ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Babasına mektubu yazan da Gülten, yani Müjgan ile Yılmaz'ın arasında bir şey olduğunu Gülten ötmüş. :A

Betül bence 2. sezona girer, senaryo akıp ilerliyor zaten. Şu an gerekmiyor, harcamasınlar Betül'ü erkenden. :D
Gülten'e bak sen :eek: Hâla aklı Yılmaz'da demek :F

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
23. BÖLÜM

Çok iyi bölümdü, heyecan bir dakika durmadı. Sağlam yapmışlar bölümü. :D

Züleyha ve Yılmaz'ı tüm Çukurova öğrendi, bizimkiler şokta tabi. Tüm suç da Cengaver ve karısı Nihal'e kaldı, halbuki hiç suçları yok. İyi oldu ama onlara. :A

Yılmaz da adamın birini vurdu meyhaneden, hapise girdi sonra çıktı.

Şermin bu bölüm uçtu, konağa gelip laflar atmalar, iyi oldular falan. Ben Hünkar'ın yerinde olsam neler yapardım. :A

Doktor Hanım terk etti Adana'yı, bakalım ne zamana dönecek?

Son sahnede Yılmaz konağa geldi, Şermin'den aldığı konağın önünde keyif yapıyordu. Bizimkiler Şermin'i öldürecek kesin bu olaydan sonra.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
24. BÖLÜM

Güzel bölümdü bayağı, dolu dolu geçti. :D

İlk sahnede Yılmaz ve Demir'in silahları çekmesi, Demir'in Yılmaz'a ateş etmesi ve o sırada Gülten'in kendini Yılmaz'ın önüne atarak vurulması şok bir sahne oldu. Şaşırdım o sahnede, neyse ki Gülten iyi. Üstüne bir de Yamanlardan arsa aldı. Gaffur çıldırdı tabi. :A

Şermin ortalığı karıştırıyor, bu rahatlığının sebebi de Sabahattin'in Veli ve Şermin fotoğraflarını ona vermesi ve fotoları yakmasıyla kurtarması. Hünkar'ın şantajı da sona ermiş oldu böylece.

Müjgan da Adana'ya döndü, diğer bölümle Yılmaz'la barışırlar yine.

Son sahne de güzeldi, Züleyha gidip Müjgan'ın arabasına bindi. Arabanın frenleri tutmuyor, bakalım çarpışacaklar mı yoksa başka bir şey mi gelişecek? Ağaca falan çarpıp dururlar sanırım. :X

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
25. BÖLÜM

Züleyha ve Müjgan'ın kazası beklenen olayı yapamadı, ortalık daha da karışır diyordum. Bu dizinin de sıkıntısı şu ki, final sahnesi bomba gibi bitiyor ama diğer bölümde o sahneye iki dakika verilip olay kapanıyor.

Seher çok tehlikeli, konağa iyice sarmaşık salmaya başladı. Gaffur da yüz veriyor, ona aldığı küpeleri Saniye aldı da boşa gitmedi en azından. :D

Cengaver ortada kaldı, ben Cengaver'in yerinde olsam Yılmaz'ın tarafına geçerim. Böyle nereye kadar?

Son sahnede Fekeli ve Hünkar konuşurken birisi Fekeli'nin olduğu tarafı taradı. Umarım Fekeli'ye bir şey olmaz.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
26. BÖLÜM

Cengaver & Yılmaz iş birliği yakında başlıyor, Demir büyük şok yaşayacak buradan.

Seher amacına ulaştı, Adnan'ın bakıcılığına getirildi. Garibim kızı boş yere kovdular...

Kaza olayının arkasında Demir'in olduğunu herkes öğrendi, Züleyha evi terk edip Yılmaz'a gitti. Hiç olmadık zamanda gitti. :T:

Şermin ve Yamanlar arasında gerilim artıyor, Hünkar aralarına taştan duvar örmeye başladı. (Somut duvar :A)

Müjgan'ın sevimsiz annesi geldi, komik kadın. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
26. BÖLÜM

Cengaver & Yılmaz iş birliği yakında başlıyor, Demir büyük şok yaşayacak buradan.

Seher amacına ulaştı, Adnan'ın bakıcılığına getirildi. Garibim kızı boş yere kovdular...

Kaza olayının arkasında Demir'in olduğunu herkes öğrendi, Züleyha evi terk edip Yılmaz'a gitti. Hiç olmadık zamanda gitti. :T:

Şermin ve Yamanlar arasında gerilim artıyor, Hünkar aralarına taştan duvar örmeye başladı. (Somut duvar :A)

Müjgan'ın sevimsiz annesi geldi, komik kadın. :A
Duvar sahnesini izledim kanal değiştirirken :A
Fragman yine yanılticı değilse birşeyler olacak nihayet :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Müjgan'a bu bölüm yükseliyorum. ateşimi çıkarıyor:A

Hayır onun dudakları oldu bitti öyle :A Bal duduşlu eşek gözlü ? @destere olsaydı ayrıntılı anlatırdı @Çiğdem i kıskandırmak için:A
Estetik gibi duruyor, dikkatimi çekiyor böyle öne doğru duruşu. :A Sezon sonu yollarız gibi duruyor.

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060