Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Kadrosu pek hoşuma gitmedi. Komutan rolündeki adama ısınamadım pek :D

Söz ve diger savaş dizilerindekilere bakınca bu biraz hafif geldi

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Kadrosu pek hoşuma gitmedi. Komutan rolündeki adama ısınamadım pek :D

Söz ve diger savaş dizilerindekilere bakınca bu biraz hafif geldi

Komutan rolündeki adam çok iyi bir oyuncu. Karadayı dizisinde herkes kendisine hayrandı. Yani belli bir izleyici kitlesi var. Üstelik Reaksiyon da mit görevlisiydi ve rolünü çok iyi yapıyor.

Diğer oyuncular biraz pasif gibi duruyor. Ama anlaşılan yeni oyuncularla yeni karekterler ortaya çıkarmak istiyorlar.

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
uçmuş bu kadın asıl kendisi necati şaşmaz'ın şöhretinden yararlandı bence

Yani hocam kim haklı yada degil bilemeyiz. Açıkcası Raci Şaşmaz ile olan kavgadada Necati Şaşmaz'ın haklı oldugunu düşünmüyorum ben. Kardeşini sirketten kovması vs normal degildi bence.

Üstelik o olaylardan sonra bütün işlerinin kötü gitmesi, Vadinin reytinginin düşmesi, Sinema filminde resmen 0 çekmeleri boş salonda izlenmeler vs vs. moralini ve sinirlerini bozmuştur bence. Zor bir dönem geçirdiğini düşünüyorum çünkü çok yalnız HaberTürk'de çıktıgı programdada farketmiştik ailesinden kimse yokmuş yanında.

Psikolojik olarak çok kötüye gitmiş ve bu durumlar yaşanmış olabilir ( Bir kısmı ama odaya kapanması falan yaşanmıştır,gerisinin abartı oldugunu düşünüyorum. )

Çünkü Türkiye'de Polat Alemdar karakteri ile efsaneyken çok kötü bir şekilde düşüşe geçti.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
Yani hocam kim haklı yada degil bilemeyiz. Açıkcası Raci Şaşmaz ile olan kavgadada Necati Şaşmaz'ın haklı oldugunu düşünmüyorum ben. Kardeşini sirketten kovması vs normal degildi bence.

Üstelik o olaylardan sonra bütün işlerinin kötü gitmesi, Vadinin reytinginin düşmesi, Sinema filminde resmen 0 çekmeleri boş salonda izlenmeler vs vs. moralini ve sinirlerini bozmuştur bence. Zor bir dönem geçirdiğini düşünüyorum çünkü çok yalnız HaberTürk'de çıktıgı programdada farketmiştik ailesinden kimse yokmuş yanında.

Psikolojik olarak çok kötüye gitmiş ve bu durumlar yaşanmış olabilir ( Bir kısmı ama odaya kapanması falan yaşanmıştır,gerisinin abartı oldugunu düşünüyorum. )

Çünkü Türkiye'de Polat Alemdar karakteri ile efsaneyken çok kötü bir şekilde düşüşe geçti.
moralik bozuktur ama diğer olaylar olmamıştır bencede basında olumsuz haberi yoktu şimdi oldu maalesef

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la ilgili şok karar!

Dizinin son fragmanında ve yeni bölümünde yapımcı Raci Şaşmaz’ın adının yer almaması dikkat çekti. Bunun nedeninin ise ATV’nin aldığı karar olduğu ortaya çıktı. Kanal yönetimi dizinin yapımcılığını Raci Şaşmaz’dan alıp atv İç Yapımlar’a devretti.
İÇ YAPIMLARA GEÇTİ
İnşaat yatırımları nedeniyle büyük bir mali kriz yaşayan Raci Şaşmaz’ın uzun süredir ekibe ödeme yapamadığı, 20 bölüm alacağı kalan dizi çalışanları olduğu biliniyordu. atv yönetiminin ise 124. bölümden itibaren her hafta düzenli ödeme alınabilmesi ve finansal sorunların çözüme kavuşabilmesi için projeyi İç Yapımlar’ın bünyesine aldığı öğrenildi. Artık diziyle ilgili faturalar Turkuvaz Medya’ya kesilecek.

• Beğendim
Reactions: Angelica

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la ilgili şok karar!

Dizinin son fragmanında ve yeni bölümünde yapımcı Raci Şaşmaz’ın adının yer almaması dikkat çekti. Bunun nedeninin ise ATV’nin aldığı karar olduğu ortaya çıktı. Kanal yönetimi dizinin yapımcılığını Raci Şaşmaz’dan alıp atv İç Yapımlar’a devretti.
İÇ YAPIMLARA GEÇTİ
İnşaat yatırımları nedeniyle büyük bir mali kriz yaşayan Raci Şaşmaz’ın uzun süredir ekibe ödeme yapamadığı, 20 bölüm alacağı kalan dizi çalışanları olduğu biliniyordu. atv yönetiminin ise 124. bölümden itibaren her hafta düzenli ödeme alınabilmesi ve finansal sorunların çözüme kavuşabilmesi için projeyi İç Yapımlar’ın bünyesine aldığı öğrenildi. Artık diziyle ilgili faturalar Turkuvaz Medya’ya kesilecek.
evet yok raci şaşmaz artık denge holding'ten de istifa etmiş

• Beğendim
Reactions: Angelica
Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Cümleten şimdiden hayırlı bayramlar herkese.

Havaalanında çalışırken Cahit Kayaoğlu denk geldi, çok kasıntı birisi, zaten dizidende biliyordum görünce bir garip oldum :) Kibar kibar ilgilendim vs. Kurtlar Vadisi'ni sordum özledik vs abi dedim ne zaman başlıcak, başlıcakmı diye, başlıcak kardeşim sinema vs işleri var ondan sonra başlıcaz dedi.

Hadi hayırlısı umudu kesmiştim :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Cümleten şimdiden hayırlı bayramlar herkese.

Havaalanında çalışırken Cahit Kayaoğlu denk geldi, çok kasıntı birisi, zaten dizidende biliyordum görünce bir garip oldum :) Kibar kibar ilgilendim vs. Kurtlar Vadisi'ni sordum özledik vs abi dedim ne zaman başlıcak, başlıcakmı diye, başlıcak kardeşim sinema vs işleri var ondan sonra başlıcaz dedi.

Hadi hayırlısı umudu kesmiştim :)
Yalan dolan aga ya hep başlayacak diyolar 3 sene oldu hala ortada yok milyonlarca vadi hayranına zerre saygıları yok

• İlginç
Reactions: ömer karataş