Engin Altan Düzyatan'ın Yeni Dizisi Belli Oldu!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Özge 10 reyting alıyor, Engin de Diriliş reytinglerini bulabilir mi yeni kanalında... :A Gerçi TRT ve Diriliş kitlesi FOX dizisi izlemez, bu adam ve yeni dizisi kesin patlayacak. :A

Onlara hitap etmiyor zaten senarist Kerem Deren. :A Engin o kitleden kurtulmak için sığınmış resmen bize. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Senarist Kerem Deren mi? :A Bak şu an dizi baya bir ilgimi çekti, kadın başrol oyuncusuna bağlı olarak izlerim belki bu diziyi. :A Burçin’i ayarlasanıza partner olarak. :A

Evet o Ezel seviyesine döner inş tekrar. :A Burçin'le masadalardır kesin gelir haberi yarın öbür gün. :A

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Pınar Bulut da 'Mucize Doktor'u yazacak aldım ikisini de ona da bekleriz. :A

Onu %90 izleyeceğim, doktor dizileri hoşuma gidiyor. Yönetmeni Yusuf Pirhasan, Kalp Atışı’nı yönetmişti. Yönettiği kısımlarda dizi baya başarılıydı, o gitti çöktü biraz dizi. :A Senaristi zaten çok sağlam. Kadrosu da baya iddialı oldu. Her türlü tutar o dizi zaten. :A

• Harika
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Onu %90 izleyeceğim, doktor dizileri hoşuma gidiyor. Yönetmeni Yusuf Pirhasan, Kalp Atışı’nı yönetmişti. Yönettiği kısımlarda dizi baya başarılıydı, o gitti çöktü biraz dizi. :A Senaristi zaten çok sağlam. Kadrosu da baya iddialı oldu. Her türlü tutar o dizi zaten. :A

2'de 2 yaptık demek yeni sezon işlerinden. :A 3. iş de kadın itfaiyeciler o da senlik. :A

• Güldürdün

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kesin olan bir... bunu izlemem için kadın başrolün iddialı ve seveceğim birisinin olması lazım. :A Gidip Hande Erçel gibi biriyle anlaşmazsınız umarım. :A Kadın itfaiyecileri izlemem. :A

İrem Sak'ı itfaiyeci yaptırtma bana. :A Hande Erçel ne be kapımızın önünden geçemez. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Eskiden fena değildi de Diriliş'ten sonra iktidara meyletmesi yüzünden antipati (en azından benim için) topladı o yüzden daha önce söylendiği gibi İlker Kaleli veya onun ayarında başka bir isim olmalıydı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Dinlenmek yerine bu iddialı işi kaçırmak istememiş. Şimdi sırada Romantik Komedi 3 olmalı.

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Engin Amazona geçicek diye haber dönuyordu :F Amazon Türkiyeye gelicek filan dedilerdi. İlk dizisini de Enginle yapıcakalr filandı. Neyse Amazon Prime Türkiye lokasyon müdürü @dreamy i konuya davet ediyoruz alkışlarla:F:F
Bu forumda Diriliş Ertuğrul'un başarısını, Engin'in büyük yükselişini en çok takdir eden benim bilen bilir. :A :A
@xBUGRAx bana bişey yapmaz öğrencim olur kendisi :A
@xBUGRAx Biat etti sıra sizde :Z:Z:Z