3. Tur - En Favori Güzel 2019 - 2. Grup

Hangi 4 Güzel Üst Tura Çıksın

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Reklamıni iyi yapıyor işte fenamı. Kız zeki, çözmüş bu işi :A
daha önce mesajlarımda yazmıştım yetenekli,sesi iyi ancak daha yolun başında o açıdan da bunu koruyabilir mi zor,iki şarkıyla kızı dünya yıldızı ilan ettiler,keşke yetenek sizsiniz yarışmasındaki o doğal şarkılarıyla kalsaydı,sesinden çok medyatik olmayı seçiyor o açıdan durum iyi değil hiç :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
daha önce mesajlarımda yazmıştım yetenekli,sesi iyi ancak daha yolun başında o açıdan da bunu koruyabilir mi zor,iki şarkıyla kızı dünya yıldızı ilan ettiler,keşke yetenek sizsiniz yarışmasındaki o doğal şarkılarıyla kalsaydı,sesinden çok medyatik olmayı seçiyor o açıdan durum iyi değil hiç :A
2 şarkıyla değil, 4 şarkısı olay oldu :A yılda 1-2 klip çekip emin adımlarla ilerliyor DÜNYA STARIMIZ :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
2 şarkıyla değil, 4 şarkısı olay oldu :A yılda 1-2 klip çekip emin adımlarla ilerliyor DÜNYA STARIMIZ :A
sempatik kız,sesi iyi zaten ama çok fazla skandallar çıkartıyor, gesi bağları adlı şarkısını çok başarılı söylüyor.cevapsız çınlamayıda dinlemişimdir.ama bu kızı çok kötü yönlendiriyorlar yada kasti yapıyorlar medyatik skandalları bilmiyorum ama keşke daha iyi duruş sergileyip değişik yönünü ortaya koyup yalnızca sesiyle ispatlayabilseydi.bazı yorumlarını dinleyince üzülüyor insan.ha diyeceksin yaşından ötürü bu şekilde yada başka konulardan ama onların çok etkisi bulunmuyor.o açıdan sempatiklik yada sevimlilik kalmıyor çok fazla.umarım daha iyi yerlerde olur :A

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
sempatik kız,sesi iyi zaten ama çok fazla skandallar çıkartıyor, gesi bağları adlı şarkısını çok başarılı söylüyor.cevapsız çınlamayıda dinlemişimdir.ama bu kızı çok kötü yönlendiriyorlar yada kasti yapıyorlar medyatik skandalları bilmiyorum ama keşke daha iyi duruş sergileyip değişik yönünü ortaya koyup yalnızca sesiyle ispatlayabilseydi.bazı yorumlarını dinleyince üzülüyor insan.ha diyeceksin yaşından ötürü bu şekilde yada başka konulardan ama onların çok etkisi bulunmuyor.o açıdan sempatiklik yada sevimlilik kalmıyor çok fazla.umarım daha iyi yerlerde olur :A
Birde uzun uzun yazmış :A
Seninle bir çok konuda hemfikirim tabiki. Ben farkındaysan daima sesine yönelik yorumlar yapıyorum. Bana güzel şarkılar dinlettiriyor ya o bana yeter. Ben o kısma bakıyorum :A

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tuvana Türkay
Pelin Karahan
:bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: BURCU :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr:
Bergüzar Korel

Yok kaçırmışım :D
Atiye tabi ki :)
Burcu da varmiş, affetsin oy kullandiktan sonra farkettim onu :D
1 oyla falan elenme söz konusu olursa beni etiketlersin :A @Aserat
Bu güzelliği nasıl unutursun be püh sana. :bağır:

D5VURE0X4AEdV6V.jpg

TUVANA
PELİN
BERGÜZAR
Herkes oy kullanmasın yeter. Kullanınca böyle skandallar yaşanıyor zira. :A @Dosi

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: S.G.A.T. and Dosi

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Birde uzun uzun yazmış :A
Seninle bir çok konuda hemfikirim tabiki. Ben farkındaysan daima sesine yönelik yorumlar yapıyorum. Bana güzel şarkılar dinlettiriyor ya o bana yeter. Ben o kısma bakıyorum :A
Uzun uzun yazmak bazen iyi :A anlatmaya çalıştığım olaya objektif bakıyorum Aleyna açısından zaten yarışmada da Aleyna'ya oy kullandım ona çok önyargılı değilim oda ispatıdır :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
ilk oyumu bu turda kullandım :A
Tuvana
Pelin
Burcu
Bergüzar

@S.G.A.T. bu turu gözden kaçırmışsin galiba? Yada güzel bulmadın hiç birini :A
Tuvana Türkay
Pelin Karahan
:bhr::bhr::bhr::bhr::bhr: BURCU :bhr::bhr::bhr::bhr::bhr:
Bergüzar Korel

Bu güzelliği nasıl unutursun be püh sana. :bağır:

D5VURE0X4AEdV6V.jpg

Herkes oy kullanmasın yeter. Kullanınca böyle skandallar yaşanıyor zira. :A @Dosi
Aynı kişileri oylamışız :A

Valla ben Serhan'ı etiketledim oylama yapmamış diye, üstelik o mesajda Burcu yazıyor ama hem onu hemde anketteki ismi görememesi kendi ayıbı :A üstelik fotolara bile bakma zahmetinde bulunmamış :eek: 4. turda gider ayak telafi eder belki :A
@serhatt ın zevksizliği defalarca tescillendi :A ama burada Burcu hariç aynı fikirde buluşmuşuz. Çok çemkirmeyecem burada :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: serhatt and Aserat

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Uzun uzun yazmak bazen iyi :A anlatmaya çalıştığım olaya objektif bakıyorum Aleyna açısından zaten yarışmada da Aleyna'ya oy kullandım ona çok önyargılı değilim oda ispatıdır :A
Hangi yarışma? (b) göremedim ben :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aynı kişileri oylamışız :A

Valla ben Serhan'ı etiketledim oylama yapmamış diye, üstelik o mesajda Burcu yazıyor ama hem onu hemde anketteki ismi görememesi kendi ayıbı :A üstelik fotolara bile bakma zahmetinde bulunmamış :eek: 4. turda gider ayak telafi eder belki :A
@serhatt ın zevksizliği defalarca tescillendi :A ama burada Burcu hariç aynı fikirde buluşmuşuz. Çok çemkirmeyecem burada :A
Bu zevksizlik değil başka bir şey. Çünkü dünyanın en zevksiz insanı bile Burcu'ya kayıtsız kalamaz. :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...