NOW Bir Aile Hikayesi - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
cumaya geçerse ab de 8-10 reytingi görme şansı var istanbullu gelinden sonra:A
Dizinin genel konseptinde büyük olaylar olmuyor ki:X Sevgi iyilik aşılamaktan başka:F Mıy mıy mıy ilerliyor dizi. Orjinali için diyorum. Bizdekinde de bi halt yok:A
shameless ın jenerikte bile toto gösteriliyor ayol karşılaştırmaya bak :F
Jeneriğe bakıp dizi izlenseydi sen müpteleası olurdun:A

• Harika
Reactions: xemrexxx

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. BÖLÜM

Dizi çok iyi gidiyor, geçmiş benim daha çok hoşuma gidiyor. Özellikle 1992 yılındaki çocukları çok hoşuma gidiyordu, şimdi ergenliğe geçiş yaptılar ve büyüdü çocuklar. Tipleri çok iyi bulmuşlar vallahi, hepsi birbirine benziyor.

Reyhan'ın Şakir'i tanıdığı ve Şakir'e yazdığı mektubu öğrendi Mahur... Reyhan'ın kötü bir niyeti yoktu, Şakir yap bu ana oğlun arasını. :(

Derya ve Berk de güzel gidiyor, Derya'nın konuşmasına biraz sinir olsam da güzel ikili çıkacaktır buradan.

Beste ve Erdem arasına, Erdem'in eski eşi girdi ama olay kapandı gibi. Beste her şeyi anladı, Erdem'in eski eşi onu aldatmış... Çok da tatlı birisi. :X

Şakir çok tatlı adam, doğum günü sürprizi de güzel oldu bence. :bhr:

Berk ve Mahur'un bu bölümdeki sahneleri güzeldi, kavgaya tutuşmaları ve sonradan barışmaları...

Ben en çok Cem'e ne olduğunu merak ediyorum.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,989
Puanı
310
Bence de seneye Bizim Hikaye'nin yerine ya da cumaya gelmeli Hercai'ye de zamanla doyacaklar çünkü, SAK kadar düşmese bile yine de sürekli yüksek çizgide reyting alacağını düşünmüyorum Hercai'nin.
xemrexxx haklı bu dizi hafta içini hak ediyor, Yaprak Dökümü havası bana da geliyor izlerken ara ara, bir ailenin başına gelen olaylar vb. hafif İst Gelin hafif Yaprak Dökümü...
BAH 2. sezonu iyi de işlerlerse yükseleceğine ve hafta içi de tutunacağına inanıyorum.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şaka mısın sen AB'de 1. oldu dün akşam (ve ondan önceki hafta). Trollük yapa yapa gerçekle bağını kopardın. :A
15 reytingle mi birinci oldu :A 4-5 reyting alıyor işte görüyoruz. Daha ilk sezonunda bu reyting oranı çok mu başarılı sence, sıralamadan bahsetmiyorum bak oranı söylüyorum. Ha gün değiştirirse artar belki ama onu bilemem :D

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
15 reytingle mi birinci oldu :A 4-5 reyting alıyor işte görüyoruz. Daha ilk sezonunda bu reyting oranı çok mu başarılı sence, sıralamadan bahsetmiyorum bak oranı söylüyorum. Ha gün değiştirirse artar belki ama onu bilemem :D
Yaz geldiği için insanlar hafta sonu evde oturup TV izlemiyor o yüzden normal. Bu dizi de tam baharda başladı o yüzden potansiyelini fazla gösteremedi. Ama kışın havalar soğuyunca 6-7'ye çıkar. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yaz geldiği için insanlar hafta sonu evde oturup TV izlemiyor o yüzden normal. Bu dizi de tam baharda başladı o yüzden potansiyelini fazla gösteremedi. Ama kışın havalar soğuyunca 6-7'ye çıkar. :A
İyi öyle olursa hakkını teslim ederiz, şu an sadece boş günde alınmış bir birincilik benim için :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Boş gün moş gün yok. Yılların Survivor'ı bile çökmüşken bu dizi aslanlar gibi ayakta demek ki kendi başarısı. :A
Şimdi de sen başladın trollüğe :A Zaten yılların Survivor'u olduğu için çöktü artık, kaç sene oldu bir zahmet düşsün yani reytingleri :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat