Star Söz - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yavuz kesin ölecek, ben başka bir ihtimalin söz konusu dahi olduğunu düşünmüyorum zaten. Dizinin senaristi Ethem Özışık, mutsuz sonları çok sever. Poyraz Karayel’de ciğerimizi dağlamıştı, yine mutsuz bir son izleriz muhtemelen. :A
Ha doğru senariatleri birdi. Ay sen niye buzlamadın ölüm kelimesini :A
Ağlayalım bakalım finalde ;A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Söz 83. bölüm, finale 1 bölüm kala:
Bölüm harikaydı.
Bu sahne çok güzeldi:
Çok duygusal bir sahneydi :T
Bu sahneden acayip keyif aldım:
Dragan çadırdan çıktığında telefonda Yavuz'un ölümle pençeleştiğini öğrendiğinde keyiflenmişti ama tabiki bunlar birer oyundu, yüzleşme kısmı harikaydı. Hele şu sahne çok iyiydi, Dragan kendine yakışan şekilde öldü :A

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Söz 83. bölüm, finale 1 bölüm kala:
Bölüm harikaydı.
Bu sahne çok güzeldi:
Çok duygusal bir sahneydi :T
Bu sahneden acayip keyif aldım:
Dragan çadırdan çıktığında telefonda Yavuz'un ölümle pençeleştiğini öğrendiğinde keyiflenmişti ama tabiki bunlar birer oyundu, yüzleşme kısmı harikaydı. Hele şu sahne çok iyiydi, Dragan kendine yakışan şekilde öldü :A

Vay be, çok iyi bölümdü. Finale doğru tempo düşmez diyordum zaten, öyle de oldu.

Dragan’ın geçtiğimiz bölüm vurularak sessiz sedasız öleceğine zaten ihtimal vermemiştim ama böylesi de sürpriz oldu, güzel de oldu. Sarp Akkaya rolünün hakkını sonuna kadar verdi, başarılı bir kötü karakterdi.

Yavuz o ilacın etkisiyle ölmez diyordum, panzehir bir şekilde alırlar diyordum ama başarılı bir ters köşe oldu o noktada. Fragmanları izlemiş olsam belki anlardım orada ters köşe olduğunu ama direkt bölümü izlediğim için ben yedim o ters köşeyi. Yavuz’un önce öldüğünü sanmaları, sonra yaşıyor olması gözlerimi doldurdu. TİM’in bu hallerini izlemeyi özleyeceğiz.

Final bölümü için hiçbir şeyi kestiremiyorum. Birçok karaktere veda edeceğiz muhtemelen, dizinin senaristi Ethem mutlu sonu sevmez. Paramparça oluruz final bölümünden sonra muhtemelen...

• Beğendim
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Agah bence, Çolak ölmemiş miydi? Agah ölmedi ama? Öldü mü? Aslında Agah da ölmüştü... Kim acaba? Keşke Bahar gelse. :(

Çolak’ın yandığını görmüştük. Agah da hatırladığım kadarıyla ağır yaralıydı, sonra ölmüştü. Bu iki isimden birisidir bence, ayarlarlar senaryoyu bir şekilde. Bahar keşke olsa ama sanmıyorum. :(

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Ya Çolak, ya Agah diye tahmin ediyorum. Çok iyi, çok sağlam bir final bölümü geliyor. :Z

@Dosi @Yiğitt @Çiğdem @vadikızı
Agah'lı bölümleri bilmiyorum :D
Fragmanı izledimde bana rüya sahnesi gibi geldi, yani umarım.
Bu akşam saatinde izlemeyebilirim :T: Gece tamamlarım ama. 5 aydır düzenli izlediğim bir diziydi. Hep dolu dolu geçti. Özellikle Ocak ayındaki bölümler film tadındaydı. Keşanlı kesin şehit olur. Rüyasını görmüştü. Umarım senin dediğin gibi bir hüzünlü son olmaz :T:
Bugün Söz, yarın Halka... dizilerim bitiyor ama iyi aslında. Artık TV'yi pek izleyemiyorum zaten saatinde.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061
Agah'lı bölümleri bilmiyorum :D
Fragmanı izledimde bana rüya sahnesi gibi geldi, yani umarım.
Bu akşam saatinde izlemeyebilirim :T: Gece tamamlarım ama. 5 aydır düzenli izlediğim bir diziydi. Hep dolu dolu geçti. Özellikle Ocak ayındaki bölümler film tadındaydı. Keşanlı kesin şehit olur. Rüyasını görmüştü. Umarım senin dediğin gibi bir hüzünlü son olmaz :T:
Bugün Söz, yarın Halka... dizilerim bitiyor ama iyi aslında. Artık TV'yi pek izleyemiyorum zaten saatinde.
D7hJ8CKWwAY2sul.jpegD7hOmdSXkAAO8NV.jpeg

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Of çok iyi bölüm be, çok öncesinden bu bölümü kurgulamış olmaları da tam bir zeka ürünü. Çolak’ı da özlemişim, muazzam bölüm be. @Dosi

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ethem’i az çok tanıdıysam bu dizinin sonunun mutlu bitme ihtimali yok, yine sağ gösterip sol vuracaktır. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yorumlardan anladığım kadarıyla mutlu sonla bitmiş. O zaman Poyraz ve Ayşegül'den ne istedin ey Ethem Özışık.ss

Şaka gibi ama evet, mutlu sonla bitti. Ben de şaşkınım bu durum karşısında. :A Ayrıca "Tarih yalnızca mutsuzları yazar" repliği de kullanıldı bu bölüm. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat