The Walking Dead 9.Sezonuyla Büyük Düşüş Yaşadı!

Yeni Senaristleri Beğendiniz Mi?

• Kullanılan toplam oy
    7

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
7 - 8.sezonu yersiz gömüyorsunuz bence sürekli tren yolunda geçen sezondan iyiydi. :F

Kütük @MasacRE beni şaşırttı vlla diyeceklerimi demiş :eek::eek::eek:

Son sezonlardan dolayı ve Rickinde çıkıcağı haberlerle bu sezona şans bile vermemişler bence çoğunluk :F

Konuyu çok güzel toparladılar ben fısıldayanlar konusunu sevdim mesala gelecek sezona yansıyacak bu durum bence gelecek sezon tekrar yüksek izlenme alacak kaçanlar gelecek :A :A :A
Sanki GoT reytingden dolayı bitti, isteseler 20 sezon da çekerlerdi ama diziyi gereksiz yere uzatmak bir marifet değil anlayın artık şunu :A
Vasat 7-8. sezonlardan sonra ilaç gibi geldi diyebilirim bu sezon. Son iki sezonda hiç görmediğimiz iyi bölümler gördük: 15,5 ve 8’den bahsediyorum. Ki dikkat edersek hepsi de bazı karakterlerin harcandığı bölümler. Angela Kang yine aynı şekilde devam eder umarım. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4-5 sezon önce bitmeliydi. Aç gözlü yapımcılar prestijli bir dizi bırakmak yerine ceplerini mümkün olduğunca para doldurmaya çalıştılar. Böyle yapımcıların işlerinden uzak durmak gerek. :)

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
4-5 sezon önce bitmeliydi. Aç gözlü yapımcılar prestijli bir dizi bırakmak yerine ceplerini mümkün olduğunca para doldurmaya çalıştılar. Böyle yapımcıların işlerinden uzak durmak gerek. :)
O kadar da değil bence ama 7'de bitse iyi olurdu. :D Şu anki konuyu söyliyim bir grup var zombi derilerini kafasına geçirip zombi gibi takılıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,644
Puanı
710
7 - 8.sezonu yersiz gömüyorsunuz bence sürekli tren yolunda geçen sezondan iyiydi. :F
4. sezondan bahsediyorsun sanırım, ilk yarısı harikaydı hatta 8. bölümü izledikten sonra kendime gelememiştim. :A Sonraki yarısında karakterler birbirinden ayrıldığı için biraz sıkıcıydı o konuda hak veriyorum. Yine de 7. sezonun vasatlığını herhangi bir sezon geçemez. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
4. sezondan bahsediyorsun sanırım, ilk yarısı harikaydı hatta 8. bölümü izledikten sonra kendime gelememiştim. :A Sonraki yarısında karakterler birbirinden ayrıldığı için biraz sıkıcıydı o konuda hak veriyorum. Yine de 7. sezonun vasatlığını herhangi bir sezon geçemez. :A
Peki senin düşüncen saygı duyarım. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7.Sezon Neganın ilk geldiği sezondu dimi o güzeldi ayoll :A 8.Sezon biraz düşüktü ikinci yarısınıda izleyememiştim ama @dreamy dediği şey yanı bu dizi 4.sezonun ikinci yarısında bozdu :F Valinin gidiş bölümüyle yanı 4.seoznun mini sezon arasına kadar olan ilk 3.5 sezon çok iyiydi 4.sezonun ikinci yarısıyla birlikte eski tadı çok alamadık Validen sonra yanı :F Ama 7.sezon Neganla iyiydi bencede :A :A :A @MasacRE @Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
7.Sezon Neganın ilk geldiği sezondu dimi o güzeldi ayoll :A 8.Sezon biraz düşüktü ikinci yarısınıda izleyememiştim ama @dreamy dediği şey yanı bu dizi 4.sezonun ikinci yarısında bozdu :F Valinin gidiş bölümüyle yanı 4.seoznun mini sezon arasına kadar olan ilk 3.5 sezon çok iyiydi 4.sezonun ikinci yarısıyla birlikte eski tadı çok alamadık Validen sonra yanı :F Ama 7.sezon Neganla iyiydi bencede :A :A :A @MasacRE @Harunnn60
oyun içinde bir sezon sıralaması yapsana :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
oyun içinde bir sezon sıralaması yapsana :A
Aaa demiştim aslında konuda :F L ve 1.sezon zirvede :love1: İkinci sıramda Büyük final var hem sonu olsun hem yine L olsun :bhr: Üçüncü sırada üçüncü oyun var ve en aksiyonlu sezonda buydu :Z 4.Sırada ikinci sezon var sanırım oyuncu seçimi konusunda en gıcık karakterler bu sezon vardı hele o çiftlikteki aile :F

• Harika
Reactions: Harunnn60

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ben niye 7 ve 8'İ keyifle izledim anlamıyorum herkes kötülüyor. :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa demiştim aslında konuda :F L ve 1.sezon zirvede :love1: İkinci sıramda Büyük final var hem sonu olsun hem yine L olsun :bhr: Üçüncü sırada üçüncü oyun var ve en aksiyonlu sezonda buydu :Z 4.Sırada ikinci sezon var sanırım oyuncu seçimi konusunda en gıcık karakterler bu sezon vardı hele o çiftlikteki aile :F
En sevdğin aslında 3.sezon da beni kızdırmamak için demiyorsun. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE