TVen İtiraf Ediyoruz 79.Bölüm (8.SEZON)

- Bölüm Sorusu - Bir Hayvan Olmak İsteseniz Hangisi Olurdunuz?

• Kullanılan toplam oy
    20

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Sherlock un maskesi düşmüş :A gerçi kütüksavar @Çiğdem operasyonu da olabilir bu :A

@serhatt ın nesi bnm yeni versiyonum edepsizler ağzınızı yırtarım anonim kalmayın gelin bakayım yüzüme söyleyin pisllllerrrrr :bağır: itiraf 1 çok haklı :A @Forumdash

@Dosi ve @vadikızı na yapılan itirafları dikkate almıyorum :X

@denizz19 sen ne ara yenildin sokak şeysine tüüüüü totalliğinden utan be .ss
@serhatt senin yeni versionunmu dediler ben junior diyordum onu ama itiraf benim değil tabi :A :A :A @mrt-06

Ama @serhatt ecünnüleri avlamaya baslayınca senden ayrıldı bence sen hala hizmetkarlıklarını yapıyorsun :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Aaa öncelikle tekrar hayırlı olsun @mrt-06 :Z :Z :Z

Ben dediğim gibi okumadım daha doğrusu Ahmedin programıdnan beridir okumuyordum buna özel değil oyüzden kim ne dedi bilmiyorum benim 1 itirafım vardı özellikle şu günler için bence uygun oldu diye düşünüyorum :Z:Z:Z

Diğer kısmını işaretledim biliyorsun ben sincabım @mrt-06 sanada programın dönüşü şerefine çiçek getirdim
:Z:Z:Z
e2d06875749e564772d3f628789655b7.jpg
Ablam senin itirafların ilgi görmüyor ya. @sokak sanati'nın bir tabiir vardı boncuklu diye burada kaos isteniyor. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Turkuazz and mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kimin yazdığını biliyorum ona sadece acıyorum, sizi doldurduğumu düşünüyorsan terkedicem bu forumu söyle :A
Ben rahatsız değilim senden cnm ama yanı benle ilgili yapılması değil mesala ben diğer üyelerin diğer üyelere şey etmesini okumaktan rahatsız duyuyorum zaten 2014 den beridir geldimden beridir soğuk bakıyorum bu programa çünkü hemen hemen herkes beni sevip sayıyor durum böyle olunca sevdim birinin sevdim birine laf attını okuyunca kendime atılmıs gibi oluyorum ikiside değerli benim için ve yanı ben bunalıma giriyorum :A

@mrt-06 Zaten biliyor beni oyüzden saygısızlık olarak gördünü sanmıyorum yaptımın ben daha doğrusu üyelere saygımdan bulaşmıyorum Atacan içinde böyle ılımlı itiraflar yolluyorum daha öncedende sunmustu destek amaçlı yapmam gerekeni yapıyorum isimsiz itiraf yollamam kötü bişide yazmam :A :A :A

• Harika
  • Beğendim
Reactions: serhatt and mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: Çiğdem

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ben rahatsız değilim senden cnm ama yanı benle ilgili yapılması değil mesala ben diğer üyelerin diğer üyelere şey etmesini okumaktan rahatsız duyuyorum zaten 2014 den beridir geldimden beridir soğuk bakıyorum bu programa çünkü hemen hemen herkes beni sevip sayıyor durum böyle olunca sevdim birinin sevdim birine laf attını okuyunca kendime atılmıs gibi oluyorum ikiside değerli benim için ve yanı ben bunalıma giriyorum :A

@mrt-06 Zaten biliyor beni oyüzden saygısızlık olarak gördünü sanmıyorum yaptımın ben daha doğrusu üyelere saygımdan bulaşmıyorum Atacan içinde böyle ılımlı itiraflar yolluyorum daha öncedende sunmustu destek amaçlı yapmam gerekeni yapıyorum isimsiz itiraf yollamam kötü bişide yazmam :A :A :A
Yok yok ben anlıyorum ayrıca okumak istemeyen okumaz. Zorlama bir durum zaten yok. :D

• Harika
Reactions: Çiğdem