TVen İtiraf Ediyoruz 81.Bölüm

Hangisinin sesini daha çok beğeniyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    22

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu sinsi gülüşü. Gülmek şöyle olur :F

Safa yatma yaa. Niyetin belli.
Benim en çok kullandığım emoji :A zaten. İstediğini düşün hiç umrumda değil. Asıl senin niyetin belliydi sonra yok ÖBGZK Cemile diyorsun :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Benimki nefsi müdafaa. Ben ılımlı yaklaştıkça saldırgan haller gösterip yaptığım her bir şeyi başka bir yanlışa çekmeye çalışıyor insanlar. Çocuk değilim kavga etme meraklısı değilim ama beni sinirlendirip sonra da şikayet ediyor bu nasıl bir vizyonsuzluk örneği. Ben bu forumda yıllarca nasıl durmuşum bazen gerçekten şaşırıyorum ya. Her zaman bu kadar kötü müydü bu insanlar yoksa ben her şeyi toz pembe görüp kendimi mi kandırıyordum acaba? Neyse bundan sonra yorum yapacağım tek şey MS olacak zaten. MS dışında hiçbir habere yorum yapmayacağım bundan böyle bir de Tolga'nın içeriği dışında. Gerçekten artık iyiden iyiye yoruldum ya. Tiksinme seviyesine geldim birçok kişiden sözüm meclisten dışarı. Beni forumdan soğutmak için düşmanca yapılan tüm çirkin saldırılar amaçlına ulaştı. Yeter yani benim de bir sabır noktam var ve patladım artık içimde tutmak istemiyorum ya. Ben 2012 yılından beri bu forumdayım. Dört dörtlük biri değilim kendimi biliyorum ama ben artık sorun istemiyorum kimseyle dedikçe o kimseler ısrarla daha çok sorun yaratarak karşıma çıkıyorlar ve sonra ben bir şey söyleyince yine deniz suçlu oluyor yapmayın şunu bana ya. Sözüm sana değil sadece sana kustum.

Maşallah adam kuvayi milliye savaşı vermiş forumda:F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,772
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Benimki nefsi müdafaa. Ben ılımlı yaklaştıkça saldırgan haller gösterip yaptığım her bir şeyi başka bir yanlışa çekmeye çalışıyor insanlar. Çocuk değilim kavga etme meraklısı değilim ama beni sinirlendirip sonra da şikayet ediyor bu nasıl bir vizyonsuzluk örneği. Ben bu forumda yıllarca nasıl durmuşum bazen gerçekten şaşırıyorum ya. Her zaman bu kadar kötü müydü bu insanlar yoksa ben her şeyi toz pembe görüp kendimi mi kandırıyordum acaba? Neyse bundan sonra yorum yapacağım tek şey MS olacak zaten. MS dışında hiçbir habere yorum yapmayacağım bundan böyle bir de Tolga'nın içeriği dışında. Gerçekten artık iyiden iyiye yoruldum ya. Tiksinme seviyesine geldim birçok kişiden sözüm meclisten dışarı. Beni forumdan soğutmak için düşmanca yapılan tüm çirkin saldırılar amaçlına ulaştı. Yeter yani benim de bir sabır noktam var ve patladım artık içimde tutmak istemiyorum ya. Ben 2012 yılından beri bu forumdayım. Dört dörtlük biri değilim kendimi biliyorum ama ben artık sorun istemiyorum kimseyle dedikçe o kimseler ısrarla daha çok sorun yaratarak karşıma çıkıyorlar ve sonra ben bir şey söyleyince yine deniz suçlu oluyor yapmayın şunu bana ya. Sözüm sana değil sadece sana kustum.
Burada gerçekten kötü kalpli bir çok insan var. Bu insanların en iyi belli olduğu yerler de itiraf konuları. Allah kimseyi burada kötülüğünü anons etmek isteyecek kadar düşürmesin. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
TDK kurumu olmadığına göre istedıģim gibi yazarım. Gerçekten laf söyleyemeyince şu tdkcilık oynayan rollere kadar düşeceğini düşünmemiştim. Az geliştir ama olmuyor böyle.:kiki:
Sana göre düşmektir ama TDK kurumu da yanlış :F Bence böyle insanları tehdit edeceğine doğru yazmayı öğren. :A Kim olursa olsun, yazım önemlidir :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Burada gerçekten kötü kalpli bir çok insan var. Bu insanların en iyi belli olduğu yerler de itiraf konuları. Allah kimseyi burada kötülüğünü anons etmek isteyecek kadar düşürmesin. :)
Atacan'ın yüzü de orada. Özelden itirafın var mı dedi? Ben de dedim ki Atacanım ben kimsenin yüzüne söyleyemediğim bir şeyi arkasından itiraf adı altında yapmadım. Direkt yüzüne söyledim içimden geçeni. Ama gerçekten artık sınırı aşıyor bu insanlar ve beni biliyorsun çabuk parlıyorum ve dayanamayıp söylüyorum patır patır. Saman alevi gibi işte benimki. 2 yıldır neredeysen itiraflarda forumdaki etkim tamamen azalmasına rağmen bir sürü kötü yazılar yazılıyor sonra da kötü olan Deniz işte. :)

• Beğendim
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sen olmadığım için çok mutluyum o zaman :F
Neyse sana yeterince dayandım cidden artık uğraşamayacam. Gülerek başladığım mesajları nereye çektin kötü niyetinle, saldırganlığınla, boş tehditlerin ve hakaretlerinle :F İyi dayanmışım yazık güldüğüm mesaja :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen kendi tipinle dalga geç bence aynaya bak yeter o tiple kendinle dalga geçemiyorsan benle hiç geçme bence. :)

Gerçek kötü niyetlilerı amin görmüş oldu bu mesajla. Ne kadar art niyetli bu arkadaş yaa. Devamlı hakaret ediyor. @bazinga

Umarim hayatta basarabildigin bir şey olur da artık kurtulursun şu egondan.:(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Gerçek kötü niyetlilerı amin görmüş oldu bu mesajla. Ne kadar art niyetli bu arkadaş yaa. Devamlı hakaret ediyor. @bazinga

Umarim hayatta basarabildigin bir şey olur da artık kurtulursun şu egondan.:(
Kaybol karşımdan Allah aşkına. Boş muhabbetine dahil olmayacağım senin artık. Sana söylediğim şeyler gerçek duygularımdı aslında ama görüyorum ki hiçbirine değmezsin. Umarım hayatında her şey yolunda gider, cidden seninle bu saniye itibariyle iletişimimi her anlamda bitiriyorum.

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
İtiraflar hakkında yorumum yok emeğine sağlık @mrt-06 ankette bağlama dedim ama kemanı sonradan fark ettim yoksa öncelik keman diyecektim :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Elektro gitar dedim.

Forumun düştüğü hal üzücü. Gördüğüm kadarıyla özellikle bazı kişilerde müthiş bir ego patlaması, birbirine baskın olma çabası var. İtiraf olarak yazma ihtiyacı bulmadım çünkü birilerinin anonim olmadan bunu söylemesi lazım.