Netflix The OA - 1. ve 2. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
3 bölüm izledim Muhafız'dan :A

tenor.gif

Hemen anlatıyor. Nasıl oldu? Nasıl başladın. Çabuk anlat aşiri heycanlandım:F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
tenor.gif

Hemen anlatıyor. Nasıl oldu? Nasıl başladın. Çabuk anlat aşiri heycanlandım:F
E dedim yeni sezon başlıyor izleyeyim artık şunu çıksın aradan :A Yalnız çok beğendim diyemeyeceğim ilk üç bölüm itibariyle. Bizde bir eğreti durmuş bu süper kahraman olayları, pek yakışmamış açıkçası. Sezonu bitirince yazarım bir şeyler yine. Bu arada ilk gün başlamayın hemen 2. sezona birkaç gün bekleyin oradan bağlanırım direk 2'ye ben :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
E dedim yeni sezon başlıyor izleyeyim artık şunu çıksın aradan :A Yalnız çok beğendim diyemeyeceğim ilk üç bölüm itibariyle. Bizde bir eğreti durmuş bu süper kahraman olayları, pek yakışmamış açıkçası. Sezonu bitirince yazarım bir şeyler yine. Bu arada ilk gün başlamayın hemen 2. sezona birkaç gün bekleyin oradan bağlanırım direk 2'ye ben :A
Yoğurdu üflücem:A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tek ben izlemiyorum evde :X Kendim izlesem ertelerdim de bilemiyorum:X
Neyse sen takıl kafana göre o zaman :D Zaten ben de çok yükselmedim diziye. İzledikten sonra ah niye bu kadar beklettim falan demedim yani :A Süreleri uzun olsa izlemezdim hatta ama kısa olduğu için devam izlemeye :D

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Neyse sen takıl kafana göre o zaman :D Zaten ben de çok yükselmedim diziye. İzledikten sonra ah niye bu kadar beklettim falan demedim yani :A Süreleri uzun olsa izlemezdim hatta ama kısa olduğu için devam izlemeye :D
:F:F
Çiğdem gibi ite kaka izle bakalım. Son bölümleri sevecen mi:X

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
:F:F
Çiğdem gibi ite kaka izle bakalım. Son bölümleri sevecen mi:X
Dizide Çiğdem'e göre hiçbir şey yok yalnız :A Çağatay'ı zaten sevmiyor, bir de yanına iki tane ecünnü koymuşlar, dizi onların etrafında dönüyor :A Ancak Faysal için falan katlanmıştır zorla herhalde :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dizide Çiğdem'e göre hiçbir şey yok yalnız :A Çağatay'ı zaten sevmiyor, bir de yanına iki tane ecünnü koymuşlar, dizi onların etrafında dönüyor :A Ancak Faysal için falan katlanmıştır zorla herhalde :A
Faysal'ı da sevmiyordu galiba:X sana spoiler olmasın diye söylemiyorum ama ona söylemiştim biraz :A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1x8 (Sezon Finali)

Genel olarak güzel bir sezondu, sürükleyici bir iş kesinlikle. İkinci kısıma da kısa sürede başlayacağım, asıl olayların diğer sezonda olacağını düşünüyorum. Sonu da o şekil bitti zaten...

Tabi yine bazı olaylar açık şekilde bitti, nasıl olduğunu anlayamadık. Diğer sezona sorular gelecektir.

Ekibin o hareketleri yaptığı sahne epey güzeldi, ''Başardınız, iradem var artık...''

Diğer sezona Hap'ı bulup, oradan ekibe ulaşmamız mümkün duruyor sanırım. Homer'i melek olarak mı bulacak OA, o kısımları tam çözemedim.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2x1

Çok farklı bir açılış yaptı, farklı bir dizi izliyorum havasına girdim bölümün 40-50 dakikası. Sonradan hikayeyle tanışsak da şu an her şey kopuk...
Siyahi bir dedektif bir kızı arıyor, Michelle ismi. Bir telefon oyunuyla da çözmeye çalışıyor, bir gariplikler var onun tarafında. Pierre ile nasıl tanışacaklar ya da hikaye nasıl birleşecek merak ediyorum.

OA için de neler olduğunu anlayamadım, her şey tersine dönmüş gibi çok garip olaylar var. Homer'i görünce şaşırdım, Hap desen ayrı şaşırtıcı oldu son sahnede...

• Beğendim
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061
2x1

Çok farklı bir açılış yaptı, farklı bir dizi izliyorum havasına girdim bölümün 40-50 dakikası. Sonradan hikayeyle tanışsak da şu an her şey kopuk...
Siyahi bir dedektif bir kızı arıyor, Michelle ismi. Bir telefon oyunuyla da çözmeye çalışıyor, bir gariplikler var onun tarafında. Pierre ile nasıl tanışacaklar ya da hikaye nasıl birleşecek merak ediyorum.

OA için de neler olduğunu anlayamadım, her şey tersine dönmüş gibi çok garip olaylar var. Homer'i görünce şaşırdım, Hap desen ayrı şaşırtıcı oldu son sahnede...
2.sezona daha gecemedim .ss

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt