RTÜK'ten "Eşcinsel İlişki" Cezası!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
68658

Radyo Televizyon Üst Kurulu, özel platformlarda yayın yapan FOX Life'a en üst düzeyden para cezası kesti. Üst kurul kanalda yayınlanan Jane The Virgin dizisi için "milli ve manevi değerleri hiçe sayması, çocuk ve gençlerin fiziksel ve ruhsal gelişimlerine olumsuz etki etmesi" nedeniyle inceleme başlattı.

Eşcinsel ilişkilerin ekranlarda görülme sıklığı arttıkça çocuk ve gençlerin bu ilişkileri normalleştirmesine, duyarsızlaşmalarına ve toplumun ahlaki değerlerinin yozlaştığına kanaat getiren Üst Kurul, Fox Life kanalına en yüksek orandan idari para cezası ve program durdurma cezası kesti. Öte yandan cinsel gücü arttırıcı ilaç satan ve bitkisel ilaç pazarlayan One Bal TV, Farklı TV, World Beauty Channel, Maksim TV, Mega Müzik, Hazan TV ve Berat TV’ye de idari para cezaları verildi.​

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,083
Puanı
410
Zamanında bu dizinin uyarlamasını yayınladılar diye Kanal D'ye de ceza kesselerdi :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,486
Puanı
1,060
Diziye verilen ceza çok saçma, diğer uyduruk kanallara kapatma cezası verilmeli

• Beğendim
Reactions: cookies

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Ekli dosyayı görüntüle 68658

Radyo Televizyon Üst Kurulu, özel platformlarda yayın yapan FOX Life'a en üst düzeyden para cezası kesti. Üst kurul kanalda yayınlanan Jane The Virgin dizisi için "milli ve manevi değerleri hiçe sayması, çocuk ve gençlerin fiziksel ve ruhsal gelişimlerine olumsuz etki etmesi" nedeniyle inceleme başlattı.

Eşcinsel ilişkilerin ekranlarda görülme sıklığı arttıkça çocuk ve gençlerin bu ilişkileri normalleştirmesine, duyarsızlaşmalarına ve toplumun ahlaki değerlerinin yozlaştığına kanaat getiren Üst Kurul, Fox Life kanalına en yüksek orandan idari para cezası ve program durdurma cezası kesti. Öte yandan cinsel gücü arttırıcı ilaç satan ve bitkisel ilaç pazarlayan One Bal TV, Farklı TV, World Beauty Channel, Maksim TV, Mega Müzik, Hazan TV ve Berat TV’ye de idari para cezaları verildi.​
Ben böyle soysuz bir kurum görmedim , kendileri açık bir ten gördüklerinde tahriş olurlar ve bunu en pis ağızdan savunurlar ama cinsel tercihler olduğunda ve bu açık gösterildiğinde rahatsız olurlar . Dizilerin bu duruma gelmesinde ki en büyük suç bu REZİLLİK KURUMU ‘nundur . Neyse ki Avlu dizim bu kıytırık mecradan ayrıldı da lezbiyen ilişkileri izleyebileceğiz .

• Beğendim
Reactions: cookies

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,091
Puanı
1,061
@xemrexxx Şuan bişi demez onun ilgi alanı 2 erkeğin ilişkisi :A :A :A @Forumdash @Harunnn60

Onlara ceza gelse ortalığı ayağa kaldırırdı :A :A :A
Aklıma senin lezbiyen yorumun geldi şimdi :A Ceza almıştın eskiden. :A @xemrexxx @mrt-06 :A
Cw dizisi nereden benim oluyor :eek:.

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Çiğdem

DiziTv

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
6
Puanı
24
Eşcinsel ilişki cezası diyor konu, meger ne cok meraklısı varmış, ülkenin geldiği hale bak, işi gücü bırakmış Rtükü nasıl eleştireceklerini şaşırmışlar.