Doğum Günün Kutlu Olsun Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Merhaba Çiğdem,

öncelikle 2 sene önce tanıdım seni. Gerçekten o zamanlar çok samimi geliyordun bana olduğun gibiydin. Bu forumda @Harunnn60 'dan önce sen ve Yiğit vardınız benim için. Hep söylüyorum hala da söylüyorum bu forumda sürekli kalmam sizin sayenizde olmuştu. :A

Geldiğimde çok tartışmıştım birçok kişiyle siyasettten ötürü anlaşamamıştım 9 ceza puanı derken o ara kaynaştık. İlk zaten rahmetli @destere ile tanışmıştık. Ben onu kız sanmıştım falan. :F

Sonra MS zamanı tesadüfen senin önerinle katıldım. Şarkıcıyı seçmeme, yarışırken şarkı seçmeme de çok yardımcı oldun. İlk kez katıldığım için pek bilgin değildim koçum olmuştun resmen ama onu fırsat bilerek bana ne adrenalinler yarattın. (Bir hafta ben eleniyordum falan :A)

MS'den sonra birkaç olaya şahit oldum. Bir kaç şey gördüm o yüzden hayal kırıklığına uğradım ama yine de bu kadar yaşanmış şeyi çöpe atamazdım. Sen geldiğinde hoşgeldin bile demedim, ona rağmen insifiyatini bozmadın ve ben o an sana karşı vicdan azabı hissettim. :D

Gel gör ki bugün doğum günün, bende yeni hissedilicekleri, yeni mutlulukları, yeni üzüntüleri, yeni heyecanları, yeni kapıları kısacası yeni yaşayacaklarını görmene vesile olan yeni yaşını, yeni doğum gününü içtenlikle kutluyorum. Umarım yeni yaşın hayatında yasayacağın, unutamayacağın, ilerde özleyeceğin bir yıl olur senin için. :bhr:

Hep böyle hayat dolu, iyi yürekli, hayatın tadını çıkaran, laylaylomcu, çenesi düşük olmaya devam et. Biz seni böyle sevdik. :Z

B5nkQsRIQAABFtB.jpg
Ahh çok tşşkler alamancı :bhr: :bhr: :bhr:

Haleb di sanırım o nickle dolaşırkan seninle hiç sohbetim yoktu ama evet o banlanma eşiğindeki durumlarda sana çok sahip çıkmıştım çünkü bir yönetici olarak ben herzaman düşündüğüm şeyi aktardım adaletten şaşmadım oan tanısmıyor olmamızın bir önemi yoktu zaten hep barıştan yana olmuşumdur sendeki potansiyeli oan hissettim ve kendi doğrularımla destek oldum sonra rahmetliyle evet sen ben gece sohbetleriyle tanısıp kaynaştık :bhr::bhr::bhr:

Bir ikinci kırılma noktamızda senle alakalı forumdan soğumuştun karamsar konusuyordun buranın aile ortamından bahsettim farklı oldunu görüceksin dedim daha sonra anlıcaksın demek istediklerimi diye zaten şuan o anlama noktasını aşmış durumdasın sende ailemizin bir bireyisin şuan ve güzel dileklerin içinde çok tşşkler :Z:Z:Z

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Ahh çok tşşkler alamancı :bhr: :bhr: :bhr:

Haleb di sanırım o nickle dolaşırkan seninle hiç sohbetim yoktu ama evet o banlanma eşiğindeki durumlarda sana çok sahip çıkmıştım çünkü bir yönetici olarak ben herzaman düşündüğüm şeyi aktardım adaletten şaşmadım oan tanısmıyor olmamızın bir önemi yoktu zaten hep barıştan yana olmuşumdur sendeki potansiyeli oan hissettim ve kendi doğrularımla destek oldum sonra rahmetliyle evet sen ben gece sohbetleriyle tanısıp kaynaştık :bhr::bhr::bhr:

Bir ikinci kırılma noktamızda senle alakalı forumdan soğumuştun karamsar konusuyordun buranın aile ortamından bahsettim farklı oldunu görüceksin dedim daha sonra anlıcaksın demek istediklerimi diye zaten şuan o anlama noktasını aşmış durumdasın sende ailemizin bir bireyisin şuan ve güzel dileklerin içinde çok tşşkler :Z:Z:Z
Sorma, geçen gün Harun'un başına gelenler geçen sene benimde başıma gelmişti. Adalet işte, neyseki sen vardın. Her eve lazımsın valla. :A O günden sonra da zaten herşey yeni başladı, ortak noktalarımız çok @Harunnn60 gibi mesela. :A

Bugün senin günün, her zamanki gibi mutlu, huzurlu, neşeli, kutlu, heyecanlı, deli dolu kutlarsın doğum gününü. :Z Hediye konusunda biraz cimri davrandım mütevazıyımdır da her zaman. :A Şarki yollarım ama istersen. :Z

• Harika
Reactions: Çiğdem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
@Harunnn60 Videon bana güzel bir hediye ve sürpriz oldu müzikle falan duygulandımda açıkcası :bhr: Zaten aklım sende biliyorsun ve yine kısa bir aramı verdin işlerden dolayı bilmiyorum ama bekliyoruz kendini fazla özletme :Z:Z:Z
Zor ikna ettim ama ara vermez veremez. Geliyor yarın hem senin doğum günün var kaçırır mı. :Z

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sorma, geçen gün Harun'un başına gelenler geçen sene benimde başıma gelmişti. Adalet işte, neyseki sen vardın. Her eve lazımsın valla. :A O günden sonra da zaten herşey yeni başladı, ortak noktalarımız çok @Harunnn60 gibi mesela. :A

Bugün senin günün, her zamanki gibi mutlu, huzurlu, neşeli, kutlu, heyecanlı, deli dolu kutlarsın doğum gününü. :Z Hediye konusunda biraz cimri davrandım mütevazıyımdır da her zaman. :A Şarki yollarım ama istersen. :Z
Olur şuan şarkı yarışmacısı sunucusuna en iyi hediye işte :A :A :A

• Harika
Reactions: kerem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu cici konu için tekrardan tşşkler @Bully salı günü yine kutlamalara tşk ederim yarın olamıcam gündüz hazırlık akşam kutlama oldundan bende yatayım cicili bicili rüyalar görüşürüz :bhr: :bhr: :bhr:

• Harika
Reactions: Bully

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Doğum günün kutlu olsun kız oklava güzeli :A Nice mutlu senelere, iyi ki varsın :bhr: @Çiğdem

Kötü karakterleri seversin sen bunlar da hediyelerin :A

Seninle ortak dizilerimizden olan cancağzım Turgut :A
71265

Ve efsane Veli Cevher :Z

71266

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Doğum günün kutlu olsun @Çiğdem nice mutlu yıllar diliyorum. İyice yaşını başını almışsın, ne olacak senin bu halin bilmiyorum... :A :A

Neyse o mevzuyu çok karıştırmadan hediyeni verip sıyrılıyorum aradan. :A Azeri kızı dinler misin bilmiyorum ama sağlam ve kaliteli bir ses...

• Harika

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: Çiğdem and Bully

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,361
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ahh konu için çok teşekkürler @Bully son iki doğum günümde burda olmanda çok güzel eskisi gibi :bhr::bhr::bhr:

Duygularımız karşılıklı kesinlikle bende sizler için aynısını düşünüyorum sizsizde buralar olmuyor zaten kopamıyorsun şuan yine burdasın :Z:Z:Z
Ahh konu için çok teşekkürler @Bully son iki doğum günümde burda olmanda çok güzel eskisi gibi :bhr::bhr::bhr:

Duygularımız karşılıklı kesinlikle bende sizler için aynısını düşünüyorum sizsizde buralar olmuyor zaten kopamıyorsun şuan yine burdasın :Z:Z:Z
Doğum günün kutlu olsun @Çiğdem

• Harika