TVen İtiraf Ediyoruz 79.Bölüm (8.SEZON)

- Bölüm Sorusu - Bir Hayvan Olmak İsteseniz Hangisi Olurdunuz?

• Kullanılan toplam oy
    20

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061
FB_IMG_1561321790269.jpg

• Güldürdün
Reactions: serhatt

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Emeğine sağlık @mrt-06 itiraflar konusunda bazı itiraflar çok anlamsız. @Dosi zaten açıklamıştı tatil konusunu o açıdan forumda yok.bazı tartışmaları tadında bırakmak daha iyi bilip anlamadan yargılamamak lazım.
@Sherlock ona çok fazla yüklenilmiş forumda çok fazla bulunmadım şu sıralar o açıdan konuyuda bilmiyorum.
İtiraf 5 en iyi itiraf aslında @Çiğdem- muazzam yazmışsın :Z
@denizz19 ms ye katılma konusunda niye o kadar fazla onada yükleniliyor anlamış değilim.
İşin özü niye o kadar çok fazla kasıyoruz niye çok sinirliyiz, biraz daha rahat olun biraz daha anlayış şart. Şu hayatta değmiyor tartışmaya. Tartışmalar mutlaka çıkacaktır ama o tartışmaları sonradan azaltmayı hatta sonlandırmayı başarmak daha anlamlı.
Bu arada anket kısmında kuş tercihim :D
Sen de bir kez olsun itiraf göndersen keşke. :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Haddimi bilmeyeceğim siz bana haddimi bildirin beni mağdur edin lütfen. @sokak sanati @mrt-06
İtiraflar foruma renk getirdi, sesi soluğu çıkmayıp forumda görünmeyen arkadaşlar bir anda hortladı. Forum listesi epey kalabalık, dikkatimi çekti. Kaos sever bir forum. :A @mrt-06 @sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İtiraflar foruma renk getirdi, sesi soluğu çıkmayıp forumda görünmeyen arkadaşlar bir anda hortladı. Forum listesi epey kalabalık, dikkatimi çekti. Kaos sever bir forum. :A @mrt-06 @sokak sanati

Her hafta yayınlanmalı:F Hatta Beyaz ile Candan'ın yaptığı gibi bir atışmalı proje yapılmalı :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yukarıda sırf şakasına kaos sevdiğimi belirttim diye bana mı gönderme yapıyorsun? Ben onu takılmak amacıyla yazdım Atacan’a. Ayrıca foruma da istediğim zaman gelirim ki bunu da üstüme aldım eskisi gibi çok girmediğim için ama ben 1 haftadır online’ım zaten. Umarım ben yanlış anlamışımdır. :)

• Harika
Reactions: denizz19

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yukarıda sırf şakasına kaos sevdiğimi belirttim diye bana mı gönderme yapıyorsun? Ben onu takılmak amacıyla yazdım Atacan’a. Ayrıca foruma da istediğim zaman gelirim ki bunu da üstüme aldım eskisi gibi çok girmediğim için ama ben 1 haftadır online’ım zaten. Umarım ben yanlış anlamışımdır. :)
Sana niye söyleyeyim Özgür, sen neden üzerine alınıyorsun? Kaos sevdiğini yazdığın mesajını bile görmedim. Genel olarak forum listesini kalabalık buldum diye yazdım, seninle ne problemim var ki gönderme yapayım? Neden öyle düşündün? :)