Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben sevdim bir diziyi birisi izleyince çok seviniyor heyecanlanıyorum @Harunnn60 birazda senin için baktırıyorum oyunu oynayan adamıda sevdiler :F İlk sezonu köyden gitmeden izlettiricem diğer sezonlarıda memleketlerine gidince izlerler artık :Z :Z :Z

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2.Bölüme geçtik ilkini bitirdik sevdiler şapkalı kızı özellikle ama mal kadınıda sever gibi oldular :F Sonrakı yüzünü görseler L ile yakıştırıyorlar :A :A :A
Sende onlarla mı izliyorsun :F

Severler tabi ama 2 ve 3 bölümler de gıcık olacaklar kesin o zaman tepkilerini merak ediyorum :A

Şapkalı kız tabi favorileri olur hem yaşları da yakın :A

Zombilerden korkuyorlar mı :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben sevdim bir diziyi birisi izleyince çok seviniyor heyecanlanıyorum @Harunnn60 birazda senin için baktırıyorum oyunu oynayan adamıda sevdiler :F İlk sezonu köyden gitmeden izlettiricem diğer sezonlarıda memleketlerine gidince izlerler artık :Z :Z :Z
Bu huy bende de var sevdiğim bir şey olunca sevdiklerim de izlesin diyorum, Aaa cnm sende biraz inatçılık var ama zamanında bu ve x_men içim baya dil döktüm mesajlar duruyor hatta :A zor ikna oluyorsun bazen :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu huy bende de var sevdiğim bir şey olunca sevdiklerim de izlesin diyorum, Aaa cnm sende biraz inatçılık var ama zamanında bu ve x_men içim baya dil döktüm mesajlar duruyor hatta :A zor ikna oluyorsun bazen :A
Oyun hiç izlememiştim X Mende çocukluktan beridir soğuk baktığım birşeydi yanı senin hatrın olmasa normalde bakacağım şeyler değildi ikiside ama iyiki başlatmışsın diyorum şimdi :Z:Z:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sende onlarla mı izliyorsun :F

Severler tabi ama 2 ve 3 bölümler de gıcık olacaklar kesin o zaman tepkilerini merak ediyorum :A

Şapkalı kız tabi favorileri olur hem yaşları da yakın :A

Zombilerden korkuyorlar mı :A
Benimle yaşıtolanda var şehirden gelenlerden ama köyde olanlar 18 altı :F Kızlarla ben hariç 3 kuız kuzenimle bakıyoruz içlerinden twd izleyende vardı korkanda köydeki kuzenim evet gerçi bir ben gergin izlemiyorum ama ilk izlerken bende senle :F :F :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Köyde iş olmadımı yapacak bişi yok fındıklar bitince birlitke oturup diziler yabancı filmler bir sürü şey izledik :F

Zaten sevdiler izlicekler ama bu akşam bol bol ağlayacaz gibi yine dengem şaşacak :( :( :(
Ayy şey soracaktım sana sen hangi bölümlerde ağladın, unuttum sana sormayı

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne dediler ayrıntılı yazsana
L ile yakıştırıyorlardı o malkadını ama o olayda çok şaşırdılar :F o oğlanın ölmesine ben spoi vermedim tabi o anı bekledim görsünler :F Bırakmasaydı diyende oldu ormanda ve nolacak şimdi ona diye ama nolacanı demedim tabi dönecek diye :A :A :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
L ile yakıştırıyorlardı o malkadını ama o olayda çok şaşırdılar :F o oğlanın ölmesine ben spoi vermedim tabi o anı bekledim görsünler :F Bırakmasaydı diyende oldu ormanda ve nolacak şimdi ona diye ama nolacanı demedim tabi dönecek diye :A :A :A
Haydutlar konusunda haklılığı ortaya çıkınca biraz sinirleri azalır ama finalde küfür edecek noktaya gelirler bence :A

Oynayan adam lillye şey dedi ya fah#şe :F

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haydutlar konusunda haklılığı ortaya çıkınca biraz sinirleri azalır ama finalde küfür edecek noktaya gelirler bence :A

Oynayan adam lillye şey dedi ya fah#şe :F
Sendende bahsettim bu mal kadını seviyor diye :F :F :F

Forumu göstermedim okadar ısrar ettiler buraya bulaşmasınlar hesabıyla :A :A :A

• Güldürdün