En Favori Güzel 2019

En Favori Güzel Yabancı (Kadın)

• Katılmayı düşünmüyorum, etiketten çıkarın.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
190 mı, sanki onunki daha kalabalıkmış gibi gelmişti gözüme ya. Neyse senin de o civarda olur o zaman herhalde :A
19 grup diye saydım ve her grupta 10 güzel vardı.Harflerle adlandırmış ve çok olunca karışık duruyor:A Ben rakamlarla yaparım ki o da zaten arada rakam arada harf yapmış :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
19 grup diye saydım ve her grupta 10 güzel vardı.Harflerle adlandırmış ve çok olunca karışık duruyor:A Ben rakamlarla yaparım ki o da zaten arada rakam arada harf yapmış :A
Sen ayarlarsın en uygun şekilde, sana o konuda güveniyorum. Bir tek foto seçimi konusunda güvenmiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sen ayarlarsın en uygun şekilde, sana o konuda güveniyorum. Bir tek foto seçimi konusunda güvenmiyorum :A
O söylediklerimi 1 nisan şakası olarak algıla :A Eski formattakiler gibi devam ederim. Bu da demek oluyorki bikini hayali kurmayın ve komple saç bile kapalı olmadığı için şükredin :A
En güzel fotoları seçerim, o konuda güvenebilirsin. Bir önceki mesajında ekleme yapmışsın, @destere olsaydı süper olurdu. Belki yetişir :A Bana bol bol pis isveçli, hain Dosi, Beren'imi şu gruba koymuş, Hande'me oy vermemiş, Hazal'ımı zor gruba atmış diye sitem eder kesin olsa :A Rakamları kura yapacam. Sonra burdaki listeme bakıp o numarada kim var öyle ayarlayacam. Favorim yok, oyüzden kim kazansa önemli değil (Sıla hariç :A zamanında bende oy vermişim ama finalde oy verecek kadarda güzel değil tabiki :A)
Ben uyuyayım. bu aralar işe gidemediğim için düzenli uyku sistemim bozuldu :T:
üf baya yazmışim. Sana iyi okumalar daha burdaysan :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hangi fotoğrafı güzelse onu paylaşıyordum özellikle mayolu seçilmiyordu yani. :D
Biliyorum. Diğerlerine takılma amaçlı kapali foto falan dedim. Yukarlarda belirttim, güzel bulduğum fotolari seçeceğim
Gözün arkada kalmasin. Yarışmanı en güzel şekilde, sistemli sunacağım :bhr: senden daha iyi bile sunacam yani :A

• Beğendim
Reactions: BesaleT

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,167
Puanı
410
@Dosi Liste uzun :A Oyuncuları çıkarttım, sanatçıları da başka bir işsiz uğraşsın :A

Deniz Baysal, Beste Kökdemir, Ayşegül Çınar, Miray Daner, Alara Turan, Gaye Turgut, Melike İpek Yalova, Cemre Baysel, Cemre Gümeli, Alina Boz, Melisa Döngel, Hazal Adıyaman, Pınar Deniz, Almila Ada, Bahar Şahin, Simay Barlas, Pelin Uluksar, Hayal Köseoğlu, Zeynep Beşerler, Derya Beşerler, Gülper Özdemir, Elif Doğan, Gizem Güven, Tülin Yazkan, Feride Hilal Akın, Sevda Erginci, Defne Samyeli, Didem Balçın, Duygu Sarışın, Burcu Türünz, Ege Kökenli, Damla Colbay, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan

Daha da gider de yeter :F

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@Dosi Liste uzun :A Oyuncuları çıkarttım, sanatçıları da başka bir işsiz uğraşsın :A

Deniz Baysal, Beste Kökdemir, Ayşegül Çınar, Miray Daner, Alara Turan, Gaye Turgut, Melike İpek Yalova, Cemre Baysel, Cemre Gümeli, Alina Boz, Melisa Döngel, Hazal Adıyaman, Pınar Deniz, Almila Ada, Bahar Şahin, Simay Barlas, Pelin Uluksar, Hayal Köseoğlu, Zeynep Beşerler, Derya Beşerler, Gülper Özdemir, Elif Doğan, Gizem Güven, Tülin Yazkan, Feride Hilal Akın, Sevda Erginci, Defne Samyeli, Didem Balçın, Duygu Sarışın, Burcu Türünz, Ege Kökenli, Damla Colbay, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan

Daha da gider de yeter :F
haha, bu aralar "işsizim" tam denk geldi etkinliğim :A İşe gitmeden gruplarıda açarım inşallah :A
Baya liste yapmışsın :Z arada sadece bir kaç tane benim listede var gibi. Umarım zamani gelince çifter yazmam isimleri :F
hemen ekleyeyim seninkileri :A
Edit: Hiç biri yokmuş galiba :F Alina Boz eklemiştim sandım ama yok demekki.
Çoğuda isim olarak bilmediğim. Google amcada görürüz kim, kim :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: ozmoturk

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O söylediklerimi 1 nisan şakası olarak algıla :A Eski formattakiler gibi devam ederim. Bu da demek oluyorki bikini hayali kurmayın ve komple saç bile kapalı olmadığı için şükredin :A
En güzel fotoları seçerim, o konuda güvenebilirsin. Bir önceki mesajında ekleme yapmışsın, @destere olsaydı süper olurdu. Belki yetişir :A Bana bol bol pis isveçli, hain Dosi, Beren'imi şu gruba koymuş, Hande'me oy vermemiş, Hazal'ımı zor gruba atmış diye sitem eder kesin olsa :A Rakamları kura yapacam. Sonra burdaki listeme bakıp o numarada kim var öyle ayarlayacam. Favorim yok, oyüzden kim kazansa önemli değil (Sıla hariç :A zamanında bende oy vermişim ama finalde oy verecek kadarda güzel değil tabiki :A)
Ben uyuyayım. bu aralar işe gidemediğim için düzenli uyku sistemim bozuldu :T:
üf baya yazmışim. Sana iyi okumalar daha burdaysan :A
Biliyorum öyle bir şey yapmayacağını zaten, takılıyorum ben de :A Oo liste genişlemiş baya, işin zorlaşıyor gittikçe yalnız :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Biliyorum öyle bir şey yapmayacağını zaten, takılıyorum ben de :A Oo liste genişlemiş baya, işin zorlaşıyor gittikçe yalnız :A
124 oldu evet :Z
Mobilim birde. Bilgisayar olsaydı listelerde, konularda kolay olurdu ama ben zor işler yapmaya alışkınım :A Sende bugün gün içinde yolla listeni. En fazla 200 olursa bugün kapatırım beklemeden :A Yarına kadar 150 olsada kapatırım. Anketlerde kalabalık liste yapmadan dengelerim bir şekilde.
Çift isimler yapmam umarım :F Daha bukadar güzelin fotolarını tele indirip konuya ayarlayacam zamanı gelince :A
Rakamlar netleşsin, bir kağıda plan projemi karalayayım :A Kurallar falan hepsinin planlanması falan, daha işim çok :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Şebnem Ferrah :A ama tanıdın, atma :A

Bu yarışmamda işi sağlama alacam :A
Ben de birkaç isim yazayım ama sırf yazmak için çoğunu almışsın zaten. :A

Atiye
Evrim Akın
Damla Sönmez

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
124 oldu evet :Z
Mobilim birde. Bilgisayar olsaydı listelerde, konularda kolay olurdu ama ben zor işler yapmaya alışkınım :A Sende bugün gün içinde yolla listeni. En fazla 200 olursa bugün kapatırım beklemeden :A Yarına kadar 150 olsada kapatırım. Anketlerde kalabalık liste yapmadan dengelerim bir şekilde.
Çift isimler yapmam umarım :F Daha bukadar güzelin fotolarını tele indirip konuya ayarlayacam zamanı gelince :A
Rakamlar netleşsin, bir kağıda plan projemi karalayayım :A Kurallar falan hepsinin planlanması falan, daha işim çok :A
Fotoları falan yavaş yavaş ayarlamaya başla bence, hepsine bir anda yüklenme :A Tamam ben de bakacağım şimdi zaten :D

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Fotoları falan yavaş yavaş ayarlamaya başla bence, hepsine bir anda yüklenme :A Tamam ben de bakacağım şimdi zaten :D
Telefonumda okadar güzelin fotosunu eklersem evdekiler galeriye baktıklarında bu ne derler :F
Zamanı gelince mesela grup 1 açınca öyle yüklerim. Sonra galerimden silip grup2 ye geçerim :A En iyisi bu şekilde. bilgisayarımız yokki arkiv yapalım :A
Ben de birkaç isim yazayım ama sırf yazmak için çoğunu almışsın zaten. :A

Atiye
Evrim Akın
Damla Sönmez
Teşekkürler efendim :A
Ne garip ya, isimleri görünce çoğunlukta hangilerinin listede olduğu geliyor aklıma :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and MasacRE

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eslem Akar, Nehir Erdoğan, Demet Özdemir, Eda Ece, Şevval Sam, Özge Özpirinçci, Deniz Çakır, Hazal Kaya, Gözde Mutluer, Gizem Güneş

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oyunculardan, şarkıcılardan, mankenlerden falan yaptığım araştırmalar sonucu bu listeyi çıkarttım @Dosi hanım buyrun :A

Nur Fettahoğlu
Ceren Moray
Bade İşçil
Tülin Özen
Melis Birkan
Hazal Filiz Küçükköse
Ezgi Asaroğlu
Müge Boz
Zeynep Çamcı
Melisa Sözen
Özge Gürel
Gizem Karaca
Sinem Kobal
Cansu Dere
Gonca Vuslateri
Burcu Özberk
Büşra Develi
Selen Soyder
Nehir Erdoğan
Hatice Şendil
Begüm Kütük
Dilara Gönder
Burcu Esmersoy
Begüm Birgören
Naz Elmas
Burcu Kara
Selma Ergeç
Açelya Topaloğlu
Sera Tokdemir
İrem Sak
Funda Eryiğit
Özge Özberk
Dilara Aksüyek
Su Kutlu
Çiğdem Batur
Gülcan Arslan
Öykü Çelik
Algı Eke
Öykü Gürman
Ece Çeşmioğlu
Nilperi Şahinkaya
Belçim Bilgin
Aslı Tandoğan
Gonca Sarıyıldız
Ebru Cündübeyoğlu
Başak Parlak
Buse Varol
Merve Çağıran
İpek Karapınar
Cansu Tosun
Aslı Melisa Uzun
Şafak Pekdemir
Aysun Kayacı
Şeyma Subaşı
Aslıhan Güner
Hande Subaşı
Bergüzar Korel
Burcu Kıratlı
Hande Ataizi
Sevtap Özaltun
Sinem Öztürk
Doğa Rutkay
Özge Borak
Ece Seçkin
Tuğba Yurt
Derya Uluğ
Aleyna Tilki
Ayşe Hatun Önal
Gülden Mutlu
Demet Akalın
Nil Karaibrahimgil
Saadet Işıl Aksoy
Çağla Şikel
Didem Soydan
Serenay Aktaş
Gözde Türkpençe
İpek Yaylacıoğlu
Asena Tuğal
Tülin Şahin
Azra Akın
Açelya Samyeli Danoğlu
Rüveyda Öksüz
Gizem Memiç
Ceyda Düvenci
Özge Ulusoy
Petek Dinçöz
Şebnem Schaefer
Asuman Krause
Tuğba Melis Türk

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Oyunculardan, şarkıcılardan, mankenlerden falan yaptığım araştırmalar sonucu bu listeyi çıkarttım @Dosi hanım buyrun :A

Nur Fettahoğlu
Ceren Moray
Bade İşçil
Tülin Özen
Melis Birkan
Hazal Filiz Küçükköse
Ezgi Asaroğlu
Müge Boz
Zeynep Çamcı
Melisa Sözen
Özge Gürel
Gizem Karaca
Sinem Kobal
Cansu Dere
Gonca Vuslateri
Burcu Özberk
Büşra Develi
Selen Soyder
Nehir Erdoğan
Hatice Şendil
Begüm Kütük
Dilara Gönder
Burcu Esmersoy
Begüm Birgören
Naz Elmas
Burcu Kara
Selma Ergeç
Açelya Topaloğlu
Sera Tokdemir
İrem Sak
Funda Eryiğit
Özge Özberk
Dilara Aksüyek
Su Kutlu
Çiğdem Batur
Gülcan Arslan
Öykü Çelik
Algı Eke
Öykü Gürman
Ece Çeşmioğlu
Nilperi Şahinkaya
Belçim Bilgin
Aslı Tandoğan
Gonca Sarıyıldız
Ebru Cündübeyoğlu
Başak Parlak
Buse Varol
Merve Çağıran
İpek Karapınar
Cansu Tosun
Aslı Melisa Uzun
Şafak Pekdemir
Aysun Kayacı
Şeyma Subaşı
Aslıhan Güner
Hande Subaşı
Bergüzar Korel
Burcu Kıratlı
Hande Ataizi
Sevtap Özaltun
Sinem Öztürk
Doğa Rutkay
Özge Borak
Ece Seçkin
Tuğba Yurt
Derya Uluğ
Aleyna Tilki
Ayşe Hatun Önal
Gülden Mutlu
Demet Akalın
Nil Karaibrahimgil
Saadet Işıl Aksoy
Çağla Şikel
Didem Soydan
Serenay Aktaş
Gözde Türkpençe
İpek Yaylacıoğlu
Asena Tuğal
Tülin Şahin
Azra Akın
Açelya Samyeli Danoğlu
Rüveyda Öksüz
Gizem Memiç
Ceyda Düvenci
Özge Ulusoy
Petek Dinçöz
Şebnem Schaefer
Asuman Krause
Tuğba Melis Türk
yavaş :eek: :eek: Bergüzar Korel'i eklememişmiyim :eek:
Bazıları çocukluğumda piyasada olanlar :F
Ozaman Hülya Avşar'ıda alacam :A Senin önerilerinle kepenkleri kapatacağım. Bakalım kaç tane olacak :F

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
yavaş :eek::eek: Bergüzar Korel'i eklememişmiyim :eek:
Bazıları çocukluğumda piyasada olanlar :F
Ozaman Hülya Avşar'ıda alacam :A Senin önerilerinle kepenkleri kapatacağım. Bakalım kaç tane olacak :F
Evet en çok da Bergüzar Korel ile Cansu Dere'yi eklememene şaşırdım ben de :A Hülya Avşar'ı ben de düşündüm de 45-50 yaş üstüne çıkmamaya çalıştım. Kadın gelmiş 55 yaşına, @xemrexxx dışında kim oy verecek bu yaştaki bir bunağa :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...