14. Grup - En Favori Güzel 2019

Hangi 8 Güzel Üst Tura Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Daha bende Halka'yı soracaktım. Yeminle son sahneyi izleyince eyvah dedim. Sen geldin aklıma :A Bu şekilde olması... diyecek kelime bulamıyorum
Aklımızla oynadılar, aynı Kaan ve Cihangir'in kafaları gibi allak bullak olduk. Ben Halka'yı övecek kelime bulamıyorum artık. Gitmeden son bir detaylı yorum yapacağım...

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aklımızla oynadılar, aynı Kaan ve Cihangir'in kafaları gibi allak bullak olduk. Ben Halka'yı övecek kelime bulamıyorum artık. Gitmeden son bir detaylı yorum yapacağım...
Ben yorum yazmak istedim ama daha kendime gelmiş değilim :A
Önceki sahneler sonradan gösterme oluyorya. Dozu fazaydı ve haliyle ben bi oraya bi buraya kafa yordum ve bundan dolayıda aynı bölümü evde yalnızken izlemeyi düşünüyorum. Gece tekrarları oluyor. Ordan izlerim. Sonra belki yorumumu yaparım. dizi son sahneye gelince sanki haftaya final olacak hissi verdi ama neyseki fragmanın vesilesiyle o hiss kayboldu. Merak ettirdiler yine .

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben yorum yazmak istedim ama daha kendime gelmiş değilim :A
Önceki sahneler sonradan gösterme oluyorya. Dozu fazaydı ve haliyle ben bi oraya bi buraya kafa yordum ve bundan dolayıda aynı bölümü evde yalnızken izlemeyi düşünüyorum. Gece tekrarları oluyor. Ordan izlerim. Sonra belki yorumumu yaparım. dizi son sahneye gelince sanki haftaya final olacak hissi verdi ama neyseki fragmanın vesilesiyle o hiss kayboldu. Merak ettirdiler yine .
Yok yok final değil. Yönetmen belli yeni bölümler çekiliyor sıkıntı yok. :D Hatta tam gaz 2. sezona doğru gidiyoruz... Yine çooook fazla gelişme oldu, baaaayaaa fazla...

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yok yok final değil. Yönetmen belli yeni bölümler çekiliyor sıkıntı yok. :D Hatta tam gaz 2. sezona doğru gidiyoruz... Yine çooook fazla gelişme oldu, baaaayaaa fazla...
Yani öylede ama
Cengiz Han'a bukadar çabuk ulaşmaları, olayların çok hızlı akması ve herkes Cengiz Han'ı biliyorken ve herkes gemileri yakmışken daha nekadar uzatılabilir diye düşünmüyor değilim. 1 sezonluk dizi havası var ama tabi senarist sonuçta aynı ve 12 bölüm hep aynı ayarda gitmeyi becerdiklerine göre daha elde çok malzeme vardır. Halka baya deşifre oldu. Merakla bekliyoruz bölümleri.

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yani öylede ama
Cengiz Han'a bukadar çabuk ulaşmaları, olayların çok hızlı akması ve herkes Cengiz Han'ı biliyorken ve herkes gemileri yakmışken daha nekadar uzatılabilir diye düşünmüyor değilim. 1 sezonluk dizi havası var ama tabi senarist sonuçta aynı ve 12 bölüm hep aynı ayarda gitmeyi becerdiklerine göre daha elde çok malzeme vardır. Halka baya deşifre oldu. Merakla bekliyoruz bölümleri.
Sen merak etme Cengiz Han'a hiç bir şey olmaz. Ona ulaşmalarını bile kendi istemiştir belki de. O ruh hastasından her şeyi beklerim. Hiç bir şey yokken halı sahaya gitti bu adam, niye gitti ki mesela! Ben Cengiz Han'ın öleceğini düşünmüyorum, tam kalbe ateş etmemiştir Çağatay. Ve bu dizide malzemenin de kolay kolay biteceğini sanmıyorum...

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sen merak etme Cengiz Han'a hiç bir şey olmaz. Ona ulaşmalarını bile kendi istemiştir belki de. O ruh hastasından her şeyi beklerim. Hiç bir şey yokken halı sahaya gitti bu adam, niye gitti ki mesela! Ben Cengiz Han'ın öleceğini düşünmüyorum, tam kalbe ateş etmemiştir Çağatay. Ve bu dizide malzemenin de kolay kolay biteceğini sanmıyorum...
Yok zaten bende öleceğini sanmıyorum. Fragmandada o izlenimi vermediler zaten. Üstüne çelik yelek bile giymiş olabilir :A
Dediğin gibi, o ânı ayarlamıştır yoksa neden Hümeyra'yı esir alsın.
Dizide çok detay varda ben unutmamak için dikkatimi çeken iki şeyi diyeyim.
Cemgiz Han Hümeyra'ya "bırakta annesi merak etsin" dedi yani bize Kaan'ın annesinin yaşadığının sinyalini vermiş oldu.
İkincisi Cihangir, Kaan'a " Güvendiğim tek kişi sensin" dedi. Kaan orda kendini kötü hisetti. Sonuçta Kaan'da Cihangir'e yalan söyleye biri.
Hümeyra'nın performamsını çok beğendim bu bölüm.

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yok zaten bende öleceğini sanmıyorum. Fragmandada o izlenimi vermediler zaten. Üstüne çelik yelek bile giymiş olabilir :A
Dediğin gibi, o ânı ayarlamıştır yoksa neden Hümeyra'yı esir alsın.
Dizide çok detay varda ben unutmamak için dikkatimi çeken iki şeyi diyeyim.
Cemgiz Han Hümeyra'ya "bırakta annesi merak etsin" dedi yani bize Kaan'ın annesinin yaşadığının sinyalini vermiş oldu.
İkincisi Cihangir, Kaan'a " Güvendiğim tek kişi sensin" dedi. Kaan orda kendini kötü hisetti. Sonuçta Kaan'da Cihangir'e yalan söyleye biri.
Hümeyra'nın performamsını çok beğendim bu bölüm.
İlla diziyi yorumlatacan bana, bu konu yeri mi Zeeeyyy. :A Sakin ol ve yarını bekle, tüm teoriler ve her şey o yorumda olacak... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlla diziyi yorumlatacan bana, bu konu yeri mi Zeeeyyy. :A Sakin ol ve yarını bekle, tüm teoriler ve her şey o yorumda olacak... :A
Yani bende yorum yapmayacaktım sözde ama sen ve ben ve Halka eşittir kendime hakim olamamak :F
Tamam sen yorumla, bende alıntılarla taşırım bu measjları yarın konuya. Yorumları sonradan okumayı seven @eskici yararlanır :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Doğa Rutkay
Sinem Öztürk
Özge Borak
Büşra Develi
Damla Sönmez
Ceren Moray
Gülse Birsel

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Oylamada son 1 gün :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Üst Tura Çıkanlar:

Doğa Rutkay
Aslıhan Güner
Sinem Öztürk
Özge Borak
Büşra Develi
Damla Sönmez
Ceren Moray
Gülse Birsel

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Aserat Gülse Birsel ikinci turdada olacak :A @xemrexxx nin seçimleri seninki kadar başarılı olamadi :T:

• Üzücü
Reactions: xemrexxx
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...