RTÜK'ten "Eşcinsel İlişki" Cezası!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yahu paralı platforma karişmayın arkadaş!!!! Evet yerinde bi karar olabilir, kanun vardır onu uyguluyordursunuz ama ben buna para ödüyorum. Sanane!!!! Muah tutulsun paralı kanallar bi zahmet.

@Forumdash bu diziyi sen de izliyordun sanırım. :A
Hayır bu diziyi çıktıgı sene ilk bölüm 20 dakka zor dayandım:A Ama @bazinga bana övüyordu Flash izlemediği için :A
CW in hep böyle fantastik dısında bu şekilde şey dizilerini izliyorsun bilmeyen mi var ayoll :A :A :A @mrt-06 @Forumdash
7 düvel biliyor bacım @xemrexxx istediği kadar hayır desin. Pankart acsın:A Kendini pışpışlıyor sadece:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,608
Puanı
1,061
Yahu paralı platforma karişmayın arkadaş!!!! Evet yerinde bi karar olabilir, kanun vardır onu uyguluyordursunuz ama ben buna para ödüyorum. Sanane!!!! Muah tutulsun paralı kanallar bi zahmet.

Hayır bu diziyi çıktıgı sene ilk bölüm 20 dakka zor dayandım:A Ama @bazinga bana övüyordu Flash izlemediği için :A

7 düvel biliyor bacım @xemrexxx istediği kadar hayır desin. Pankart acsın:A Kendini pışpışlıyor sadece:A
D76akomXoAAU2JU.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Geberiyor sanırım :Z :Z :Z

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
İstedikleri kadar eşcinsel ilişkinin görüntüsüne ceza versinler. @Çiğdem @vadikızı ve diğer kızlara söylüyorum artık her erkek hemen hemen gaylerin sosyal medyasında takılıyor.Biriyle ciddi düşünüyosanız bana söyleyin size uygulamanın adını vereyim ;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İstedikleri kadar eşcinsel ilişkinin görüntüsüne ceza versinler. @Çiğdem @vadikızı ve diğer kızlara söylüyorum artık her erkek hemen hemen gaylerin sosyal medyasında takılıyor.Biriyle ciddi düşünüyosanız bana söyleyin size uygulamanın adını vereyim ;)
Benden önce etiket olmamasına rağmen hemde @xemrexxx gelmiş mesajına :F Uygulamayı ona ver ve isterse @serhatt a :A :A :A @Forumdash

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Niye o kadar mı kötü :eek:

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Geberiyor sanırım :Z :Z :Z
Evet geberiyor ama sevinçten Kalplerin bi sebebi olmalıydı
Benden önce etiket olmamasına rağmen hemde @xemrexxx gelmiş mesajına :F Uygulamayı ona ver ve isterse @serhatt a :A :A :A @Forumdash
Ahahah evet :F @cookies böyle söylemesiyle @xemrexxx nin biraz daha internet macerasını öğrenmiş olduk:A Teşekkürler ifşa için cookies :A
Niye o kadar mı kötü :eek:
Kötü mü bilemem ama CW'luk değil:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,608
Puanı
1,061