9 Eylül 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,826
Puanı
1,060
Çocuk dizisini daha yüksek bekliyordum ben iyiydi çünkü Zalim istanbulu tebrik ediyorum bakalım haftaya neler olacak :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sevdim Seni Bir Kere çok kötü başlamış hatta AB'de ilk 100'de yok. Gerçeğin Peşinde'den de aynı performansı bekliyordum ama tüm gruplarda ilk 100'e girip @offensive'i çıldırtmayı başarmış. :A

Canevim AB'de 30. olmuş yok böyle rezalet. :F

• Olmamış
Reactions: denizz19

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Zalim İstanbul beklediğim oranları almış. Kanal D yazın 2 kere tekrarını döndürdü bence çok akıllı hamleydi. Daha güçlü bölümlerle 6’yı görür bence tabi Sırma Yanık saçmalamazsa :A

Çocuk’un pek şansının olacağını düşünmüyorum açıkçası en fazla 4 alır bence.

Yasak Elma beklentimin altında almış ama Ender’siz bölüm sıkıcıydı haftaya yükselebilir :A

Canevim AB’de 0.86 almış :eek: Haftaya final yapsın direkt :A Çukur ve Vuslat gelince 0.25 bile olur bu gidişle :F Uzun zamandır bu kadar düşük oran alan dizi yoktu :A

• Olmamış
Reactions: denizz19

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Hangi işe. :eek: Kuzgun'dan daha fos ne çıkabilir. :A
Onu geçen sezon Yasak Elma battı batacak derken reytingleri fırlayan ve neye uğradığını şaşıran @Aserat 'a söyleyecektim, seni alıntılamışım. Şansına küs. :A Yoksa Kuzgun bu fos haliyle yeni yılı bile göremeyecek zaten, o belli. :A

• Harika
  • Olmamış
Reactions: xBUGRAx and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
biri yeni dizi diğeri 3. sezonuna başlamış bir dizi utanılacak bir şey yok kudurmaya devam :A :A
Hangi işe. :eek: Kuzgun'dan daha fos ne çıkabilir. :A
Onu geçen sezon Yasak Elma battı batacak derken reytingleri fırlayan ve neye uğradığını şaşıran @Aserat 'a söyleyecektim, seni alıntılamışım. Şansına küs. :A Yoksa Kuzgun bu fos haliyle yeni yılı bile göremeyecek zaten, o belli. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and kerem

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Sevdim Seni Bir Kere çok kötü başlamış hatta AB'de ilk 100'de yok. Gerçeğin Peşinde'den de aynı performansı bekliyordum ama tüm gruplarda ilk 100'e girip @offensive'i çıldırtmayı başarmış. :A

Canevim AB'de 30. olmuş yok böyle rezalet. :F
aman girdiği de iki grupta 90. olarak :F :Z

• Güldürdün
Reactions: Aserat