TV Jon Snow

Maskeli Fedai

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Sen kalk koskoca Game of Thrones dizisinin kahramanı ol, bütün hikayenin odak noktasında yer alıp hakkında çeşitli teoriler, hikayeler yazılsın. Gel gör ki sonun Arda Turan'dan, Binali Yıldırım'dan hallice bitsin.. Üzülmemek elde değil..

Karakter gelişimi olarak bence dizinin en iyisiydi. Basterd olduğunu sanıyordu, bütün hayatı boyunca dışlanmış bir çocuk olarak büyüdü. Ardından Castle Black'e gönderildi. Yabanilerle savaştı, onlara esir düştü. Ardından bir şekilde kurtulup kalesine geri döndü. Yabanilerle savaştı ve onları yendi. Ardından Lord Kumandanı oldu, yabanilerle barış sağladı. Bu yüzden Castle Black'teki düşmanları tarafından delik deşik edilerek öldürüldü. Sonra tanrılar onu geri gönderdi ve evini Winterfell'i işgalci Bolton'lardan geri aldı. King İn the North ilan edildi. Ak Gezenlerle savaşması için taht için yanıp tutuşan Daenerys Targeryen'i yanında savaşmaya ikna etti. İşte bütün film burdan sonra koptu. Ölülerle savaşta hiçbir faydası olmadı. Oysa dizi boyunca sadece Jon bu amaç uğruna sürekli büyütüldü, geliştirildi. Onlarla savaştı ve hatta teke tek kapışmada yendi. Taht savaşında da bir işe yaramadı. Dany milleti katlederken bu öylece izledi, hiçbir şeye yaramadı. Ardından sevdiği kadını öldürdü. Oysa Jon Snow gibi onuru ve gururu için yaşayan bir adam en azından bu şekilde öldürmemeliydi diye düşünüyorum. Hadi her şeyi geçtim sen kalk bütün insanların faydasına olan işler yap, onlar için türlü badireleri atlatıp sevdiği kadından vazgeç. Sonunda her şey tatlıya bağlandıktan sonra dalga geçer gibi sürgüne gönderilip, kovul. Başladığını yere geri dön. Tanrılar bu adamı bunun için mi diriltti. Biz boşuna mı böyle bir karakter gelişimini izlemiş olduk.. Çıldırmamak elde değil. Şişko Sam bile ünvan sahibi olup çıkarken tahtın gerçek varisi yıkık bir şekilde öyküsünü tamamladı.

Sözün özü dizinin en loser karakteri. Güzelcene kullanıp köşeye attılar gül gibi King İn The North reyizi :(

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Başından beri şişirilmesinden dolayı Dany ile en sevmediğim karakterdi. İkisininde tahta geçmemiş olması hoşuma gitti. Snow geldin Snow gideceksin Jon Snow:A
Yaşasın Kral Sakat Bran:Z

Maskeli Fedai

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
TV tarihinin en beta karakteri.
Hayır işin kötü tarafı 7 sezon boyunca izlediğimiz karakter gelişimlerinin hepsinin boşa çıkarılması.. Dizinin ana hikayesinde yer alan Jon Snow ve Dany'nin sonlarının bu şekilde olması üzdü. Ki onları pek sevmememe rağmen böyle düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Danger UA!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,193
Puanı
1,061
Hayır işin kötü tarafı 7 sezon boyunca izlediğimiz karakter gelişimlerinin hepsinin boşa çıkarılması.. Dizinin ana hikayesinde yer alan Jon Snow ve Dany'nin sonlarının bu şekilde olması üzdü. Ki onları pek sevmememe rağmen böyle düşünüyorum.
@xBUGRAx den açıklama gelmiş Jon un saçını başını yolardim ama yaklaşınca maskeliyi bırakıp Jon A kaçtım diye :A @Forumdash @Dosi @serhatt @Yiğitt @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE @Sherlock @DarkLegenD @ozmoturk @vadikızı @Harunnn60

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,193
Puanı
1,061
Yasak Elma'yla aşık atamaz bu dizi, kıyaslaman bile saçma :A Yasak Elma bi markadır :A
Ay bir dizi için destan yazmış @Maskeli Fedai :A Ben aynısını Yasak Elma'ya, Bizim Hikaye'ye yapsam adım çıkar. :A Karizması gitti gözümde. :A @MasacRE @Dosi @serhatt @Sherlock
Alin size :A
FB_IMG_1558162077572.jpg

• Olmamış
Reactions: serhatt