Halka'nın Süresi Kısalıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
DwFCtrxWsAA25Q-.jpg:large

TRT 1'in sevilen dizisi Halka'da sürpriz gelişme!

Yapımcılığını Es Film'in üstlendiği, başrollerini Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hande Erçel, Hazal Subaşı ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın paylaştığı; bu sezon da televizyon ekranlarından izleyiciyle buluşacak olan yapımın merakla beklenen yeni bölümleri 60 dakikadan oluşacak.

Halka, yeni sezonuyla Eylül'de TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Kimsenin almayacağı belliydi bu boş işi. Yine vergilerimize kaldılar. :A
Ödediğim TRT payları Halka'ya feda olsun :A

60 dakika x 13 bölüm olması kötü oldu. Büyük olasılıkla dijital platformlara pazarlamak için böyle yaptılar ama TRT bu formatta devam etmek istedi. Sonuç olarak Netflix kalitesindeki iş televizyona kaldı :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ödediğim TRT payları Halka'ya feda olsun :A

60 dakika x 13 bölüm olması kötü oldu. Büyük olasılıkla dijital platformlara pazarlamak için böyle yaptılar ama TRT bu formatta devam etmek istedi. Sonuç olarak Netflix kalitesindeki iş televizyona kaldı :(
13 bölüm diye bir şey yazmıyor sadece süre kısmı net. Zaten TV'de 13'ü tamamlaması da zor maalesef. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok doğru karar, cuma gecesi PT2'ye alınsa ek olarak bence daha iyi olur. Zaten 60 dakika PT1'de iş yapamaz. :X

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Olması gerektiği gibi. Umarım tüm dizilerin süresi bu kadar olur, olmalı . ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ .

• Beğendim
Reactions: alperuz

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
60 dakika olacak olması dizinin kalitesini iyice arttıracaktır, bu iyi bir şey. Ancak ayrıldığı söylenen oyuncuların hepsi birden gerçekten ayrıldıysa bu kötü. Bu gelişmelerin üzerine keşke dijitalde devam etseydi dizi, hem reyting kaygısı olmayacaktı, hem de çok daha özgür olacaklardı. Neyse yapacak bir şey yok, umarım planladıkları kadar bölüm yayınlayabilirler yeni sezonda.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Birsen Altuntaş bi sal artık bizi be. Halka hakkında haber falan yapma artık yeter. Bu kadını gördükçe tiksiniyorum niyeyse... :A

Neyse geleyim konuyla ilgili fikirlerime. Dizi zaten 120 dakika yayınlanırken de inanılmaz kaliteliydi, 60 dakika olması izleyeceğimiz olayları daha az izleyecek olmamız yüzünden üzücü. Onun dışında daha kaliteli olacaktır gibi bir yorum yapılamaz, çünkü zaten daha kaliteliydi dizi. O en tepe noktadaydı yani.

Onun dışında kadrosundan 6 oyuncunun birden ayrılması ve bunların senaryo gereği olmasına sezon finalini uzunca düşündükten sonra ikna olmuştum. (Belki Terzi hariç...) Yani gerçekten o sezon finalinden sonra 6 oyuncu birden ayrılabilir, spoilersız bu kadarını söyleyebilirim. Ve şunu da söyleyebilirim eğer senaristler böyle cesur bir kararı almışsa bu dizinin kalitesine veya hikayesine asla etki etmez. Çünkü adamlar zaten bunu planlamış ve hikayeyi ona göre şekillendirmiştir. Senaristler kurulan bu müthiş dünyayı aynı kalitede devam ettirecektir, bundan şüphem yok. Yeni oyuncular eklenecektir, senaryo farklı olaylara yoğunlaşacaktır. Daha da Yukarısı'nı göreceğiz artık.

Ama haftada 2 bölüm ve toplamda 13 bölüm falan bunlar çok komik haberler. :A @batuhankaralar

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Birsen Altuntaş bi sal artık bizi be. Halka hakkında haber falan yapma artık yeter. Bu kadını gördükçe tiksiniyorum niyeyse... :A

Neyse geleyim konuyla ilgili fikirlerime. Dizi zaten 120 dakika yayınlanırken de inanılmaz kaliteliydi, 60 dakika olması izleyeceğimiz olayları daha az izleyecek olmamız yüzünden üzücü. Onun dışında daha kaliteli olacaktır gibi bir yorum yapılamaz, çünkü zaten daha kaliteliydi dizi. O en tepe noktadaydı yani.

Onun dışında kadrosundan 6 oyuncunun birden ayrılması ve bunların senaryo gereği olmasına sezon finalini uzunca düşündükten sonra ikna olmuştum. (Belki Terzi hariç...) Yani gerçekten o sezon finalinden sonra 6 oyuncu birden ayrılabilir, spoilersız bu kadarını söyleyebilirim. Ve şunu da söyleyebilirim eğer senaristler böyle cesur bir kararı almışsa bu dizinin kalitesine veya hikayesine asla etki etmez. Çünkü adamlar zaten bunu planlamış ve hikayeyi ona göre şekillendirmiştir. Senaristler kurulan bu müthiş dünyayı aynı kalitede devam ettirecektir, bundan şüphem yok. Yeni oyuncular eklenecektir, senaryo farklı olaylara yoğunlaşacaktır. Daha da Yukarısı'nı göreceğiz artık.

Ama haftada 2 bölüm ve toplamda 13 bölüm falan bunlar çok komik haberler. :A @batuhankaralar
60 Dakıka güzel kanalıda var Beyefendide varsın olmasın @MEnes :F
Üsttteki yorumda da dediğim gibi ben ikna oldum senaryo gereği oyuncuların çıktığına. Sezon finalini izleyen kişiler de üzerinde düzgünce düşünürse ikna olur bence. :A O yüzden her ne kadar diziden çıkmalarını istemesem de bu ekibe olan güvenim tam. Yine bize efsane şeyler izleteceklerinden hiç kuşkum yok. Yani beyefendi olmuş olmamış umrumda değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Onun dışında kadrosundan 6 oyuncunun birden ayrılması ve bunların senaryo gereği olmasına sezon finalini uzunca düşündükten sonra ikna olmuştum.

Yahu yok senaryo gereği falan, dizinin maliyeti düşürülmek istendi o yüzden ayrıldılar işte. Senaryo da o ayrılıklara uygun tekrar dizayn edilmiştir. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Üsttteki yorumda da dediğim gibi ben ikna oldum senaryo gereği oyuncuların çıktığına. Sezon finalini izleyen kişiler de üzerinde düzgünce düşünürse ikna olur bence. :A O yüzden her ne kadar diziden çıkmalarını istemesem de bu ekibe olan güvenim tam. Yine bize efsane şeyler izleteceklerinden hiç kuşkum yok. Yani beyefendi olmuş olmamış umrumda değil. :A
1 Aydır adamın suratına nasıl gidersin diye baka baka en sonunda evet senin gitmen mantıklı moduna bürünmüşsün haliyle birşeyi 40 defa söylersen hesabıyla :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yahu yok senaryo gereği falan, dizinin maliyeti düşürülmek istendi o yüzden ayrıldılar işte. Senaryo da o ayrılıklara uygun tekrar dizayn edilmiştir. :A
Yahu izlememişsin gelmiş burda boş yapıyorsun, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak diye buna derim... :A
1 Aydır adamın suratına nasıl gidersin diye baka baka en sonunda evet senin gitmen mantıklı moduna bürünmüşsün haliyle birşeyi 40 defa söylersen hesabıyla :A :A :A
Yoo 1 ay değil daha haber çıktığı ilk günün akşamında sezon finalini inceledim. Üzerine düşündüm ve bunun olma ihtimalini kabullendim. :A