarımı verdim tüm yarışmacılara başarılar diliyorum :D

• Beğendim
Reactions: kerem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet oylama başlamıştır. Oyları bu hafta da özelden bana atacaksınız. Sonuçlar Perşembe 21.00'da açıklanacaktır. O zamana kadar oy kullanmayı unutmayın. Bu hafta ilk kez hiçbir videonun telife takılmaması beni mutlu etti. Herkese bol şans. :Z

1. Kıraç - Endamın Yeter
2. Oğuzhan koç - Ayy (Ben Hala Rüyada)
3. Şebnem Ferah - Bu Aşk Fazla Sana
4. Mabel Matiz - Yaşım Çocuk
5. Imagine Dragons - Radioactive
6. Buray - Deli Divane
7. Dua Lipa - One Kiss
8. Barış Manço - Alla Beni
9. Katy Perry - California Gurls
10. Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin
11. Mustafa Sandal - İndir

12. Murat Boz - Kalamam Arkadaş

Emeğine sağlık :bhr: Diğer boş oturan başkanlardanda 21:00 da sana desteğe çağrıyoruz :Z:Z:Z @Harunnn60 @xemrexxx @serhatt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem e bu haberi verdikten sonra cenazesini kaldırdık :A artık cücük başkan keremi ortadan kaldırıp yarışmayı ele geçirebilirm:A @Yiğitt @Aserat @xBUGRAx @dreamy @turkuazz @ozmoturk @cookies @Gizmen @alperuz @MasacRE @Sherlock @DarkLegenD @ozgur2113 @Maskeli Fedai
Off :( 3.sezon çekimleri neredeyse bitecek. Konu Meryem olunca merdiven altı haberleri bile dikkate alıyorsun.:A
Figüran olacak herhalde. Başka gezegende yol falan sorarlar. :A
2.Sezonu bitirirsin artık :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx