Şokopop

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tamam ya bir daha etiketlemem bakmayacaksan. :A Deprem ile bağlamaya çalıştım bu durumu ama işin içinden çıkamadım :A

Bekliyorum bir part daha varmış diğer bölüm daha iyi olacak bence. Sonundan onu hissettim. :Z

Yok stres atıyordum senin üstünden.:A

Deprem kötüydü. Ama kendi çapımda kendime ait olan alanlarda korunaklı bölge olduğunu düşündüğüm şeyler üretip içimi rahatlattım:A

• İlginç
Reactions: dreamy

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Tamam ya bir daha etiketlemem bakmayacaksan. :A Deprem ile bağlamaya çalıştım bu durumu ama işin içinden çıkamadım :A

Bekliyorum bir part daha varmış diğer bölüm daha iyi olacak bence. Sonundan onu hissettim. :Z

Şok oldum Onno Tunç'un ölümüne. :eek: Diğer klanlar da hastalanmış Sezen'e yanaşanın sonu iyi değil. :A

Yıldız kaç albüm batırmış öyle iyi kurtarmış kendini merak ettim nasıl oldu. :A İbrahim Tatlıses'in Bülent Ersoy Show'daki halleri. :F

• Güldürdün

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
Şok oldum Onno Tunç'un ölümüne. :eek: Diğer klanlar da hastalanmış Sezen'e yanaşanın sonu iyi değil. :A

Yıldız kaç albüm batırmış öyle iyi kurtarmış kendini merak ettim nasıl oldu. :A İbrahim Tatlıses'in Bülent Ersoy Show'daki halleri. :F
Ben de bilmiyordum Onno Tunç’un uçak kazasında öldüğünü şaşırdım o yüzden..

İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe’nin malum kavgasının sebebinden de haberim yoktu öğrenmiş oldum :A Yıldız’ın nasıl toparlandığını ve Sertab Erener’in klandan neden ayrıldığını merak ediyorum ben de :Z

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
Yok stres atıyordum senin üstünden.:A

Deprem kötüydü. Ama kendi çapımda kendime ait olan alanlarda korunaklı bölge olduğunu düşündüğüm şeyler üretip içimi rahatlattım:A
O cümle ne öyle korktum. :eek: Şey geldi aklıma “tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocukları...” :F

• Harika
Reactions: sokak sanati

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ben de bilmiyordum Onno Tunç’un uçak kazasında öldüğünü şaşırdım o yüzden..

İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe’nin malum kavgasının sebebinden de haberim yoktu öğrenmiş oldum :A Yıldız’ın nasıl toparlandığını ve Sertab Erener’in klandan neden ayrıldığını merak ediyorum ben de :Z

Ben de bilmiyordum o lafı Prestij Müzik'e dediğini. :A

Şuna da çok güldüm "Yıllarını bu aşk üçgeninin gizemini çözmeye adamış duayen gazeteci Şenay Düdek." :F

• Güldürdün

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Demet vs Hande ile Yıldız vs Sezen videoları baya iyi. Hem anlatım hem kurgu olarak :A

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
İbrahim Tatlıses'in haftalık magazin gazetesi 'İmparator'. :F

Kart Tavuk Sezen. :A @dreamy
Sezen’in alkollü hali fenaymış yalnız. O durumda serçe demeye bin şahit ister :A

Yıldız bozuk ağzıyla seviyesini belli etmiş yine bu partta. :A Son bölümden umutluyum ama Ekim sonunda çıkacakmış. :(

• Güldürdün

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Hande ve Sevda tokat videosunu izledim sonunda. Favorim Arto oldu. :A O kışkırtmaları, oynamaları en sonunda da şaşırması. :F

Sevda ve Hande'nin geçmişine giderken yine 90'lara ve magazine doyduk #şükür :Z

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bugün forumda anasayfada görünce merak ettim Demet-Hande videolarını izledim ama şak diye bitti. :A 3 video mu var sadece o konuyla ilgili? :A @xBUGRAx @dreamy

Demet’ten daha da soğumama sebep oldu. :A Hande’yi isminden vurması falan. :F Serdar Ortaç’ın da bakkal müziği olayını çok abartması. :F Tam bir şovmen. :A Gülşen de fenaymış cidden. :A :A

Hande harbiden müzik için çok çabalamış, izleyince fark ettim. :A

Huysuz Virjin’in olduğu kısımlarda baya güldüm keşke yine ekranda olsa. :(

• Güldürdün
Reactions: dreamy and xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bugün forumda anasayfada görünce merak ettim Demet-Hande videolarını izledim ama şak diye bitti. :A 3 video mu var sadece o konuyla ilgili? :A @xBUGRAx @dreamy

Demet’ten daha da soğumama sebep oldu. :A Hande’yi isminden vurması falan. :F Serdar Ortaç’ın da bakkal müziği olayını çok abartması. :F Tam bir şovmen. :A Gülşen de fenaymış cidden. :A :A

Hande harbiden müzik için çok çabalamış, izleyince fark ettim. :A

Huysuz Virjin’in olduğu kısımlarda baya güldüm keşke yine ekranda olsa. :(

Vardı da finali Şokopop finali bilet satıp parti yaparak yayınlayacaktı Hande Yener şikayet etmiş yayınlanmadı diye hatırlıyorum ya da yayınladı kaldırdı hemen. :A Gülben ve Seren'i de izle. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: dreamy and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Vardı da finali Şokopop finali bilet satıp parti yaparak yayınlayacaktı Hande Yener şikayet etmiş yayınlanmadı diye hatırlıyorum ya da yayınladı kaldırdı hemen. :A Gülben ve Seren'i de izle. :A
Kaldırılmış olma ihtimali var sanırım Hande-Demet oynatma listesine girdiğimde gizli video var. :A

Ona da yarın bakarım. :F Güya vizelere çalışacaktım ama 1 buçuk saat video izledim. :F

• Güldürdün

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kaldırılmış olma ihtimali var sanırım Hande-Demet oynatma listesine girdiğimde gizli video var. :A

Ona da yarın bakarım. :F Güya vizelere çalışacaktım ama 1 buçuk saat video izledim. :F

Bakma vizeler bitince bak. Keşke hortlatmasaydım konuyu. :A Ben de onu diyecektim çalışmaktan kaçmak için izledin mi bütün akşam. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bakma vizeler bitince bak. Keşke hortlatmasaydım konuyu. :A Ben de onu diyecektim çalışmaktan kaçmak için izledin mi bütün akşam. :A
Ya forumda görmüştüm birkaç kere, merak da ediyordum. :A Bugün de gördüm iyice merak ettim. :F Dersi falan salladım. :F Ama iyi oldu cidden kaçasım vardı dersten. :A

Şuan diğer videoları aşırı merak ediyorum ama bakmamak için tutuyorum kendimi. :F O kadar akıcı ki 3 video su gibi aktı. :A

• Güldürdün