Toronto Raptors - Golden State Warriors | NBA Final Serisi 6. Maç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tertemiz bir atış yaptın ve kaçırdın Curry. Onu atman lazımdı, şampiyon Toronto gibi.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sadece Kawhi için sevindim, onun dışındakiler için beş para etmez bir şampiyonluk benim gözümde.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yine kaos dolu bir maç olmuş. Heey gidi hey, iç sahada maç kazanmadan şampiyonluk veren bir Golden State Warriors ha? Final serisi başlarken böyle bir senaryo çizilse en fantastik senaryo bile bu demezdik. Onun da ötesi bir şey bu. Tabi hiç bir maçı canlı izleyemediğim için seri hakkında atıp tutamam ama Kawhi için mutlu olduğumu söyleyebilirim.

Sakatlıkların ve tek başına oynamanın Lebron'a yıllarca neler çektirdiğinin anlaşılması da bu seride belli oldu. O kadrolarla hep en fazlasını yapabilen bir adamdı Lebron. Büyük bir adam bu net. 5 all star yerine 3 all star oynadınız ve kaybettiniz, tüh ne büyük iş oldu size ya...

Bu arada emekli falan denmiş, biraz hak vermekle birlikte eğer Cavs Gsw finali olsaydı muhakkak o maçları canlı izlerdim, bu da bir gerçek şimdi. Aslında Gsw'nin kaybetmesini izlemek için bile canlı izlemem lazımdı ama nedense bu sene içimden gelmedi hiç...

• Beğendim
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
(Seneye de play-off'lara katılamadı) Parantez içi lanetini buraya bırakayım da gerisini Lebron düşünsün artık :A
Bir ekleme yapayım bu mesaja.

O game 7 buraya gelecek :A (gelmedi)
Saat 5:45'de bu mesajı yazmışım. O sırada maçta GSW'nin en iyi olduğu bölüm, Klay yanıyor, hücumlar müthiş akıcı hale bürünmüş vaziyette biraz daha sürse o durum koptu kopacak maç. Ama ben oraya (gelmedi) yazdım vee

bu mesajın saati de 5:52 yani tam 7 dakika sonra Klay sakatlandı ve maç GSW'nin ellerinden kayıp gitti... @MEnes @Maskeli Fedai bu da parantez içi lanetinin en net kanıtı olarak bulunsun burada :T:

Son düzenleme: