TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
“Reynmen de küfür kullanıyor ama herkes peşinden koşuyor” denmiş ben bilgilendirmiş olayım :A Çok da yanlış bir yargıda bulunmamış :A
haha :F Neyse ben adamın diksiyonuna takıldım. Bir kaç sene önceki programda düzgün diksiyona sahip :A
Bu arada o açiklama Ece Erken'e baya baya mahkemelik küfürler edildiği için savunması galiba :F

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt Master Chef izliyeyim dedim Yasin'i görunce soğudum programdan. Adamın konuşması pat diye değişmiş :A Kısmetse Olur'da gayet düzgün türkçeye sahipti :eek:
Ah Acun Ah :A Bir ara Ece Erken'e küfür etme meselesindede gündemdeydi :A Birde kendini Reynmen ilede kıyaslamıştı @dreamy
Ha Survivor 3T'ninde meşhir garip arkadaşıydı yani kısaca reyting için herşey :A ( Survivor'a alınir buda :A

@xBUGRAx @Aserat @xemrexxx @serhatt @MasacRE
Melek de ne güzel kızdı. :A Kısmetse Olur kalitesi...
71605

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Normal eleme gecesi yerine şov yaptırıyorlar. Ne halde geldi program. :(

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Yarışma dün akşam 8 ratingi geçerek iyi bir dilim yedi rating pastasından... eleştri çok alsada AB ve ABC1 grup dizilerden ziyade yarışmayı tercih ediyor...Çünkü kurgu murgu falan olsada insanlar kafasını dağıtıyor...eğleniyor...gülüyor..öğreniyor....

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Önceki haftalarda Suna elenince şok yaşamıştım. Bu haftada Batuhan elenmiş, bu 2 isim iyiydi, çok şaşırdım. yarışma da kurgu var diyorlar elbet var ama eleme zamanlarında ben jürilerin adaletli olduğunu düşünüyorum (bir acun programlarına göre)

Acuna gelince klasik yarışma tutunca 5 güne çıkardı ve hemen izlemeyi bıraktım. Zatne 30 dk reklamları da ayrı bir dert. RTÜK önceden ceza kesmişti hala bildipini okuyor.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Önceki haftalarda Suna elenince şok yaşamıştım. Bu haftada Batuhan elenmiş, bu 2 isim iyiydi, çok şaşırdım. yarışma da kurgu var diyorlar elbet var ama eleme zamanlarında ben jürilerin adaletli olduğunu düşünüyorum (bir acun programlarına göre)

Acuna gelince klasik yarışma tutunca 5 güne çıkardı ve hemen izlemeyi bıraktım. Zatne 30 dk reklamları da ayrı bir dert. RTÜK önceden ceza kesmişti hala bildipini okuyor.
Suna elendikten sonra iyiyce koptum yarışmadan...sonrada Batuhan elediler..Sosyal Medyada genç kızların gözdesi Alican ve Ekin son 4 de.... hakettiler mi sorgulanır..Bence Suna ve Batuhan son 4 ü hakederdi......

• Beğendim
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Suna elendikten sonra iyiyce koptum yarışmadan...sonrada Batuhan elediler..Sosyal Medyada genç kızların gözdesi Alican ve Ekin son 4 de.... hakettiler mi sorgulanır..Bence Suna ve Batuhan son 4 ü hakederdi......
Suna ve Batuhanı seviyordum, gerçekten onlar gidince tat kalmadı, Cemre, Ekin bunlarda iyiler ama TV ışığı yok. Alican bunlara göre daha izlenilir ama onun çok ergen fanı var biraz soğudum yinede aralarında en sempatik o. :D