PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
E tamam işte onu diyorum ben de. Sezon finali yazmasını beklemiyordum zaten de gider ayak böyle alçaklık yapmasaydı iyiydi.ss

Neyse Gizem'in dediği gibi hikaye bitmedi yarın akşam hem bölüme, hem de TV8'in acınası haline güleceğim. :Z

Ben bekliyordum FİNAL yazmasını hiç tanıyamamışsın TV8'i. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben bekliyordum FİNAL yazmasını hiç tanıyamamışsın TV8'i. :A
Yani ben de içten içe düşünmüştüm ama ilk fragmanda yeni bölüm deyince kafam karıştı. Hadi o adilik yapıyor bari sen final diye koca koca yazma.ss Neyse yeni kanal yarın akşam açıklanır belki. :Z

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
39. Bölüm Ön İzleme (SEZON FİNALİ):

Büyük ihtimalle son ön izleme. :(

@xBUGRAx @xemrexxx @HachiKo @offensive @denizz19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Defol git Eskişehir peyzaj diye ölüyor zaten. :A
Ay harbiden gidecekse gitsin 2 sezondur Eskişehir muhabbeti sıktı. :A O değil de hem sponsor gitmiş, hem de uyuz kanal parçası Final altta Yeni Bölüm üstte yazarken yerlerini değiştirdi. Twitter'da da herkes bir şey bilmeden sadece ekrandaki yazı yüzünden ağlaşıyor sinirimi bozacaklar illa.ss

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
“Şu Yalan Dünya’da Avrupa Yakası’nın en güzel semtinde Jet Sosyete olarak eğleniyoruz daha kim bilir başımıza neler gelecek?” :bhr: @xBUGRAx

Çok güzel bir bölümdü. En güzel sahnelerden biri de Gündüz’ün Alara’ya evlilik teklifi etmesiydi. :bhr: O sırada İlayda’nın dünyada kötü bir şey oldu demesi de güldürdü. :A Birkaç ay hasret çekeceğiz ama dönüşün bomba gibi olacağından eminim. Yeni sezonda yeni heyecanlarla görüşmek üzere. :Z

• Güldürdün

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
“Şu Yalan Dünya’da Avrupa Yakası’nın en güzel semtinde Jet Sosyete olarak eğleniyoruz daha kim bilir başımıza neler gelecek?” :bhr: @xBUGRAx

Çok güzel bir bölümdü. En güzel sahnelerden biri de Gündüz’ün Alara’ya evlilik teklifi etmesiydi. :bhr: O sırada İlayda’nın dünyada kötü bir şey oldu demesi de güldürdü. :A Birkaç ay hasret çekeceğiz ama dönüşün bomba gibi olacağından eminim. Yeni sezonda yeni heyecanlarla görüşmek üzere. :Z

Sonuna bakmadım Acun'un saçma reklam düzeni yüzünden. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bu akşam İsviçre kanalında tekrarı yayınlanmış hem de ilk sezon. :( O zaman Jet Sosyete İsviçre’ye Satıldı konusunu açıyorum. :A @xBUGRAx

A9F75120-6092-4779-B6FA-01407C2EA061.jpeg