Netflix The OA - 1. ve 2. Sezon Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
67254

16 Aralık 2016'da ilk sezonu yayınlanan, 22 Mart 2019'da ise ikinci sezonu yayınlanan ''The OA'' izleyiciden büyük ilgi görüyor!

Genç ve kör bir kadının yedi yıl boyunca ortadan kaybolması ve günün birinde gözleri görür bir halde geri dönmesini anlatan dizinin başrolünde ise Brit Marling yer alıyor. İlk sezonu 8, ikinci sezonu da 8 bölümden oluşan dizinin yapımcılığını Plan B Entertainment üstleniyor.

Netflix orijinal yapımı olan ''The OA''nın 1. ve 2. sezonu ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

• Beğendim
Reactions: Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Beğendim
Reactions: Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçen sene başlayacaktım da nedense elim gitmiyor:A Bi de %3 var:A ikisine aynı muameleyi çekiyorum nedense(b)
Beğeneceğinden eminim, bir ara şans vermelisin. İlk bölümünü 85 dakika falandı sanırım, aşırı akıcı bir iş. :D

Telefonumu çoktan dinlenmeye çektim, bende yarından itibaren tatil moduna geçecem. Havalar miss, gezip tozacam :A Sonbaharda durumlara göre belki şans veririm. Bizim burdaki medyadan duymuştum ismini :D
Asıl tatilde dizi izlenir, sen de tamamen mi kopuyorsun napıyorsun? Muhakkak listende olsun, beğeneceğinden eminim. :D

• Güldürdün
Reactions: Forumdash and Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Beğeneceğinden eminim, bir ara şans vermelisin. İlk bölümünü 85 dakika falandı sanırım, aşırı akıcı bir iş. :D

Asıl tatilde dizi izlenir, sen de tamamen mi kopuyorsun napıyorsun? Muhakkak listende olsun, beğeneceğinden eminim. :D
Her bölüm 85'se türk dizisi önerebilirsin:A Söz vermim de yazın zaten pt'de dizi yok. oralara atacağim dizi olsun elimde:A Gerçi ramazan da geldi:X

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Çünkü bu tatilde evde kalmayı düşünmüyorum. Geçen yaz bazi sebeplerden dolayı yazı yaz gibi yaşayamadım, tatil imkanim olmadi, bu sene yazı iyi değerlendireceğim. 2 yılın acısıni çikaracam :A isveçte hava güzel olunca içeri girmiyoruz.Türkiyede hava sicak olunca dışarı çikamıyoruz :F

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@xemrexxx açtım konuyu, diğer arkadaşlara da ısrarla tavsiye edelim. Böyle bir yapımdan geri kalmasınlar. :A @Dosi @Harunnn60 @MasacRE @Tolstoyevski @bazinga @DarkLegenD @Forumdash
Geçen sene başlayacaktım da nedense elim gitmiyor:A Bi de %3 var:A ikisine aynı muameleyi çekiyorum nedense(b)
Benim de kararsız kalıp izlemediğim dizilerdendi :A Tam Çiğdem'lik duruyor aslında, gelince söyleyelim ona belki yazın falan bakarız :A @Harunnn60

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Pek dizi yok bu ara elimde ama dizi izleme fırsatım da çok olmayacak bu 1 ay kadar. Sonrasında şans veririm büyük ihtimal. :):)
Telefonumu çoktan dinlenmeye çektim, bende yarından itibaren tatil moduna geçecem. Havalar miss, gezip tozacam :A Sonbaharda durumlara göre belki şans veririm. Bizim burdaki medyadan duymuştum ismini :D

Benim de kararsız kalıp izlemediğim dizilerdendi :A Tam Çiğdem'lik duruyor aslında, gelince söyleyelim ona belki yazın falan bakarız :A @Harunnn60
Bölüm sayısı az bitirirsiniz izleyin bence :A teori kasmayi seviyorsanız tam dizisi bu :X