'Jet Sosyete' Final Yapıyor!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,961
Puanı
1,060
Daha dün dedim Acun diziyi bitirince görecem seni diye :F Hadi bakalım şimdi de savun Acun'u ve TV8'i :F :F @Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Gerçekten çok üzgünüm. Yeni sezonda yeni karakterlerle yükselebilirdi o yüzden denenmesi taraftarıydım. Ama maalesef bir adada koşup böğürenlerin olduğu beyin uyuşturucu bir yarışma varken böyle göndermeli, zeka içerikli bir dizi kimin ne işine yarayacak değil mi. Yine de sağlık olsun diyorum çünkü 39 bölümü göremeyen bir sürü dizinin yanında yine iyi sürdü. AY ve YD da bu dönemde yayınlansa en fazla bu kadar devam ederdi zaten. Ayrıca zırt pırt gün-saat değiştirmesine rağmen kitlesi aslan gibi sahip çıktı o yüzden içim gayet rahat. Artık biz de Aile Arasında 2'yle teselli oluruz ne yapalım. Gizem Özpamuk'u özleyeceğim. :(

Bu arada 40'ta bitirmek varken 39'da bitmesine final yapmasından daha çok takıldım. Sinir oluyorum böyle 9'lu sayılarda kalmasından. AY 190, YD 90 bölüm sürmüşken bunu da tam sayı yapsalardı bari. Bu hafta ara vermeseler 40 olurdu.ss

@Aserat temsili :T
Ekli dosyayı görüntüle 66520

@MasacRE sende TV8'i kötüleyen mesaj yaz Aserat'ın ağzından :A
Şu tarz yazıyordu daha önceden böyle sinir olduğu bir haber gelince :A

Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun Allah Belanı versin Acun
Haber içeriğimi beğendin mi, tarafsız bir gazeteci olarak damgamı vurdum. :A @xBUGRAx @Sherlock
Daha dün dedim Acun diziyi bitirince görecem seni diye :F Hadi bakalım şimdi de savun Acun'u ve TV8'i :F:F @Aserat
“ALLAH BELANI VERSİN TV8”

- @Aserat
@Aserat tan beddua zinciri is loading :A
Acunun peşini bırakır @Aserat en çok buna sevindim :A:A:A @Yiğitt @xemrexxx @serhatt

Sizi hayal kırıklığına uğratacağım için üzgünüm ama önceki gibi belalı melalı şeyler yazmadım, yazmayacağım. Her dizi bir gün bitecek o yüzden kızmak ve bela okumak sadece beni komik duruma düşürmekten başka bir işe yaramıyor. İlk kez sevdiğim bir dizi final yapmıyor o yüzden aşabilirim merak etmeyin. :A Ama evet bundan sonra benden TV8'le ilgili pozitif bir mesaj göremeyeceksiniz ona sevinebilirsiniz. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gerçekten çok üzgünüm. Yeni sezonda yeni karakterlerle yükselebilirdi o yüzden denenmesi taraftarıydım. Ama maalesef bir adada koşup böğürenlerin olduğu beyin uyuşturucu bir yarışma varken böyle göndermeli, zeka içerikli bir dizi kimin ne işine yarayacak değil mi. Yine de sağlık olsun diyorum çünkü 39 bölümü göremeyen bir sürü dizinin yanında yine iyi sürdü. AY ve YD da bu dönemde yayınlansa en fazla bu kadar devam ederdi zaten. Ayrıca zırt pırt gün-saat değiştirmesine rağmen kitlesi aslan gibi sahip çıktı o yüzden içim gayet rahat. Artık biz de Aile Arasında 2'yle teselli oluruz ne yapalım. Gizem Özpamuk'u özleyeceğim. :(

Bu arada 40'ta bitirmek varken 39'da bitmesine final yapmasından daha çok takıldım. Sinir oluyorum böyle 9'lu sayılarda kalmasından. AY 190, YD 90 bölüm sürmüşken bunu da tam sayı yapsalardı bari. Bu hafta ara vermeseler 40 olurdu.ss

Sizi hayal kırıklığına uğratacağım için üzgünüm ama önceki gibi belalı melalı şeyler yazmadım gördüğünüz gibi. Her dizi bir gün bitecek o yüzden kızmak ve bela okumak sadece komik duruma düşürmekten başka bir işe yaramıyor. İlk kez sevdiğim bir dizi final yapmıyor o yüzden hepinizi üç hayırla uğurluyorum. Ama evet bundan sonra benden TV8'le ilgili pozitif bir mesaj göremeyeceksiniz ona sevinebilirsiniz. :A
Her dizi bitecek belki ama KANAL D DİZİSİ ARKA SOKAKLAR BİTMEYECEK! :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
oyuncu kadroları başarılıydı aslında başka yapımlarda başarılar sağlarlar inşallah

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
.... Ama maalesef bir adada koşup böğürenlerin olduğu beyin uyuşturucu bir yarışma varken böyle göndermeli, zeka içerikli bir dizi kimin ne işine yarayacak değil mi. Yine de sağlık olsun diyorum çünkü 39 bölümü göremeyen bir sürü dizinin yanında yine iyi sürdü. AY ve YD da bu dönemde yayınlansa en fazla bu kadar devam ederdi zaten. Ayrıca zırt pırt gün-saat değiştirmesine rağmen kitlesi aslan gibi sahip çıktı o yüzden içim gayet rahat. Artık biz de Aile Arasında 2'yle teselli oluruz ne yapalım. Gizem Özpamuk'u özleyeceğim. :(

Sizi hayal kırıklığına uğratacağım için üzgünüm ama önceki gibi belalı melalı şeyler yazmadım, yazmayacağım. Her dizi bir gün bitecek o yüzden kızmak ve bela okumak sadece beni komik duruma düşürmekten başka bir işe yaramıyor. İlk kez sevdiğim bir dizi final yapmıyor o yüzden aşabilirim merak etmeyin. :A Ama evet bundan sonra benden TV8'le ilgili pozitif bir mesaj göremeyeceksiniz ona sevinebilirsiniz. :A
Son yorumu görünce güldürü attım. yalnız belaya gerek yok, sen şu yorumda zaten lafını atmışsın TV8'e :A @MasacRE @Yiğitt @Sherlock @serhatt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Haberide sırıta sırıta @Yiğitt açmış :F:F:F Kanal d dizileri bitme haberinide sırıta sırıta @xBUGRAx açması gibi :F:F:F
m.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
O kadarını da atayım bir zahmet. Eski ben olsa bunun 5-10 katını atardı. :A
Acun olmasaydı Star TV çoktan fişi çekmişti. En azindan harika O Ses Türkiye sahnelerini izlememize vesile oldu. Bu yönden fazla çemkirmemen isabet :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Acun olmasaydı Star TV çoktan fişi çekmişti. En azindan harika O Ses Türkiye sahnelerini izlememize vesile oldu. Bu yönden fazla çemkirmemen isabet :A
Star'dan yüksek maliyet yüzünden ayrılmak zorunda kaldı yoksa reytingler iyiydi ve gayet de devam ederdi. TV8 yapması gerekeni yaptı diye minnettar olacak değilim. :A
Haberide sırıta sırıta @Yiğitt açmış :F:F:F Kanal d dizileri bitme haberinide sırıta sırıta @xBUGRAx açması gibi :F:F:F
m.jpg
Yine kendi kanalını savunmaya çalışmış da 90 bölüm sürmesine rağmen finalsiz yayından kaldırıldığını söylememiş. En azından Jet Sosyete adam gibi bir final bölümü yapacak onu bilmek yeter. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Star'dan yüksek maliyet yüzünden ayrılmak zorunda kaldı yoksa reytingler iyiydi ve gayet de devam ederdi. TV8 yapması gerekeni yaptı diye minnettar olacak değilim. :A

Yine kendi kanalını savunmaya çalışmış da 90 bölüm sürmesine rağmen finalsiz yayından kaldırıldığını söylememiş. En azından Jet Sosyete adam gibi bir final bölümü yapacak onu bilmek yeter. :A
Final yapmıştı yalnız, gecenin bir köründe yaptırmıştık :A